0 oy
774 göst.
Aile kategorisinde (129 puan) tarafından
merhaba kızlar çektiklerimi az çok biliyorsunuz eşim aldatıyordu ailem yanmda olmadığı için gidemiyordum ablam abime anlatmış abim çok kızdı neden haberim yok dedi ertesi gün bizi toparladı geldik kocamı cagrmis iş yerine konuşmuşlar o kadar çok benden şikayet etmiş ki şampuan çok aliyormusum onu dahi söylemiş çok sıkıyormusm dışarı kaçıyormuş abimde madem bu kadar sikaytcisin boşa ozman kardeşimi sende kurtul.oda kurtulsun demiş bu seferde olurmu öyle şey diyormus ha 5 yasnda oglum var onu alırmış kızımda biraz palazlaninca onuda alırmış Allahn cezası sevgilileri büyütcek heral bebelerimi abim bugün arıcak actnmi davayı diye soracak bana dua edin ne olur bu adamdan kurtulaym sevmeyim üzülmeyim güçlü olayım  

20 Cevaplar

+1 oy
(14 puan) tarafından
Böyle adamların evdeyken karısı ve çocuģunun değerini bilmeyip ayrılınca çocuklarına aşık olmasına onları hep yanında istemesine gıcık oluyorum adam olan çocuğunu yanında istisiyosa yuvasına sahip çıkar. Allah yardımcın olsun canım hersey gönlünce olsun inşallah
(129 puan) tarafından
inşallah canm çok saol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım abin onu bi güzel dövse keşke ama sonrası kötü olur 
(129 puan) tarafından
aynen canm abimede dedm gerek yok sinirlenme sakn diye boşasın kimle nerde ne b.k yiyorsa yesin diye hiç gerek yok onun seviysine düşmeye
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım çok sevindim abinin  arkanda olmasına
(129 puan) tarafından
bende canm çok saol
0 oy
(3,748 puan) tarafından
Senin, aldıkların gözüne batıyor diyemi kadınlara gitmiş defolup gitsin ozaman gül gibi karısı varken millette mutlu olan adamın yüzü gülmez

Sen güçlü bir kadınsın dahada güçlü ol ki bebeklerin desin, annem okadar güçlü ki babaya ihtiyacımız yok diye canm 

Hakkınız da hayırlısı olsun 
(129 puan) tarafından
amin canm Allah razı olsn teskkrler yorumun içinde :-*
0 oy
(424 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım ne şanslısın abim sahip çıkmış inşallah kurtulur güzel bir hayat kurarsın kendine her şey güzel olur
(129 puan) tarafından
inşallah canm valla insallah
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun inşallah Kuzum
(129 puan) tarafından
amin çok teskkr ederm canmm
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun. Hayırlısı ne ise onu versin  RABBIM. Eşin hidayet olacaksa iyiye gider umarım süreç. Ama  yok sonda hayır yoksa yolunuzu ayırsın inşaallah 
(129 puan) tarafından
inşallah canm valla Allah büyük bakalm
0 oy
(370 puan) tarafından
Insallah kurtulursun gerizekalidan allah belasinj versin aldatmak ne ya bu erkekleri anlamiyorum sendekk ona yetmiyormusmuda ulan bi olsada yuzune tukursem gerizekali ya biz namuslarını bekleyelim onlar aldatsin allahim sen goruyorsun
(129 puan) tarafından
Allah büyük canm bana hamileyken yaşattıklarını smdi çektiklerimi hepsini burnundan getirsin inşallah o karınında kendininde
(370 puan) tarafından
Insallah canim ya hepimiz senin yerinde olabiliriz hepimizin basinda aslinda bunlari hadim edeceksin bak bakayim bakiolarmi bidaha birilerine
0 oy
(670 puan) tarafından
Ailenin arkanda durması çok güzel ama babasız çocuk büyütmek çok zor iyi düşün canım 
(129 puan) tarafından
napim canm valla hergun aldatilip mutsuz olcagma bi şekilde başa çıkarım insallah Allah büyük
(670 puan) tarafından
Amenna canım Allah yardım etsin zor
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Hakkın da hayırlısı olsun inşallah 
(129 puan) tarafından
amiiiin saolun
0 oy
tarafından
Ne yaparsan ne kadar harcamaların olsada asla aldatılmayi haketmiyorsun.hicbir kadın aldatılmayı haketmiyor. Olmazsa boşanır ama aldatma ş.refsizliktir.
(129 puan) tarafından
nerden ne çıkarsada beni karalasa diye bakıyor heralde ayıp ya gerçekten kafayı yedirdi kadinlar
0 oy
tarafından
Allah yâr ve yardımcın olsun canim 
(129 puan) tarafından
amiiin inşallah canm saolasn
0 oy
(27,174 puan) tarafından

InsAllah bosanir rahata erersin

(129 puan) tarafından
inşallah canm
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Çocuğu mu alcakmis?*** alır bak ***.Cocuklari mahkeme anneye verir aldatan babaya kim cocuk vermis
(129 puan) tarafından
benim gözümü korkutmak istiyor galba gerizkli çocukları sokaklarda orda burda gezdiği karıları bakacak heralde
(6,203 puan) tarafından
He he de geç Allah askina.Beyinsizle uğraşmak zor
0 oy
tarafından
Rabbım yardımcın olsun canım fikrimi sorarsan hazır abin de dağ gibi arkandayken asla geri donme yolunu cız derım
(129 puan) tarafından
aynı şeyi düşünüyorm canm 3 gün oldu geleli ne bi pişman olma ne arana ne sorma vazgecemicegmi kendini birakamicagmi okadar eminki ama artık yeter
tarafından
Bosver csnım bence kendine yeni bir hayat çiz
0 oy
(261 puan) tarafından

Hakkında hayırlısı neyse o olsun canım Rabbim her zaman senin ve çocuklarının yanında olsun ki kimseye muhtaç olmayın :)

(129 puan) tarafından
amiiin canm Allah razı olsn inşallah
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Elin pisliğine yedirmeye varda nıkahlı karısına mı yok ! 
(129 puan) tarafından
yok canm ta nelerin lafini etmiş birikim yapamiomus o kadar şok oldum ki beni aldattığından bahsetmiyor nerelerden ne çıkarsam diye bakiyor
(1,908 puan) tarafından
O onun sorunu adam olsaydı  yönetseydi ekonomik durumu! Ama iki kadin yönetmeye çalışmaktan  vakit kalmaz !
0 oy
tarafından
O kadınlara ne yediriyor ot saman mi evdekinin aldığı gozune batmış abin cakamamış mı ağzının ortasına bi tane. Ne öğretecek çocuklara pez*venk nasıl olunur diye mi? Bacım yaşın daha genc sanırım ne kadar erken kurtuluran çektiğin o kadar azalır diye düşünüyorum. Allah yardımcın olsun.
(129 puan) tarafından
aynısını bende soyledm canm orasi seni ilgilendirmez diyor bide yüzsüz Allahndan bulsun çok saolasn
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Çocukların 7 yaşından küçük korma vermezler.Yolun açık olsun hakkında hayırlısı olsun.
(129 puan) tarafından
amin canm saolasn

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,197 göst.
3 Ağustos 2020 Aile kategorisinde iklimaa (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 671 göst.
0 oy
14 cevap 760 göst.
20 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy