0 oy
457 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Aha bana etti şimdi daha beterini yaşıyor dediğiniz oldu mu hiç ?ben izledim ama kötü insalar olunca üstünü kapattılar

15 Cevaplar

+1 oy
(163 puan) tarafından
İlk bebeğimde sezeryan  olmam gerekirken normal  normal  diye  tutturdu  Kaynanam  ben ölecektim  o Halen  normalde  diyor sezeryan  oldum  senin  kız kardeşlerin  çok  sende  kız  doğurdun  kaldı  3 hakkın  onlarda  kız  ola  ben oğlumu  evlendirim  dedi  üstelik  2 günlük  lohusayken  o kadar  çok  ağladım  ki kendi  kız   hiçbir  sorun  yokken  sezeryan  istedi sancılara  dayanamıyor  diye   ve  sezeryan oldu   bana o kadar  laf  etti  kızını  o halde  görür  görmez  ameliyat  olsun  dedi   
tarafından
Kaynanan hangi kafayla kiz diye tutturuyor kendininde zamaninda kiz cocugu oldugunu unuttu galiba hic anlamiyorum erkek cocuk sevdasinj helenkadinlarin erkek cocuk sevdasinj hic anlamiyorum
-Reklam-
0 oy
(582 puan) tarafından
Evet kim naptysa daha beterini yaşadı.
tarafından
Ne güzel :)
0 oy
(4,853 puan) tarafından
cok gördüm halada görüyorum ve hatta yüzlerine vuruyorum şimdi 
tarafından
Ne güzel :)
0 oy
tarafından
Pusuya yatip basina kötü bisey gelmesini beklemiyorm ama eden bulur lafina sonuna kadar inaniyorum ilahi adalette zaman aşımı yoktur bi yerlerde mutlaka intikamimiz aliniyodur duyarsam da oh olsun demem ondan bi farkim olmaz o zaman 
tarafından
Bende hiç beklemediğim anda oldu olanlar beni kınıyorlardı kendi kızları çok kötü şeyler yaptı ama üstünü kapattılar oh diyemiyorum bende içim acıyor çünkü
tarafından
Kınadığın basina gelmeden ölmezmişsin o yuzden kimse kimseyi kınamasn yani ben cok korkuyorm birine bisey derken cok dikkat ediyorm farkinda olarak zaten yapmam da farkinda olmadan buyuk konustuysam Allah affetsin
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Evlendigim ilk ay adet oldum diye adimi kısıra cikaran eşimin anasi olacak pislik kari tam 5 ay her gun bana kisir kisirsin cocugun olmuyo diyip durdu ve 4 kizi var 2 si evli evli olanlar tohumluk oldu yok olmuyo cocuklari rabbimin ilahi adaleti bu 
(4,853 puan) tarafından
Ben her zaman eden bulsun derim ama çocuk konusunda hassasım Rabbım kimsenin kucağını boş bırakmasın
tarafından
Amin inşallah ablam yaşadı çok zor helaki Kaynanalar baskı yapınca
Dedimki rabbim benim yaşadigimi bunun 4 kizinada yaşat rabbim bazilarinin kucagini boş biraksin bakmayip sokaga atanlara cocuk nasip etmesin
(4,853 puan) tarafından
o ayrı tabii ama sen kaynanadan sikayetcisin kızların ne günahı var kız sevdos
Kizlarida dedi her gun 1i evli 1i ben evliyken evlendi evli olan tlf ederdi kısır bu kısır diye konuşup bana gülerlerdi
0 oy
(554 puan) tarafından
Evet oldu cnm şimdi kat be kat yaşıyor bir yandan üzülüyorum onun için keşke zamanında yaomasaydi kimsenin bedduası ni almasaydi diyorum
tarafından
Bende canım ama üstünü kapattılar kimse duymasın diye ama ne kadar saklasalarda duyanlar yüzüne vurmuş
(554 puan) tarafından
Valla cnm aynen sakladılar ama er yada geç herkes duydu o kadar kişinin ahi kalmaz derim
0 oy
(1,631 puan) tarafından
Benim halam anneme yapmadığı eziyeti koymamış bekarken şimdi kızı 18 yaşında evlendi 3 ay falan evli kaldı annemin yaşadıklarını birebir hatta fazlasıyla yaşatmışlar tek fark benim babam anneme sahip öıkıp evi terketmişler ama onların damadı annesini tuttuğu için Yuvası yıkıldı kızın annem Hep Allah a havale ettim benim ahım yerde kalmadı keşke kızından çıkmasaydı diye anlatıyo eden buluyo yıllar sonrada olsa kimsenin ahı kimsede kalmıyor
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Evet bana yapan kendi yasadi
0 oy
(514 puan) tarafından
Daha kaynanam yasamadi o yuzden inanamadim daha bu eden bulur sozune :D
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Evet kesinlike inanıyorum daha kötüsünü buluyorlar 
0 oy
(94 puan) tarafından
Inanmak istiyorum :) tabi sana kötülük yapan insanlarda sonrasında benzer şeyler yaşıyor ama Allah sevdiği kuluna gostermezmis görüpte oh iyi oldu deyip günaha girmesin dıe yani bencede kimse ettiğini bulmadan gitmesin bu dünyadan 
0 oy
tarafından

Inanıyorum  ama hâlâ  bulsun dediklerime bisey olmadi daha iyi oluyorlar aksine sabirla beklemekteyim:D

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Kesinlikle inanıyorum kötü kalpli insanlar ilahi adaletle sinaniyor bu dünyada gördükçe de ilahi adalete inancım artiyor
0 oy
(457 puan) tarafından
Yok valla daha bişey görmedik : )
0 oy
tarafından
Evet hemde en yakınım bi üst katım da oturuyor kayinpederim benim boğazımı sıktı susmadım diye hala kendini haklı görür ama öyle ah ettim ki oğlumun gözü onun de yaptı bide oğlum daha 1 yaşın da çığlık çığlığa ağlamıştı Allahın dan buldu kolun da yırtık oluştu şimdi fizik tedaviye gidiyo konuşmuyorum hiç bir sekilde

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
11 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Nihal.34 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 246 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 282 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde Karakiz1515 (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
14 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu

380,711 soru

11,398,747 cevap

34,923 kullanıcı

...