0 oy
458 göst.
Diğer kategorisinde (26 puan) tarafından
Oda bişey mi benim eşim aylardır bana yanaşmıyor. Dokunmaya çalışıyorum bir anda aaa ise godeyim falan türlü türlü mazeretler üretiyor o anda bı ara gazım vardi 3 aylık hamile gibiyim dedim tövbe tövbe dedi bu adam 3 5 çocuğu olsun isteyen adamdı bensiz 3 gün dayanamayan adamdı. Boşanmak istiyorum ama taşacak son damlayı bekliyorum.8 ay olacak nerdeyse bana karşı o kadar soğuk ki yeni evliyim ama çile bülbülüm çile benim hayatım kadınlığımı unuttum. Gencim ama özel hayat diye bişey kalmadı.gecenlerde yüzük takma muhabbeti oldu. Takar mısın bak gidip bozdurcam dedim umursamaz bı şekilde bozdur dedi. Ben ona sürat ta assam evi de terkersem umursamıyor artık beni 1 Gr umursamiyor  Şimdi sorarım size adamın adamsa eğer bana bunu yaşatmaya ne hakkı var yaşadığım hayat değil zulüm başka bı açıklaması olamaz benim normal bildiğim ilişkilerde çok bunalıp sıkıldığında en sevdigini  kollarında alır soluğu gerçekten seven bir adam siz olsanız naparsin

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bizde de sürekli bu tartışmalar vardı eşimin eski konuştuğu kız surekli sosyal medya hespalardan istek atıyor ve eşimde kabul edim kendiside takip ediyordu çok dolmuştum geçen pazar okadar doldumki ağladıkça ağladım sonradan gelip ozur diledi şimdi desen aranız nasıl ayrı evde olsaydık herşey daha guzel olabilirdi ama maalesef degill Rabbim yardımcın olsun inşallah tez zamanda eşin doğru yolu bulur canım 
(26 puan) tarafından
Amin canım insAllah
-Reklam-
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Derdi neymis ki canım kocanın. Telefonuna felan bakiyomusun. Karıştırdığı bisiler yedigi haltlar felan varmi diye. . Ama bence telefonuna felan bak.. Ben olsam hemen aklima baska biri mi var felan diye düşünürdüm. Kendi adıma konuşuyorum 
(26 puan) tarafından
Ben aylardır bu şüphelerle yaşıyorum canım paronaya oldum iyice bakicanm da korkuyorum yakalanirsam diye
(1,495 puan) tarafından
Hic eline almaz misin canim onun telefonu. Bahane bul al o zaman yada dusa girince al. Bi şekilde al mutlaka
(26 puan) tarafından
Denicem
0 oy
(161 puan) tarafından
Peki çocuğuna duskunmudur? Bence o kadar ilgisiz falansa . Kesin hayatında başka biri var. Ve ilk önce korkmadan ilk telefonunu ara bir şey bulursan eğer. O zaman kendine kanıt topla. Yani telden silse bile sende bulunsun. Sonra cik karşısına içini bosalt ve bosanacagini cocugunuda yanına alacağını şöyle bak nasıl akillaniyor
(26 puan) tarafından
Biraz sever ilgilenir sonra k ndini dışarı atar elinden telefon hiç düşmez ama çocuğumu yanlız büyütüyorum tek başına yoruluyorum hiç ilgi alaka yok keşke demek istemezdim ama keşke hiç evlenmeseydim baba evi zaten zindandi bana şimdi koca evi de zulüm
(161 puan) tarafından
Simdi bu erkekler hep böyle. Hepsi çocuğuna düşkündür ama her şeyi karısına bırakır. Sanki bir babanın çocuğuna göstermesi gereken ilgiyide anne telafi etmelidir gibi. Ama bir erkek kaybetme korkusu yaşarlarsa fabrika ayarlarına geri döner. Sen bence ona bir kaybetme korkusu yaşat aklı başına gelsin
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bn boşanırım cnm net..gencligimi onunla mı heba edicem..ailem zatn hep destek..bn mutsuzsam çocuğuma da yansır..kocalik sadece eve para getirmekle olmuyo..
0 oy
(742 puan) tarafından
Canim seni uzmek istemsm ama  bu kadar  sure  sana  ihtiyac duymuyorsa  vardir  bi sikinti
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum rabbim seni bu darlıktan çıkarsn inşallah ❣ 
0 oy
tarafından
Eşimin teyzesinin başına geldi 6 aydır hiç bişeyleri yokmuş sonra adamın aldattığını öğrendi kadın sıkıntı dan felç geçirdi adam kadını eve gitirmeye kalktı takip et derim ilgisizlik başka birlikte olmamak çok baska

İlgili sorular

+4 oy
20 cevap 473 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde kucuk_pasam (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 323 göst.
26 Eylül 2023 Aile kategorisinde Aymira34 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 785 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 272 göst.