0 oy
980 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Bunların hepsi 550 ₺ tuttu tümü civilden çok mu tutmuş? 

image

24 Cevaplar

+1 oy
(119,455 puan) tarafından
Yoi cok degil bebek esyalari ucuz degilki normal 
tarafından
Valla didik didik ettim hem güzel hem uygun olsun diye ama baya pahalı
-Reklam-
+1 oy
(44,724 puan) tarafından
Valla bebek kiyafetleri bizimkinden pahalķ e kotu yerdende almamissin bence normal

Saglikla huzurla gule gule giysin insallah❤
tarafından
İşte bide hepsini kışlık kalın Kadife alayım onlar daha da pahalıydı inşallah sağlıkla giysin Allah razı olsun canısı sağol
+1 oy
(434 puan) tarafından
Hayat pahalı cnm 550 lira ne ki iyi tutmuş bence güzel ciciler almışsın 
tarafından
Valla öyle herşey ateş pahasına. Sağol canım Allah razı olsun
+1 oy
(4,698 puan) tarafından
Sana tavsiye canım e bebek civilden daha uygun doğduğundan beri bebeğim sadece e bebekten ihtiyaçlarını alıyorum civilden Prima günlük rahatlık dışında birşey almıyorum bebek battaniyesi eşim eminonundeki havuzlu Han'ın arka sokağındaki magzalardan 25 TL'ye almıştı bebek eşyaları pahalı olduğu için birazda araştırmak gerekiyor
tarafından
Aslında öyle pasaj gibi yerlerde de baya uygun ama işte yakındı burası. E bebek avm içindeydi oraya girmek istemedim virüs yüzünden :/
(4,698 puan) tarafından
Pasajlar değilde pasajın yanındaki magzalar daha uygun biz AVM ye gidiyoruz boş oluyo AVM ler ve e bebek çok yoğun olmuyo ben dışarda alışveriş yapmam eğer korona korkum varsa AVM daha güvenli tüm girenlerin ateşleri ölçülüyor ve maskesiz kimse dolaşmaz tüm mağazalarda dezanfektan var
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok canım herşey pahalı şuan ucuz bişey bulamazsın normal yani
tarafından
Ya o kadar pahalı ki düz penye tulumlar 50 60 lira. biraz içim yandı valla yazık günah
(2,264 puan) tarafından
Aynen canım sömürüyorlar bildiğin gerçekten ya
0 oy
(778 puan) tarafından
Biraz pahalı geldi cnm baana ama güle güle giysin bebiş 
tarafından
Banada pahalı gibi geldi yaa fena uçuk fiyatlar. Allah razı olsun canım sağol
0 oy
(261 puan) tarafından
Pahali canm   ben topluca deglde tek tek aliyorum 
tarafından
İşte bende görünce baya şaşırdım fiyatları keşke netten alsaydım ama işte gitmişken alayım dedim
(261 puan) tarafından
Uzun süre almazsin sende:)
tarafından
Yaza kadar hiçbir şey almam artık yaa :))
0 oy
tarafından
Normal canım :)))
tarafından
Hayat çok pahalı çook :))
0 oy
tarafından
Iyi gunlerde eskitin insallah canim 
tarafından
Allah razı olsun canısı sağol
0 oy
tarafından
Çok fazla tutmuş ya ben 400 TL ye kışlık 8 takım kıyafet 4 yelek aldım 
tarafından
Hadi yaa nerden aldın ki canım
tarafından
Acar kids diye çocuk mağazası var ordan çoğu yerde de var şubesi
tarafından
Vanda yok galiba bilmiyorum hiç duymadım bayadır çarşıya gitmiyordum
0 oy
(15,744 puan) tarafından
Cıvıl çok pahalı be  fazla da bişey almamışsın lcw falan takip et indirim oluyor 
tarafından
Valla öyle civil baya uçmuş
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bu devirde çok değil derim

Ama çokk ahhaaha:))))

Çok hayırlı olsun cnm 

Rabbım giydirmeyi nasip etsin inşallah 
tarafından
Valla çok :) Allah razı olsun canısı sağol
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bana birqz pahali geldi ama ucuz hicbisey yok maalesef. Saglikla giyinsin bebek
tarafından
Valla mağazayı alt üst ettim 3 saat sürdü alışveriş yine en uygunu bulayım dedim anca böyle bunları buldum hem kışlık hem uygun kaliteli
0 oy
tarafından
Kuzum keşke tek bi yere deil de pazara falan baksaydın a10q bom günlerini takip etseydin biraz pahalı olmuş gibi
tarafından
Valla eşim sürkeli çıkaramıyor ki beni bi tek bugün vardı mecbur aldım başka fırsatım olmıycaktı bugün almasaydım. Başka mağazalar uzaktı bide avm girmek istemedim :/
tarafından
Neyse artık almışsın hayrli olsun kuzum
tarafından
İade etme şansım olsa çorapları iade edicem de bakalım onlar gereksiz pahalı tuttu bakalım sağol canım
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hersey pahalı zaten iyi yaptın güle güle kullanin
tarafından
Öyleymiş valla Allah razı olsun canısı sağol
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Valla iyi almışsın 

Bebeğin yedigi helal giydiği haramdir mantığı cok ağır basıyor bende cok fazla almaya gerek yok 
tarafından
Cidden baya pahalı bebek kıyafetleri kalın kışlık kaliteli olsun diyince baya fiyat biniyor
0 oy
tarafından

Bende normalden civilden alırım netten çok uygun fiyatları ama şimdi resime bakıyorum ürün az fiyat biraz pahalı geldi :) ama yapacak bişey yok ucuz yada pahalı alacaksın mecbur güle güle giysin bebiş 

tarafından
düzenlendi
Ya evet  3 tane külotlu çorap 45 lira saf gibi onları aldım keşke çorapları pazardan alsaydım pişman oldum yaa
tarafından
Evet biraz pahalıya almışsın keşke iyice araştır saydın gerçi ilk bebekse insan hemen her gördüğünü heves edip alıyor bende öyleydim aldım aldım çocuğunu giydiremedim daha uygun fiyatı gördüm pişman oldum :)
tarafından
Ay yok işte ikinci çocuk nasıl böyle bi saflık yaptım daha çok ona yanıyorum :))
tarafından
Hahaha sağlık olsun yapacak birşey yok artık sağlıklı iyi günlerde giysin :)
tarafından
Amiin inşallah :))
0 oy
tarafından
Valla bana fazla geldi. Hayırlısıyla giysin bebis 
tarafından
Banada fazla geldi :((
0 oy
(49 puan) tarafından
Gerçekten pahalı.. İnternette enucuzbebekmarketi diye bi site var  takımlar 15 TL ve kaliteliler. 500 liraya bir sürü şey alırdin ordan 
tarafından
Zaten aslında ordan alacaktım o siteden hastane çıkışı aldım baya güzeldi işte bunları görerek alayım dedim cebim yandı :/
0 oy
tarafından
Sizinkiler iyi tutmuş bizimkiler adam herşeyde indirim yapmasına rağmen 2 milyar tuttu, ilk çocuğumuz ama herşeyden fazla fazla aldık 
tarafından
Hadi yaa bizim ikinci çocuk ama ilk kız ikinci erkek o yüzden baştan aldık neredeyse herşeyi. Netten de bişeyler almıştım
tarafından
Bizim anne yanı beşiği bide puseti de içinde ama. Tüm kıyafetleri çantası herşeyi ya aklına ne gelirse fazla fazla aldı babası. Mobilya beşiğini annem almıştı zaten. Sağlıkla gelsinler de para önemli değil kuzum
tarafından
Valla annemde kızıyor bana aman ne olcak bu kadar takma paraya diyo eşimde hiç bişey demedi de ben üzüldüm daha çok şey alırdım diyorum :) sağlıkla gelsinler inşallah
tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 320 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 349 göst.
29 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Piskopos-_civciv-_ (5,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 489 göst.
11 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...