0 oy
1,225 göst.
Diğer kategorisinde (16,116 puan) tarafından
Linclemeyin haaa. Gayet normal soru soruyorum. Birlik oturanlar ilişkiden sonra nasıl dus alıyor. Biz evimizi inşaa ederken yetişmedi kira da bitmişti eşim 1 ay annemde kalalım inşaat bitene kadar demişti de ben kabul etmedim bunun banyosu idi tuvaleti idi bide saçlarım uzun olduğu için banyoda uzun kalan biriyim girmeye çekinirdim. Şimdi de benim banyo kaynanamın oturduğu odaya bakar gece dus alacağım zaman görmesin diye banyonun ışığını açmama holun ışığını acar oyle karanlıkta dus alırım. 

27 Cevaplar

+2 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Herkes evli olan kişilerin o işi yaptığını biliyor sonuçta ayıp olduğunu düşünmüyorum elbet açığa vurmak da iyi değil ama hem gelini yanına alıyorsun hem torun bekliyorsun hemde girdiği banyoya laf edecek vay yavrum vayy o iş yaş anam olmaz öyle şey onlar utansın bencemde
-Reklam-
+5 oy
(3,921 puan) tarafından
Bence birlik oturanlar yatak odasinda banyo olmali 
(16,116 puan) tarafından
Kız yine ses gitmez mi
(3,921 puan) tarafından
Cnm gider yada gitmez  yapicak bsey yok
(6,812 puan) tarafından
Biz ayrı evdeyiz 1 .5 sene olacak.. Yatak odasının kapısının yanında  dibinde ☺☺☺
+1 oy
tarafından
Ne yapalım ses gidecek diye banyo etmeyelim mi yani mecbur ediyoruz. Onlarda duymamazlıktan gelsin yani. 
(16,116 puan) tarafından
Hahaha aynen. Insanlık hali  :D
tarafından
Değil mi :D ben mesela akşam ancak 9 9.30 gibi banyo ediyorum edebiliyorum daha rahat oluyor rahatsız olacaklar yada duyacaklar diye etmeyeyim mi :) of sıkılıyorum  bu durumdan onu yapma ayıp olur bunu yapma ayıp olur o saatte olmaz  bu saatte olmaz. Ozaman  kabul etmeyecektin gelmesin diyecektin ayrı ev tutun öyle evlenin diyecektin ahahaha nasılda dolmuşum ya
+1 oy
tarafından
Hiç umrumda olmazdi valla birde üstüne daha çok ses çıkarırdim ki utanan onlar olsun. Azcik destek çıksınlar ayirsinlar evi. Herşeye sessizce tamam dersen çok çekersin valla :)
0 oy
(261 puan) tarafından
Valla alişmışlardir
(16,116 puan) tarafından
Kaynanaylq kayimbabya tıpa almak lazım  :D
0 oy
(882 puan) tarafından
Yatak odamizda ebeveyn banyosu var sknti yasamadkk yani çok şükür 
(16,116 puan) tarafından
Iyimis valla
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Sadece 1 buçuk seneye yakın birlik oturdum. Odamda banyo vardı ama yine de ses gidiyor banyo sesi
(16,116 puan) tarafından
Gider tabi canım. Insan utanıyor bide
0 oy
(398 puan) tarafından
4 buçuk senedir beraberim yatak odamda ebeveyn banyom var olmasaydı zor olurdu tabi
(16,116 puan) tarafından
Aynen yaa
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Ben 1 sene oturdm ebeveyn banyomuz vardi bu evde de var kira burasi ama tekim burd kaynanam yok benm evimde kaynanam oturuyo
(16,116 puan) tarafından
Sen kira da kaynanan senin evinde
(10,572 puan) tarafından
O niye öyle ki cnm
(2,110 puan) tarafından
Anlasamadik 1 sene boyunca hep olaylar oldu ayrildk bizde kiraya ciktk o ev bizim ama eninde sonunda kaynanam tek oturuyo 2 oglu 2 gelini altinda oturyo biz ayriyz
0 oy
tarafından
Biz altlı ustluyuz ben onların su sesini duyuyorum banyo da konuş canlı bire  bir duymuş oluyorum 
(16,116 puan) tarafından
Amanı onlar da duyuyor mu acaba sizi
tarafından
Duyuyo tabı ben takmiyorum köye gidince beraber kalıyoruz eşim cekiniyo aksine evde olmamalarını istiyo
0 oy
(6,203 puan) tarafından

Olabilir yani duş almak için izin alacak halin yok sonuçta.Birlik oturmuyorum ama birlik otursam da girer yapar dusumu.Onlar duyacak diye ilişkiye girmeyecek halim yok sonucta :DD

(16,116 puan) tarafından
Istedikten sonra kralı gelse banane diyorsun yani :D
(6,203 puan) tarafından
Yani aynen niye evlendim ben :DD Onlar utansın ben niye utanicam :D
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn yeni evliyken 1 ay orda kaldık banyo bizm kaldıgımız odadaydı ve bi tane banyo vardı asıl onlar naptı onu bilmiyorum :)))
tarafından
Hacer Ahmet tövbe estağfurullah :D :D bu nasıl laftır
(1,451 puan) tarafından
Ahaha :)) ama cidden bn kaç kere cilveleşirlerken gördüm yaşlı sayılmazlar yani sonuçta :))
(44,758 puan) tarafından
Benim kaynanamlarda ole 47 yasindalar :)) birlik oturdugumuz dusunemiyorum:)))
(1,451 puan) tarafından
Aynen aynen biz sadece 1 ay kaldık evimiz ayrıydı misafir olarak kaldık evde tek bir banyo vardı oda bizm odadaydı beraber otursak düşünemiyorum :)
tarafından
Benimkiler 60 üstü iş işten geçmiş artık :) ayrı ayrı yatıyorlar biri bir tarafta biri diğer tarafta
0 oy
(119,561 puan) tarafından
Biz birlikken iliskiyi gectim esim normal bi duşa girdi duştan cikti babasi banyonun kapisinda beklemis banyo bizim odanin yanindaydi bende odadan duydum adam utanmadan fazla banyo yapmayin bura turkiye degil su pahali burda az yikanin dedi şok olmuştuk
Daha neler neleer var bi bilsen
Belcika bacim
tarafından
Hım allah yardımcın olsun ablm eşini nasıl buldun kiz aman taaaaaaa belcikalardannn
Hic sorma bide 3 sene sevgili 2 sene nisanli kaldim
tarafından
Maşallah teberak allah
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Genelde onlar uyurken yapardim
0 oy
(514 puan) tarafından
Esim 17 gun suriyeden gorevden geldi her gun aldim nerden bakarsan Eltim gulerek gece cok su aciyonuz dedi bende uyumayip bizim su sesini mi dinliyon dedim:) doganin kanunu yavrum yapacak bisey yok soyle dusun yine evdekiler biliyor o gun oldugunu dugun salonundan sonraki saatleri tum herkes biliyor:D :D
(16,116 puan) tarafından
Aynen yaaa o sahneler geliyordur şimdi insanların gözü önüne  :D
(514 puan) tarafından
Allahtan bizim oyle bisey olmadi biz hastanelik olduk dugun bitmeden :D
Neden kiz niye hast. Oldun
(514 puan) tarafından
Iki sehirde dugun yaptik biz ilk benim memlekette oldu gelin hamami kapida yemegi ertesi gun salon derken midemi usutmusum 1 gun sonra gelin alma dis cekim derken midem cok kotuydu surekli kusuuordum saat 10 gibi kusmam bi basladi salona giremedik bile taki gorani bile yapamadan geljnlikle acile gittim:):)
0 oy
(505 puan) tarafından
Hic birlik oturmadim icin bilmiorm cnm
0 oy
(1,921 puan) tarafından
2 ay oturdum valla cok utaniyordum ya simdi de ben hepsinin banyo sesini duyuyorum kaynanam da eltimde ustumde oturuyorlar birer kat
0 oy
(407 puan) tarafından
Çok zor oluyor canım kaynanadan çok çekinmiyosunda kayınbaba duyacak diye çok utanırdım ben 7yıl birlikde oturdum çoğu zaman sabaha bırakırdım mecburen evde kimse olmazdı hemen girer çıkardım ama çocuk olduktan sonra zorlaştı mecbur gece girmek zorunda kalıyorum ama çok utanıyodum
0 oy
(6,040 puan) tarafından
Sadece evlendikten sonra  iki hafta kaldım kaynanamlarda utandığım için eşine yok diyordum bazen iki üç günde bir yıkanıcak şekilde hani ilişki olmasa, bile üç günde bir yıkanılır hiç yoktan ter VS. Bizde o şekilde ayarlıyoduk ve sabahları yıkanıyoduk ev çok kalabalıktı zaten kayınlarım sabaha kadar oturup oyun oynuyolardı telefonla gece yıkanır sam biri görürse diye cok utanıyodum
0 oy
tarafından
Kadının birinin kaynanası çok kıskanç mis oğluyla dua aldığını hiç istemez gündüz uyur gece başlarında nöbet tutarmış banyoya ya girdimi gider suyu keser yada ışığı söndürürmüş neyse gel  zaman git zaman artık karı kocanın canına tak etmiş kadın gitmiş arkadaşıma anlatmış oda buna bir gu zel akıl vermiş evde iş olmasa bile bir mahsus tastan taşa su dök kudursun demiş ") bizimki dururmu her gece girer duşa tastan taşa su döker mis en sonunda kaynanası dayanamamış çatlamış ölmüş ") hahahaha bende herhalde öyle yapardım çünkü bizimkide aşırı kıskanç ") 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 717 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 176 göst.
8 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Nagiiiss (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 612 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 266 göst.