0 oy
409 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Gecen gunler bir post acmistim 4 gorumce 1 kayinvalide diye beni her yerden silip attilar demistim suçumda aramadim diye kendisini aramiyorum diye esimi her aradiginda benimle ilgili bir seyler söylüyor  simdi ise beni gorumcelerimde kayinvalidemde 1 aydir instagramdan rehberlerinden silip atmislar ben yarin memlekete gidiyoruz annemlere  gidecegiz kayinvalidemlerde koyde oturuyor siz olsaniz bu sekilde sizi silip attiklari uere gidermiydiniz

12 Cevaplar

0 oy
(778 puan) tarafından
Eşimle giderdim sonuçta ailesi o vazgeçemez o üzülmedim diye giderdim
-Reklam-
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Eşimi yalnız bırakmam ama muhattapta olmam 
0 oy
tarafından
Eşimin hatrı için giderim  ve hiç umursamaz davranırım sildiklerini takmıyo gibi yaparım senin yerinde olsam
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Gitmemek için çabalardım valla  ne yalan söylim 
(59 puan) tarafından
Esime ben oraya gitmem dedim tamam istersen gel istemezsen gelme dedi
(1,908 puan) tarafından
Esini doldurabilirlerde yokluğunda ama
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Gitmek istemezdim ama eşimi de yanlız gönderip ağızlarına laf vermezdim. Hem de eşimi yanlız bırakıp doldurmalaırına müsade etmezdim. Mesafeli ama saygımı koruyarak davranırdım. Eşimin gözünde kim neymiş anlasın diye. 
0 oy
tarafından

Esimin hatrı için giderdim, gittim de;)

(59 puan) tarafından
Kayinvalidem kizimin dogumunda geldi yemin ederim bir kase corba bile yapmadi bana annem hastanede benimle kaldi eve ciktik annem yapti yemekleri o oylece oturmaya gelmis tv izledi bende bu davranisindan sonra aramamaya basladim benim sucum bu oldu
tarafından
Benimki de sırf kendi rahatı için düşük yapmama neden oldu esimle arama girmeye çalıştı ama ikiyuzluluk etti hep bana farklı ona farklı davrandı. O zamandan sonra nefret ettim. Herkes suçu gelinlerde bulur bu durumlarda ama onlarda suçlu bunun farkına varılsın artık
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eşimle gider ama yüzlerine bile bakmazsın bazen tavır koymak iyi oluyo
(59 puan) tarafından
Ben bir sey yapmadimki onlar beni sildi atti 4 tane gorumcem var bugune kadar hic birine asla karismadim bir sey demedim evlendiler elimdwn geleni yaptim dogurdular yaptim ben simdi o eve niye gideyim
(4,859 puan) tarafından
Sen bilirsin tabi canım senin kararın haklisin
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Yùz bulmadigim yere ne gidecem
(59 puan) tarafından
Ben bir sey yapmadim zaten ama hepsi silmis beni ozellikle gorumcelerime hic bir sey demem hic bir seylerine karismam kayinvalidem güya kizlarimdan ayirmam der silmis atmis
(3,921 puan) tarafından
Kendisi bilir canim bosver..
0 oy
(583 puan) tarafından
Asla gitmezdim
0 oy
tarafından
Eşinin hatrına gidiliyo canım be 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
Eşin için git cnm şimdi gitmezsen bak gelmedi etmedi derler erkek milleti çabuk dolduruşa geliyo git yalnız bırakma eşini yanından da, ayrılma 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
gitmem vallah.  esimin ailesi gitsin gorsun hic karismam.  ama.asla.gitmem.  beni saymiyorlar  ben neden onlari onemseyiuimki. esimde onlarin lafina doldurusa gelirse gelsin umursmaam.  ben.  asla. zaten kendileri seni engellemesi silmis. suc sende diyilki.
(59 puan) tarafından
Bende oyle yapacagim zaten

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 152 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 327 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 138 göst.
0 oy