0 oy
284 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar ben dogum yapalı 7 ay oldu ben sarmadim hic karnımı ilk zamanlar aklıma gelmedi sonra da bastan sarcaktın dediler sarmadım ama dogum yaptigim zamandan beri ara ara kaburgamin altindan sirtima bi agri giriyor öldürüyor beni ama sonra yavas yavas artip azalip geciyor dahiliyeye sira da bulamiyorum acile gitsem bakmazlar cunku gecince hic biseyim kalmiyor bi tamidikta sen karnini sarmadin organlarin yerlesememistir ondan agriyordur dedi basina gelen var mi

15 Cevaplar

+1 oy
(778 puan) tarafından
İki sezeryan oldum ikisindede sarmadim canım onla alakası yok yaa
-Reklam-
+1 oy
(1,908 puan) tarafından
Organların mo yerleşmemiş :D daha neler duycaz o sarma işi sarkmasın sıkı ol topla diye üşütme diye 
(5 puan) tarafından
Öyle dediler ya eskiler biraz eski kafa düsünceler tabi ama bu ağrı da neden bilemeyice bi acaba dedim :)
(1,908 puan) tarafından
Doktor bilir asıl sebebini bacım ama inan organların yerinde :D
+1 oy
(3,836 puan) tarafından
normal doğum yaptım bende sarmadım ve korse de kullanmadım pişman oldum açıkçası. vücudumun şeklini şuan beğenmiyorum. sırtımda agrım oluyordu batma şeklinde ama daha çok. bana zona gibi geliyor benim ki 
(5 puan) tarafından
Benim kaburgamın altından başlıyor sırtıma vuruyor çok kötü ya
(3,836 puan) tarafından
benim çok kötüydü bi ara şimdi iyiyim. beki duruşunda bozukluk barsa o da etkiler. ben çok durmam pek omuzlarım falan bide çocuğu emzirerek uyutuyorum eğile büküle her yerim batiyordu
0 oy
tarafından
Bende hiç sarmadım cnm ilk defa duyuyorum 
0 oy
(119,456 puan) tarafından
Ben de sarmadim şuan 34 bedenim sarkma falanda yok
(381 puan) tarafından
Kız vala bende sarmadım dediğin gibi suan 34 bedenim ve ne sarktı nede göbek kaldı :)
0 oy
tarafından
Korse kullanırım diye düşündüm ama yaram apse yapar diye de korkumdan kullanmadım 
0 oy
tarafından
Hiç sarmadım ama bir sıkıntım yok şükür. Doktora görün insanların söylediklerine aldirma
0 oy
(826 puan) tarafından
Kzı bende sarmadım karnımı alakası yok onla başka bişey vardır 
0 oy
(294 puan) tarafından

Ne sarcam beeeee zaten zavallı organlarım dokuz ay birbir üstünde çalışmış kendilerinden geçmişler dogurdum salıverdim kuzucuklarımı Bi rahat rahat yayılsınlar diye :Diçim genişledi 

0 oy
tarafından
Organların yerleşmemiş kahkaha attım :D bende normal doğum yaptım sarmak beni çok bunalttı hiç sarmadım yani bence bu ondan değil canım 
0 oy
(47 puan) tarafından
2 doğum yaptım ikisinde de sarmadım.Ilk dogumda birsey yoktu ikincide 6 ay sırt ağrısı çektim aynı tarif ettiğin gibi.Hala da arada ağrıyor  fizik tedaviye gittim,dahiliyeye gittim emzirirken duruş bozukluğundan olur dediler,doğum sonrası vücut normale dönene kadar olur dediler. D vitamini eksikligi çıktı d vitamini verdiler.Emzirme yastığı kullan canım dik otur ve üşütmemeye dikkat et
0 oy
tarafından
Ben hiç sarmadim bence onunla alakası yok agrinin
0 oy
(59 puan) tarafından

4 sezeryan oldum hiç birinde sarmadım göbek sarktı o ayrı :)

0 oy
tarafından
Bende sarmadım hiçte öyle bisey olmadi 
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Ben hiç sarmadım gobeğimde kilomda kalmadı Allaha şükür :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 368 göst.
0 oy
3 cevap 78 göst.
26 Nisan 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 92 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
31 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu

380,904 soru

11,404,068 cevap

34,942 kullanıcı

...