0 oy
486 göst.
Diğer kategorisinde (71 puan) tarafından
Merhaba. Ben yeni üyeyim ismim Esra. 26 yaşındayım 19 aylık bir oğlum var. İstanbulda oturuyorum. Muhasebeciyim ama evdeyim şu sn bebeğimle ilgileniyorum. 

Tanışalım mı?

28 Cevaplar

+1 oy
(261 puan) tarafından
Ben sinem 22 yaşindaym 6 aylk oglm var ev hanimiyim
(71 puan) tarafından
Merhaba sinem im profil fotoğrafı yapılabiliyor mu yaa
(261 puan) tarafından
Evt yapılıyor
-Reklam-
+1 oy
(778 puan) tarafından
Mrb cnm ben hilal nevsehirden 2 oğlum var biri 5 yaşında biri 9 aylık ev hanımıyım memnun oldum ebnde açıköğretim işletme 3 sınıf terk:))
(778 puan) tarafından
Merkezdeyim cnm sen
(5,323 puan) tarafından
Bende 2000 evler
(778 puan) tarafından
Bnde cehverdudaev mahallesi
(5,323 puan) tarafından
Az uzağız ☺️☺️
(778 puan) tarafından
Aynn cnm :D
+1 oy
(505 puan) tarafından
Bnde bahar 25 yasindayim bi oglum  var 7 yasinda ikinciye hamileyim 32 haftalik hastanede hasta kabul bnde Ankarda
(71 puan) tarafından
Yaşlarımı yakın maşallah iki çocuklısun
(505 puan) tarafından
Biri 7 yasinda ikincide 32 hafta yolda gelck ins
(183 puan) tarafından
Merhaba ankarada hangi hastane acaba
+1 oy
(1,517 puan) tarafından

Ben kader 2 yıllık evliyim 24 yaşıma basicam.15 aylık tam olmadı ama 15 aylık diyelim :) 15 aylık oğlum var . Diyarbakır da yaşıyorum. 

(71 puan) tarafından
Allah bağışlasın kadercim memnun oldum
(1,517 puan) tarafından
Bnde MEMnun oldum :) bir yıldır doğru dürüst hiç girmiyordum bugün tekrardan bakiyim dedim uygulamaya. Bu arada Allah bağışlasın
(71 puan) tarafından
Valla bende ararken bu uygulamayı  buldum.alışmaya çalışıyorum sistem nasıl bilmiyorum ama öğrenirim artık
(1,517 puan) tarafından
Yenisin daha tekrardan hoşgeldin sistem kolay  ya . :) Sana en büyük tavsiyem. Burada bazen şuursuz insanlar renk geliyor birşey sorarken filan ters akıllızca kirabilir sakın takma kaileye alma. :) Tekrardan hoşgeldin bebişin nsl bu arada
+1 oy
tarafından
Ben Meltem 22 yaşındayım 2 tane oğlum var 28 aylık ve 16 aylık İstanbul da yaşıyorum aslen orduluyum ev hanımıyım tabi ki de :)))) 
(71 puan) tarafından
Yaaa İstanbulu neresindesin acaba. Bu arada süpersin iki bebişle baş edebiliyorsun
tarafından
Esenyurt canım ama 3 5 aya kalmaz halkalı ya taşıncaz 2 çocuğum var evet baş ediyorum Allaha şükür rabbim sabrını veriyor
(71 puan) tarafından
Esenyurt ta arkadaşım oturuyor innova sanırım oranın aşasında bir sitede
tarafından
Meydandayım ben canım
+1 oy
(683 puan) tarafından
Merhaba ben ayse vanliyim 22 yas iki çocuklu süper bir ev hani miyim:) oglum 7 kizim 19 aylik memnun oldum canim❤
(71 puan) tarafından
Ya helalolsun süpersin valla ben ikinciyi en az altı sene sonra düşünüyorum yaa baş edemem m
(683 puan) tarafından
Oglum 5 yasindaidi karar verdim tabi biraz zor oldu olmasi ama cok şükür rabbim verdi bir prenses❤tabi bir 4 yil sonra bir tane daha düşünüyorum ☺
0 oy
(27,337 puan) tarafından

miriba hos geldin

(71 puan) tarafından
Hoş buldummm
0 oy
(119,118 puan) tarafından
Mrb esra ben sevdos 25 yasindayim belcikada yasiyom 8 aylik baby boyum var çok tatli 
(71 puan) tarafından
Yaaa maşallah memnun oldum tatlım
(16,489 puan) tarafından
Bide Eskişehirli :))))))))
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Merhaba bende Sebine 20 yawindayim.8 aylik bir oglum var.taniwdigimiza memun oldum.bende unversteyi diwardan okuyorum .Azeribaycanliyim
(71 puan) tarafından
Süpersin hem annesin ve okuyorsun helal olsun
(1,438 puan) tarafından
Cok tesekur ederim
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Mamnun oldum hoşgeldin canım . 

Ben Mevlana 27 yaşındayım 9 buçuk aylık bı oğlum var Kocaeli'de evim normalde ama şuan memleketim sinoptayim.
(4,859 puan) tarafından
Merkez canım ben ayy Sinoplu var çok sevijdiiiim
tarafından
Sinopta hiç yaşayamadım ama babam polis olduğu için şimdi de eşim asker yine Turkiyeyi dolancaz :)
(4,859 puan) tarafından
Ayyy Allah kolaylık versin kız çok zor demi bı yere alışıyorsun sonra hoooop tain çıkıyor yine başka yere
tarafından
Aynen canım önceden öyle oluyordu kendimi harap ediyordum ama artık alıştım hep gidecek gözüyle bakıyorum kendimi alıştırmıyorum yoksa psikolojikmen çok etkiliyor
(4,859 puan) tarafından
Demi ya sende haklısın . Benim babamda benim ufakligimdan beri hep yurt dışına çalışmaya giderdi annem ablam ağlardı otobüse bindirilen ben gülerdim alışmışım ya artık
0 oy
(6,943 puan) tarafından
Memnun oldum canım ben Havva 29 yaşındayım 5 aylık bir kızım var çalışmıyorum 
(71 puan) tarafından
Allah bağışlasın havvacımm memnun oldum bende
(6,943 puan) tarafından
Amin canım cümlemizinkini inşallah ❤
0 oy
(860 puan) tarafından
20 yaşındayım adım yeliz İstanbul da oturuyorum son 7 günüm kaldı doguma cokta korkuyorum acıkcası
(71 puan) tarafından
Yaaa hiçkorkma ebe ve doktorun ne derse onu yapemin ol korktuğun gibi değil. Suni sancı ile açılma olmadan 4 saatte doğurdum. Normal doğum yapamaz dediler hatta hastahanede herkes doğum yapamayacak demiş benim için ama başardım. Sadece doktorun ve ebelerini dinle
0 oy
tarafından
Hosgeldin canim aramiza ben Elmaye 19 yasindayim 14 aylik bi oglum var:)
0 oy
(16,489 puan) tarafından

Hoşgeldin Esraaa :)

(71 puan) tarafından
Hoş buldummm
0 oy
(10,452 puan) tarafından
Hoşgeldin cnm ismim beyza görüldüğü gibi 

18 aylık kızım 34 günlük oğlum var 20 yaşındayım 
(683 puan) tarafından
Oo Maşallah kizce sürpriz bebek galiba :)rabbim bağışlasın inşallah
(71 puan) tarafından
Yaa minicik süt kokuludur şimdi bolca kokla yerime
0 oy
tarafından
Hoşgeldin canım bende berna aralıkta 24 yaşına giricem 16 aylık bi oğlum vat bende muhasebeciyim ama şu anda çalışmıyorum 
0 oy
(94 puan) tarafından
Merhaba Esra İrem bende 24 yaşındayım 33 haftalık hamileyim bebisimi bekliyorum :) almanyada yaşıyorum. Tanıştığıma memnun oldum :) 
(71 puan) tarafından
Aa bende memnun oldum İremciimm
0 oy
tarafından
25 yaşındayım 22 aylık bebem var Angara da yaşıyorum ben de Grafik tasarimciyim çocuğum büyüyünce meslege dönecem inşallah 
0 oy
(735 puan) tarafından
Merhaba Ben Sema 19 yaşındayım 31 haftalık hamileyim ")) Azərbaycanda yaşıyorum. 

hoş geldin bu arada "))
0 oy
(183 puan) tarafından
24 yas  benimde 4 yasinda jizim var ankarada yasiyorum ew hanimiyim nasipse ikinciyi dusunuyoruz olur insallah

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 388 göst.
17 Şubat 2024 Aile kategorisinde Benisal (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 56 göst.
29 Aralık 2023 Aile kategorisinde Deryaa24 (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde M1e2l3e4k5 (221 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.