0 oy
491 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar çok bunaldım hiç iyi değilim. Eşim kayınpederimin yanında çalışıyor dükkanı var. Korona zamanında kapalı kaldı. Açıldı işler azaldı. Sigortasını aylardır ödeyemiyor kayınpederim. Sigortamız yok. Mobilya parası ödemeye çalışıyoruz zar zor. Üstüne bir de çocuk olmuyor bugün doktora gittim 180 tl muayene parası aldı. Pco çıktı. Hormon testi istedi kim bilir kaç para alacak. Tedaviye başlıycaz dedi. İlaçları nasıl alıcaz çok kafama takıyorum. Durumumuz çok sıkışacak. Bugün verdiği 3 ilacı aldık 96 tl tuttu. Eşim hiç takmıyor. Çok rahat. Ben maddi konuları çok takıyorum hayatı zehir ediyorum kendime. Şimdi babamın yanından çıkıcam sigortalı işe giricem dedi. Nasıl iş bulacak onu da bilmiyorum. Çok bunaldım. Bu gidişle stresten çocuğum olmayacak zaten. Napıcam bilmiyorum böyle.. Of off..... 

17 Cevaplar

0 oy
(2,067 puan) tarafından
Canimm takma  o kadar yaaa allah yardımınız olsun  inşallah allahm nasip eder bebeğiniz olur 
(8 puan) tarafından
Amin İnşallah canım zaten çok takıntılı biriyim şimdi sorunum çıkınca iyice psikolojim bozuldu
(2,067 puan) tarafından
Seni anliom  canım ama stresten  uzak  dur canım Belli olmaz belki hamile kalabilsin ilaçlar ise yarar  o yzuden  stres yapma canım rabbim gönlünden geceni  naisp etsin sana
-Reklam-
0 oy
(2,448 puan) tarafından

Hemen hemen aynı durumdayız valla uykumdan uyandığım bile oluyor artık benim esimde aynı olur gider hayırlısı vs diyor. Allah sonumuzu hayır etsin. Iyi senin eşin akıl etmiş çıkış başka işte çalışmayı benimki ona da yanaşmıyor :ermm:

(8 puan) tarafından
Ah canım ah benimki de yanaşmıyordu arada söylüyor gene çıkmıyor oturduğu yerden iş ayağına gelecek sanıyor vallahi bu erkeklerin rahatlığına anlam veremiyorum ya çok gamsızlar
(2,448 puan) tarafından
Cook hemde Allah akıl fikir versin
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah 
(8 puan) tarafından
Aminnn inşallah
0 oy
(716 puan) tarafından
Sen böyle stres yaptıkça çocuk olmaz hastalığın iyiye gitmez. Bende senin gibiyim taa ki 2 aya kadar takma yaw sen taktikca erkek umursamıyor harcıyor boşuna üzüyorsun stres yapiyorsun
(8 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Takma canım takarsan daha çok olmaz. Taktık da noldu ne kaynanaya yarandık ne kocaya. Psikoloji bozduğumuzla kaldık. Üstelik kaynanamda varken annem karşıladı. Koca da yediği kaba etme durumları. Boşver zorla karşılasın. 
(8 puan) tarafından
Vallahi çok haklısın hep olan bize oluyor adamların umrunda değil çok gamsızlar
(13,203 puan) tarafından
Aldım çocuğu 22 günlük anama geldim üstelik adam anam da anam diyor hala. Yaranamazsın boşver hiç takma ve düşünme de bırak ne ihtiyacın varsa al. Tez zamanda kavuştursun müjdeli haberi sana rabbim
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rızkı veren  rabbim kuzum  stres ettikçe sanki geliyormu gelmiyor tevekkül edip iş arayıp bulacak eşin   
(8 puan) tarafından
İnşallah canım benim
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy bnm eşimde kayinbabamin yanında çalışıyor ayrıca sigorta filan yok . 

Sen çok stres yapıyorsun o kdr düşünme. Eşin garanti iyi bir iş bulursa çıkar. Yoksa idare eder mecbur. Herşey geçiyor emin ol sıkışma zmnlari olur tbi bunu sorun etme sen sadece kendine ve tedavine kafanı yor. Bunlara çok takılma. Eşin mutlaka sağlıklı olan yolu bulur. 
(8 puan) tarafından
Haklısın canım bugün hepsi üst üste gelince çok bunaldım inşallah rabbim bi çıkış yolu gösterir elbet
(1,517 puan) tarafından
Aminn InşAllah çok takma bn taktım baktım kendimi yıpratıyorum akışına bıraktım.
0 oy
(703 puan) tarafından
Devlet sigorta yardımı yapıyor iş yerlerine niye yatirmiyor ki babası
0 oy
(8,082 puan) tarafından
Eşin takmıyorsa vardır bir bildiği canım sende takma herşeyin başı stres para gelir gider sağlık olsun yeter
0 oy
tarafından
Rızkı veren Hüda..

Bence kafana takma hepimiZin bazen bu tarz sorunları oluyor ama kafaya takınca da kendi kendimize ediyoz
0 oy
tarafından
Sen bi relax olsana cnm bende çok takıyodm essimdebana kızıyordu takma kısma diye 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Allah'a güven canım bu kadar sıkıntı etme bı elini yüzünü yıka böyle stres yaptığın anda dua et ve bol bol şükret negatif enerjiyi at üstünden herşey olacağına varır istediğin kadar savaş yenilmek kaderinde varsa kaçamazsın
0 oy
tarafından
Eşim maddi konuda rahat olduğu zaman bende rahatim çünkü kendine güveniyor kazanacağını biliyor gerekli parayi ama eşim sıkıntı ederse bende malesef cok takarım 
0 oy
(134 puan) tarafından
Çalışmayı neden düşünmüyorsun ya da düşünüyor musun? 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Bak simdi bibarkadas yazmis, ozelde hamilelik sigortasindan yararlanmaknistiyorum deyinxe sigortali gibi oduyormussun muayeneyi filan ozelde
0 oy
tarafından
Canım kafana taktıkca onu cekersın dusunme maddı konuları esın dusunsun. Para olmadıgını dusundukce daha dıbe batıyor ınsan ınan bana. Birde burdam cok kısıye soyledım ınstagramda bır sayfa var clifeballıbıtkısel macun dıye arat. O kadın bır macun satıyor pco miko kalmyo. Rahmı püru pak yapıyo. Yorumları falan gorursun. Bende dahıl tum cevrem kullandı. Kist yuzunden adet olamayan arkadasımın kıstı kayboldu adetı duzene girdi.onu arastır bak bi. Ben kadını tanımıyorum buarada yanls amlama sadce sattıgı urun harıka
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Valla ben de yeni evliyken o kadar takiyodum ki haa takınca bı seyler yoluna da girmiyordu smdi takmıyorum da istediğim her şeyi de alıyorum bu değirmen her türlü dönüyor aç mezarı mi var sanki takma kafana 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 367 göst.
14 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 598 göst.
17 Temmuz 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde sibelce (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 316 göst.
3 Temmuz 2020 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
6 Haziran 2021 Aile kategorisinde Sehergenc (866 puan) tarafından soruldu

377,145 soru

11,287,091 cevap

34,692 kullanıcı

...