0 oy
370 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (159 puan) tarafından
Ben çocukluğumdan beri kilolu bir insanim aşırı olmasada balık etli diyorlardı hep bana fazla yemem yoktu yani  hamile kalmadan önce 81 kiloydum boyum 168  doğum yaptım şuan kilomu bilmiuorum ama ortalama 100 civarı olsuhuna eminim eski koyafeflerim oluyor değişik bir vücut tipim var eskiden kilom vardı ama göstermiyordu şimdi gösteriyor diyetteyim şuan 1 hafta oldu kaç kilo verdiğimi bilmiyorum her gece düşünüyorm zaten yaşımda benim çok büyük değil bu yaşta bu kadar kilo ne falan diyorum kendi kendimi yastilarimla kiyasliyorum kendimi hep moralim bozuluyor 

Eşim destek çıkıyor ben seni her halinle seviyorum diyor ama ben kendimi beğenmiyorum.

18 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Etraftaki insanların ezerek bakışları beni bir ara bunalıma soktu hala bu yaşıma geldim aklıma gelir o karaktersizler yüzünden bol giyer üstüme hep yelek giyerdim otururken önüme yastık koyardım göbeğim belli olmasın diye Allaha havale ettim hepsini Rabbim bana benim ruhuna bu şekilde zarar verenleri bildiği gibi yapsın 
-Reklam-
0 oy
(398 puan) tarafından
beeeeeen kesinlikle been :( varımdır bende 80 90 ya düğünümüz var bir elbise giydim 2 senedir abiye giydiğim yoktu giydim ve aynaya bakmaya utandım dedim ki ananemde bile daha güzel durur bu elbise çıkardım hemen :/
0 oy
(530 puan) tarafından
Bende cok takarm kucukken 100 kiloydum hic bi gydgm yakişmazdi sonra azim yaptim verdim 20 kilo ee hamile kaldim yine aldim şuan yine diyete başlamam lazim
0 oy
(439 puan) tarafından
Ortaokuldayken 113 kiloyu görmüştüm lise 3 de bi başladım zayıflamaya 2 sene içinde 74 e düştüm onda takılı kaldım 74 le hamile kaldım 18 kilo almıştım şimdi de 80 kiloyum boyum da 167 Çok takıyorum bende bazen ama napıyım ya en fazla bu kadar verebiliyorum artık gitmiyo kilo denedim 
0 oy
(1,615 puan) tarafından
Valla ben kafama çok tskıyorım ama aynaya bakınca kendimi beni fotoğraf çektikleri gibi şişko görmüyorum zayıf görüyorum motive olup yoluma devam ediyorum ☺️♥️
(6,053 puan) tarafından
Bu ben☺☺☺
0 oy
(1,576 puan) tarafından
Ben tabiki 70 kilo flanim boyum da 155 tam
0 oy
(1,539 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben ben ben 
0 oy
(4,129 puan) tarafından
Evlendıgımde cok zayıfım sonra dogum Vs kılo aldım tam kilolarımı veremeden 2. Dogumum oldu kılom eklendı. Cok kıloluyum, Sımdı bebegım 6 aylık oldu diyete başladım 1 haziranda 2 haftada 3,5 kılo vermısım devam ediyorum kılom 80 lerde. Kafama cok takıyorum cok mutsuz hissediyorum kendimi aynada hıc begenmıyorum. Cok begenılen fızıgım vardı halada gorenler cok guzeldin derler. Insaallah vermeye devam edecegım. Bıktım bu kılolu halimden 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yiyeyim bugün mesela sabahsi tsrtilirim ay çok kilo almışım derim kilomds var tartiyla yapisigim
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Kilo nedir ki verilir.  Can sağlığı olsun ❤️
0 oy
(9,247 puan) tarafından
6sene öncesine kadar 55 tenn yukarı cikmadik şimdi 75 oldum bebisler beraber doğuma kadar kaç olur bilmem.umrumdada değil.
0 oy
(149 puan) tarafından
Ayy beni mi anlattın ne. Al benden de o kadar. Şimdi halimeyim doğumdan sonra sıkı bir idmana girmeyi düşünüyorum. Eve de koşu bandı alacağım Allah nasip ederse 
0 oy
tarafından

ETLİYİM BUTLUYUM. MUTLUYUM. 8-)   8-)

(6,053 puan) tarafından
Jhagahaha ☺☺☺
tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından
Boy 161 kilom 69 canm 9 kilo daha vermek istiyorum bnde balık etliydim okulda flan öyle kilolu degildimde yinede takıyordum
0 oy
(1,743 puan) tarafından
Ben kesinlikle herkes diyor zayıfla bu kilo ne sagolsun ettim destek bana ben üzülüyorum o milletin ağzını kapatıyor kız hamile böyle yaparak üzmeyi bırakın ben birde kafama takarsam yemek yemeyi bırak su bile içmem 
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Istersen verirsin kuzum dikkat et yeter..bende bi 3 4 5 kilo fazla ama bebisten fırsat bulup ne diyet ne spor yapabiliom 
0 oy
(859 puan) tarafından
Kilo gerçekten kafaya takılacak bişey bende bi zmnlar kiloluydum. Acı yiyerek kilo verebilirsin metabolizma çok hızlanıyor. Mesela ben akşam acı biber yedim sabahtan beri kaç gittm lavoboya
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Etliyim butluyum  mutluyum !!! 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 493 göst.
15 Ekim 2020 Aile kategorisinde XArutx (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 478 göst.
26 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 214 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Hlltrn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 796 göst.

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...