0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde (223 puan) tarafından
Kızlar sınava gırıdm buraya da bana dua edin dıe post açmıştım. Cok cok emek verdim karı koca verdikk..kıızma da baktım ders te yaptım.. Sınav zordu.. Şimdi sonuçlar az kaldı 22 Ekim acıklanacak.. Acı gercekle yüzleşecegimmm.. Buna hazır degilim.. Strestlıyım.. Tekrar nasıl başlayacakgım bu yıkılmakla onu da bilmiyorum ama pes edesimde yok.. 4.kez gırıdm bu arada. Son bu sene cok ii çalıstım.. Allaha kaldı işim.. 

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
İnşallah kazanırsın canım Allah gönlüne göre versin inşallah 
(223 puan) tarafından
Tesekurler canım. İnşallah
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ne istiyosan cnm memurluk fln mi..hangi alandasin
(223 puan) tarafından
Ögretmenşık canım.. Fen bilgisi
(327 puan) tarafından
İnşallah olur canım, eşim de fen bilgisi öğretmeni o da bu sene atandı. Allah isteyen herkese nasip eder inşallah
(223 puan) tarafından
Amınn canım.. Tebrik ederim... Darısı basıma
(3,901 puan) tarafından
Ben de matematik ögretmeniyim cnm ama kpss gözüm yemedi hic özeldeyim ben..ins.atarnirsin hayırlısıyla..
(223 puan) tarafından
Ben hepi devlet ya hic dedım calıstım da kpss ama cok zor cpk
0 oy
(16,489 puan) tarafından
İnşaAllah sonucun gönlüne göre olur canımm
(223 puan) tarafından
İnşlahh veırır degıl mii.. Emek yerde kalmaz diyorlar eşim ne bilim off
(16,489 puan) tarafından
Verir verir inşallah
Ama olurda olumsuz sonuç alırsanız bil kş Rabbımın sizin için daha da güzel planı vardır dıyeyim :)
(223 puan) tarafından
Kısmet ama cok uzulurum.. Bende daha az calısanlar atandı... Bu sözünğ unutmayacam
(16,489 puan) tarafından
Aynen canım unutma aklına gelsın :)
Hakkında hayırlısı inşallah
Sonucu bildirirsen sevinirim
(223 puan) tarafından
Sınava girincede yazdım buraya somuc ne olursa olsun yazarım..
0 oy
(91 puan) tarafından
Hayırlısı olsun inşallah. Biz de eşimin sonucunu bekliyoruz. 11. girişi
(223 puan) tarafından
Calısııpta mı giriyor... Ben cok calıstım o yuzdein yıkılıom
(91 puan) tarafından
Aslında hep çalıştı. Ama ücretli öğretmenlik de yaptı. Bu yıl çok çalıştı ders çalışmak için ücretli öğretmenlik de yapmadı. Bebeğimiz oldu. Bu sefer olmazsa çok üzülecek. Facebook tan sayfalara girip girip bakıyorum ondan habersiz. Ortalama puanlar nasıl yorumlar nasıl diye. Korkuyoruz sınırda kalacak diye
0 oy
(216 puan) tarafından
Senin için hayırlısı neyse o olsun. Ne güzel bende bikmaz her sene girerdim belki memur olurum diye sonuçlar aciklaninca depresyondan çıkınca calisirdim yine ama artık imkansız evlendikten sonra geldiğim ilçede işlem yapilmiyor anca ile gitmem lazım bide hamilelik bebek artık yasda doldu. İçimde kaldı. Nedense okumaktan vazgecmedim ama kizim biraz büyüsün universiteler kolaksiyonu yapıcam inş .

İnşallah kazanırsınız cnm
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Kazanırsın inşallah canm emek vermişsin gerçekten Allah boşa çıkarmasın... Bnde başvuruyu kaçırmştm :/ tekrar üniv sınavına giresim var bakalım nasip olursa o olmazsa da kpss ye girerim yine o kadar yıl okuduk ya boşa gtmesne çok üzülüyorum 
(223 puan) tarafından
İnşlahh guzel bir puan alırım inşallah emeklerim yerde kalma
0 oy
(2,028 puan) tarafından

Bizim 92 puanımız yanıyor  canım puan aldın  alımlarda  önemli alım olmadı mı tüm emek çöp:(

(223 puan) tarafından
Bölüm ne canımm
0 oy
tarafından
Ah o kadar iyi anlıyorum ki. Rabbim tüm genç ve meslek sahibi arkadaşlara yardım etsin. Canım kaderinde varsa inan bana oluyor, puanın nasil olursa olsun. Sen hiç ümidini kaybetme elinden gelen herşeyi yapmışsın. Inşallah atandığında sevinç cigliklarin yankılanır buralarda ❤❤
0 oy
(758 puan) tarafından
allahin belalari aciklamiyorlar ki sicarim yapacagi ise  adam akilli siru hazirlamiyorlar hem gec acikliyorlar
(223 puan) tarafından
22 sona az kaldı Bı an omce acıklasanda acımı crkeyım bu dert bitsin üstğmde o kadarr yanj
(758 puan) tarafından
aynen psikolojim bozuldu .  işim vardi 5 ay calistim pandemiden kapandi kursum 1 yasindaki oglum kar kis kiyamet gidip calistim . sonra geldim evde oturdum calistim gidip gezmedim esimi oglumu  kendimi ihmal ettim allahin belasi kadro yuzunden bari emek karsiligini alsak
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Allah emekleri boşa çıkarmasın. Bende gazlı bir bebekle çalıştım çok zordu. Eşim pes etme diyo bana, elbet atanrsn diyo. Ben İstanbul üni. AÖF kayıt yaptırdım, sonucumu kötü bekliyorumm kpss. Birde ben sosyoloji bitirdim formasyon da var ama çok zorladım sınavda 
(223 puan) tarafından
Bende kıızm 3 aylık yı basladım
(1,016 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun, elbet bir kapı açılacaktır emek verenler için. Zaman galiba
0 oy
(1,495 puan) tarafından
Hangi bolum mezunusun canım. Ben edebiyat ogrt. Ama çalışmadığım için girmedim. Umudum yoktu zaten. İnşallah atanirsin. 
0 oy
(502 puan) tarafından
Ay bi an aciklandi sandim :D ben de 2014 ten beri giriyorum 4. Girisim oldu ve cok da umudum yok
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Benim eşimde girdi bizde merakla bekliyoruz Rabbim emeklerinizi boşa çıkarmasın inşallah. Inşallah kazanırsın ♥️
(223 puan) tarafından
Amin canımm tesekurler
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Bugun büyük gün 

Açıklanınca yaz buraya 
0 oy
(5,668 puan) tarafından
Ne çıktı ne çıktıı 
0 oy
(2,652 puan) tarafından
İnşallah çok güzel bir puan almışsındır 
0 oy
(223 puan) tarafından
Soran beni unutmayan 3  arkadası tesekur ederim. Emeklerim hıcc oldu.. 71 ldım.. Cok canım sıkkın stresten yapamadım herhalde. Bilmiyorum cok kotutum... En zor denemede 87 yapardm
(12,773 puan) tarafından
Olsun hayırlısı böyleymiş sıkma canını

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 150 göst.
4 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
6 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Krtll00 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 329 göst.
29 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ayselaras (195 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,716 cevap

34,755 kullanıcı

...