0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (219 puan) tarafından
tarafından kapalı
Iyi geceler kızlar..

Senelerdir babamın Hasta haliyle uğraşıyorduk annem ve kardeşimle.. babam şizofren hastası.. Rabbim kimseye ne hastalığı versin nede yakınlarına dert etsin.. coook coook kötüü bir durum.. annemle beraber cook cektik yine Hastda ne yaparsa ne derse bırakılmaz deyip hep yanında olduk.. babam 66 yaşında şu an.. 45 yaşında başladı bu illet hastalık.. haplarla artık bir nevi kendinde gibi birşey.

Şuan 16 haftalık hamileyim.. bugün annem ve babamı alıp alışveriše götürdüm onlari bir kac eksiklikleri vardi.. 

Babam kaşla göz arasında kayboldu derken.. cocuklar icin olan bölüme gecmiş ve ordan birseyler seciyordu.. uzakdan izledimm.. daha cinsiyetimiz belli degil.. babam bir elline erkek cocukları icin olan bir diş fircası diğer ellindede kız icin olan beyaz tatlı bir elbise vardii.. gittim yanîna baba daha belli değil birak sonra aliriz dedim.. israr ettim para vermesin daha erken diye.. benden önce kasaya kaşup ödeyip cikmis ordan..

Simdi yatagima uzandim ağlayarak cocuklugumda.. "keske annem biraksada kurtulsak" dedigim o lafıma lanet ediyorum.. iyi ki hastada olsa Başımızda.. iyi ki sabir ettmişiz/etmiş Annem. ♡ 
notu ile kapatıldı: Başlık seçimini konunun içeriğini yansıtacak şekilde seçiniz. Iyi günler.

10 Cevaplar

0 oy
(2,356 puan) tarafından
Anne ve babaların hakkı asla ödenmez allah basimizdan eksik etmesin rabbim  bol bol şifa versin amcaya da ellerinden öperim kuzum rabbim belki bu şekilde uğrastiricak da cennetine alacak ❤ imtihani kolaylikla geçenlerden olalım inşallah hayirli geceler ⚘
(219 puan) tarafından
teşekkür ederim sağol sanada Hayırlı geceler ♡
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baba yüreği işte canım boşuna dememişler baba dağdır sırtında hissettiğin bunu kim demiş bilmiom ama biri elbet demiştir allah başımızdan eksik etmesin onları inşallahahh 
(219 puan) tarafından
ALLAH uzun ömürler versin Onlara inşAllah
tarafından
Amiinn inşallah canım ❤️
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Allah babalarımızın gölgesini başımızdan eksik etmesin senin babana allahım şifalar versin cnm hastada olsa oda bi baba. Baba yüreği işte...
(219 puan) tarafından
amin inşAllah canımm ♡♡
0 oy
(894 puan) tarafından
Canım ya ben bile buradan hissettim hüzün karışık mutluluğunu Allah annenin 2 dünyada da yüzünü güldürsün seninde hayırlı evladın olsun. Babana Rabbim sağlık sıhhat esenlik versin. Ailelerimizi başımızdan eksik etmesin hep yüzleri gülsün onların
(219 puan) tarafından
teşekkür ederim bu güzel dilegin icin.. amin inşAllah cümlemizin ♡
0 oy
tarafından
Keşke yanımda olsaydı istediğim zaman arayabilseydim sesini duyabilseydimde hasta olsaydi 
(219 puan) tarafından
ALLAH gani gani sabrını versin ♡♡
0 oy
tarafından
Gercekten öyle oluyor mu biz halen anneme artık bırak buyuduk dıyoruz ama olmuyo bazen dıyorum acaba elden ayaktan dusse ne olacak acıyacak mıyım 
(219 puan) tarafından
Bizde anneme çook dedik vaktinde.. cekme bizim icin kurtar kendini diye.. oda hem biz rezilik cekmeyelim hemde o perişan olmasın diye bırakmadı.. hep beraber cektik kahrını..
Ama evet ellden ayakdan düşünce güc kuvvetde kalmayınca nasıl desem duruluyorlar.. şimdi ona birşey olsa aklîm cıkar heralde.. sabrın sonu selametdir kardeşim.. buda bizim sınavımız.. Allah yardımcınız olsun.. ama şukadarını diyim sonradan varlığına şükür ediceksin..
tarafından
Inan kı halen aynı tamam dayakları yok dövemez artık erkek kardeslerım buyudu ama kadınlarla surekkı ya sureklı aldatıyor en son annem bosanacaktı ben ızın vermedım yıne ne bıleyım babam benı arıyor yapmadım etmedım dıyor ama halen halen gorusuyor kadınla kadınıda rezıl ettı annem ama bıtmıyor umurlarında degıl ve halen annem babamla bırlıkte oluyor mecburıyetten yoksa sınırını gıder kardeslerımden cıkarır onlara satasır kadın yıne cocukları ıcın o adamın yatagına gırıyor gercekten dayanılacak gıbı degıl ya
(219 puan) tarafından
Off sizin ki çook başka dertmiş.. emin ol onun kahrını annenden başkasıda cekmez elden ayakdan düşse.. emin ol o takıldığı şahız veya sahızlar kirpik ucuyla bakmazlar.. gülüm belirli bir yaşdan sonra erkeklikde sönüyor beylerde onun depresyonuna bile giricek daha o.. zamana bırak bak :)) Rabbim Annene dayanma gücü versin.. inşAllah bir şekilde cîkış yolu bulur
tarafından
Aminn inşallsh Allah razı olsun
0 oy
tarafından
İnsan küçük bişey bile olsa vicdan azabi cekiyo ama şükür ki hala yaninda :)
(219 puan) tarafından
şüküler olsun ki.. ♡♡ belki sevgisinden çook kederini cektik ama olsun.. bundan sonra geri kalanı inşAllah daha güzel olucak
tarafından
İnşallah canim
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Ne kadar etkilendim ya. Allah sağlık versin cümlesine. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Hastalıkta sağlıkta sevdiklerinin yanında olmak önemli olan

O lafı ettiginize üzüldüm tabi hangi pskoloji ile dediniz kim bilir ama anne baba. Candir
0 oy
tarafından
Okurken tüylerim diken diken oldu. Çok etkilendim. Rabbim eksikliklerini göstermesin. 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 240 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
31 cevap 569 göst.
3 Aralık 2021 Aile kategorisinde Trknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 255 göst.
1 Aralık 2021 Aile kategorisinde B. Sema (444 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 313 göst.