0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (1,379 puan) tarafından
Minnoşum 9 aylık biraz daha büyüsün Rabbim nasip ederse tekrar hamile kalmayı düşünüyorum :) çok özledim hamileliği kızımdan önce düşüklerim olduğu için hep korku ile geçti 9 ay  o yüzden pek tadını çıkaramadım siz de özlüyor musunz hamile olduğunuz zamanları:)

30 Cevaplar

+1 oy
(582 puan) tarafından

Ay sus doğuma son 10 gün bunaldim daraldım doğursam da bitse bu gebelik eski enerjimi özledim yaa:(

tarafından
Bebek doğunca hic uyku uyuyamayacaksin , dinlenemeyeceksin soyleyimmm
(582 puan) tarafından
Bu şekilde de uyuyamıyorum sabaha kadar mide yanmalarindan  ve ben gebelikte çok hastalık geçiriyorum oyuzden bitsin artık istiyorum . Uykusuzluk sorun değil iki çocuk büyüttüm:))
(1,379 puan) tarafından
Öyle deme cnm kısmet de. Gerçekten çocuk olunca daha zor oluyor her şey
tarafından
Haaa o zman bisey diyemem ben tek cocukla yorgunluktan ölüyorum resmen
(582 puan) tarafından
Aynen öyle kızlar.
Allah çocuklarıma uzun ömürler versin birde olmayanlara da evlat nasip etsin ama benim gebelik serüvenim buraya kadar inş:))
Çocuk büyütmek çok zor 3 evlâdım olucak yeter de artar şükür.
-Reklam-
+1 oy
(1,597 puan) tarafından
Ben özlemiyorum ya çok zor geçti her yediyimi çıkardım yataktan kalkamaz oldum
(1,379 puan) tarafından
Bnm de zor geçti cnm ama yine de özlüyorum Valla
+1 oy
tarafından
Yok bacım özlemedim mide bulantıları sancılar çok fenaydı 
tarafından
Kız dur yapma kolay değil bacım. Benim kızım da 8 aylık bin taneye bedel boğazım yirtiliyo artık bagirmaktan
(1,379 puan) tarafından
Bizimki hele kolik bebek halen öyle bide diş çıkarıyor çalışmaya da başladım hiç dinlenecek vakit bulamıyorum :)
tarafından
Kiz nasıl calsiiyon bend resime destek olmak istiyom ama bırakacak kimsem yok annem olsa gül gibi bakardı ama emziriyom birde ben sen emzirmiyonmu ne iş yapiyon
(1,379 puan) tarafından
Memurum cnm şimdi öğlene kadar çalışıyorum eşim de evde okullar açılmadığı için çocuğa bakıyor sabah emzirip gidiyorum öğlene kadar mama veriyor 12 de geliyorum zaten
tarafından
Ne güzel cnm keşke bende memur olsaydım nasıl guzelmi maaşı nasil
0 oy
tarafından

Hem ebeg hem hayır hamileyken kendimi çok özel hissediyodum o tekmelerini gece yatarken eşimle sabırsızlıkla bekliyoduk göbeğim hareket etmesi bambaşka Bi şeydi sorna hastaneye her gidisimde çok heyecanlanirdim onun  dışında 22 kilo aldım 158 boyla 70 kilo oldum göbek önden gidiyo zaten duba gibiydim kendimi hiç beğenmiyodum göğüs kol küçücük göbek baldır gidiş kalça kocaman :D

(1,379 puan) tarafından
Ha ha:) yine iyi 70 kız bn 100 le gittim doğuma yinede özledim valla :)
tarafından
Kız Bi dur sende kendine Bi gel hele seneye düşün daha rahat olursun ben kazaya kurban gitmezsem Rabbım de izin verirse kızım 4 yaşında olduğunda doğurmak istiyorum evet araları olucak ama kızıma şuan doya doya vakit ayırmak istiyorum ve kızıma şimdiden ablalık vasfı yüklemek istemiyorum anlasın biraz Bi şeyleri hem bende kendime iyice gelmiş olurum :D
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ayyy bn şok anaa :D kız bune DHA küçük biraz büyüsün istiyorum özlüyorum diyorsun.hamileligi geçtim. Çocuk doğunca ne yapican nasıl baş edicen 
(1,379 puan) tarafından
Annemler yakın cnm eşimin işi de rahat bakarız beraber 6.gebeliğimde minnoşumu aldım kucağıma bu dünyada cenneti yaşadım çok şükür Rabbim hakkıyla isteyen herkese nasip etsin bi kere tadınca insan yine istyor :)
(1,517 puan) tarafından
Bnmkide yakın ama asla erken düşünmüyorum bnmki 15 aylık olucak . 6 yıla kdr  net düşünmüyorum
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hiç özlemiyorum:))
(1,379 puan) tarafından
Kötü geçmiş anlaşılan :)
(3,901 puan) tarafından
Cok mu belli ettim:))
0 oy
(6,968 puan) tarafından
Ben varım hele o uykuyu nasıl özledim anlatamam 
0 oy
tarafından

Oğlumun karnımdaki halini özledim özellikle şu an uyumuyo mızırdıyo kafam şişti bütün gün canımı okuyo valla :D

0 oy
(1,964 puan) tarafından
Arada ama cok degil  ya sorunlu gecmedi ama zordu uyurken falan zorlaniyodm:D kizim bazen cok yoruyo o zamanlar  ozluyorm bide eşimle  film izleyelim diyorz oturuyoz kizim kalkiyo ozamn ozluyorm:D
0 oy
(2,009 puan) tarafından

Beeeennn özledim 2. Kez hamileyim:P

0 oy
(591 puan) tarafından
Ben özlüyorum açıkçası cok şükür sıkıntılı bı hamileliğin yoktu pek 
0 oy
tarafından
Özlediğim gibi hamile kaldım :D
0 oy
(255 puan) tarafından
Valla su an 6 aylik hamileyim nerdeyse bi an önce zamani gelsinde doguruyum bidaha düşünmüyorum diyorum cok zorladi beni hic oyle heycanla hevesle geciremedim sıkıntılı bi hamilleik yasiyorum bünyem kaldirmadi galiba ya da cidden anne olmak zormus yani
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Valla bazen ozluyorum ohh ne guzelmis hamilelik diyorum istedigimde uyurdum istedigim saatte kalkardim simdi sıkıyosa uyu :D valla 2. Cocugu oglumu dogurmadan once cok isterdim esimle hep hayalini kurardik ama dogunca vazgectik artik allah isteyenlere versin insallah 

0 oy
tarafından

Ben ben ben ben ben Allah ım çok özledim yaa valla bak sırf hamilelik için bile 10 tane doğururum :)

0 oy
(712 puan) tarafından
4 ay oldu doğum yapalı özlüyorum gayet rahat geçmişti benim
0 oy
(28 puan) tarafından
bi yandan özledim aslında..  Eşim ben hamileyken pek bi önemserdi doğum ettim edeli ne benim ne düşüncelerimin bir önemi kalmadı gibi hissediyorum çok küfür eder çok vurur çok kalp kırar oldu kıza bisey olmasın esra gebersede bisi olmaz kafasında sanki.. çok üzgünüm bu değişimine eskisi gibi sevmesini çok özledim 
0 oy
(409 puan) tarafından

Özlemeye fırsat kalmadan ikinciye hamile kaldım :D

0 oy
(120 puan) tarafından
Hem evet hem hayır 
0 oy
(327 puan) tarafından
Hıc özlemedim desem  :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 159 göst.