0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhbalar hanimlar beni gecelri cok korkutuyorlar bugunde aynisini yasadim gece birisi kulagimdan tutmus cekistiriordu besmele bile cekemiordum dilim donmuyordu zorla ruyamda besmele cekdim gozumu actm ama estagfurullah tovbe dedim tekrar uyumaya calisdim uyudum birdaha oldu 2.5 yasindaki oglum evimizin antiresinde oturuyordu ama oglumu kiz olarak gordum ve ciglik cigliga bagirordu esimle kalkdik yanina gidioruz esim elini uzatti hemen elini isirdi esimin eli kopdu ben bagirdim o ara uyandim neden oluyor bunlar bileniniz varmi yardimci olun lutfen ve evliligimin ilk yillarindada aynilari oluyordu

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sadece basliga gore yorum yapiyorum etkilenmemek icin yaziyi okumadim burda ben dahil birsuru hamile var esi uzakta olup evde tek kalan var biraz hassasiyet lutfen. Onun dışında ben gece yatarken 3 kere ayetel kursi fatiha ihlas felak nas okuyup yatiyorum Allah in izniyle bisey olmuyo ayetel kursinin koruyuculugu cok guclu sabaha kadar basinda melekler bekliyo o yuzden tavsiye ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bol bol dua oku korkma zayf insana çok gelirler  evini sirkeli suyla sil
0 oy
(468 puan) tarafından
Canım benim k.b ama sende bunu paylaşarak bizi korkutuyosun hamileyim bide tek evdeyim bu yazıyı okuduktan sonra korkmaya başladım lütfen anlayış brz
(614 puan) tarafından
Kız bende 40 liyim okudum cildircam
(84 puan) tarafından
Ben iki gundur korktugum halde kendimi alamayip okuyorum yazilanlari  dun gece az kalsin korkudan esimi bogacaktim :)))
(2,704 puan) tarafından
Kızlar 7 kere Ayet-el Kürsi okuyun ve kendinize üfleyin
0 oy
(229 puan) tarafından
Tek mi yatiyorsun
0 oy
(648 puan) tarafından
Çok pis rüyalar goruyorsun kuzum ya insanın piskolojisi bozulur bir daha geldim mi onlar gitmiyorlar sık sık rahatsız ediyorlar çok dua bol bol dua evin içinde aç dinle yüksek sesle ,yatarken sağ tarafına ve hep güzel şeyler düşünmeye calis .  
0 oy
tarafından
Bol bol oku canım kabus üstüne geliodur kirli dolaşmamaya da çalış öyle oluncada sürekli geliolar evde sesli sureleri açıp dinle banada ilk zamanlarda olurdu şimdi sürekli okuyorum artık olmuo bide korkma sen korkunca daha kötü gelirler üstüne 
0 oy
tarafından
Hamileyim cnm. Hergun nerdeyse senin gibi cok cok korkuyordum. Kendim evde duramiyordum. Gece gunduz farketmez. Ne ayetel kursi ne cevsen hicbisey fayda etmedi. Babam hocaya sordu ismini bilmiyorum ama bi dua yazdi. Ondn sonra sadce uzuluyorum ruyamda hoc korkmadim. Cok kotu bisey Allah yardimcin olsun cnm
0 oy
(468 puan) tarafından
Böyle şeyler paylaşmayın ya 
0 oy
(415 puan) tarafından
Valla bnde 40liyim  şuan korkan varsa okumasn  yaz bari bizim suçumuz ne bizde Korkuyrz  smdi
tarafından
Korkma canım korkarsan bilinç alti olur. Arkadaş yazsın oraya etkilenecek olan girmesin diye
0 oy
tarafından

Yenimi doğdun bakın asla gusülsüz uyumayın ihlas Felak nas ayetel kürsi okuyun adetli oldugunuz zamanlar da bile yaklaşa biliyor lar o yuzden salavatı agzınızdan düşürmeyin

Lohusaya 

Yeni doğmuş olana

Adetli olana  ve pis gezene olur. 

Dikkat et devam ederse hocaya gidip mi muska yaptırın muska kötü bişey degil sadece dua yazsın ayetel kürsi hoca bilir zaten ama gerçek bi hoca ise para beklemez. 
0 oy
(586 puan) tarafından

Telefonundan lebbeyk duasını ac devam li evinde çalsin ve uyumadan önce nas felak ayet-el kürsü oku yanına yorene üfle ama iş bile yapsan ac telefondan çalsin lebbeyk duası 

Birde korkacak olan girmesin yaz başlığa ben doğru dürüst okumadım yazını evde tek kalıyorum çünkü başlığa göre yorum yaptım 
0 oy
tarafından
Canım cok karanlikta yatma hafif ışık olsun odanda full karanlikta kabus gormene sebep olur onun disinda uyumadan once guzel seyler dusunerek uyu ve dualarini oku gonul rahatligiyla yat 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Karabasan canım o

Kan değerlerine baktır bana da çok olurdu alışmıştım artık
0 oy
(189 puan) tarafından
İki gundur bu postlar arrti bence birbirimizi etkiliyoruz biri yazio sonra etkilenn okuyo ve sonuc bole oluo canm herseyden etkilenebileck hassas donemde olanlar var tek kalanlar var seni de anliyorm dun bende bi postn altina yasadiklarimi yazdm ama dikkat edin biraz en azndan korkanlar acmasn yazn benlik sknti yok ama etkileneceklerde var sana tavsiyem okuyarak yat sirkeli su ile evini temizle kuran olsun cocugunn odasnda bide gun icinde is yaparken bakara suresi acik olsun cuma suresinide pesine ac gulum gecer insallah ama basliga dikkat ederek tazarsan tepkide cekmemis olursn
0 oy
tarafından
Ama şimdi niye anlattın şöyle böyle diyoruzda bu hayatımızın gerçekleri ve güçlü olmamız korkuyu yenmemiz gerek hangi bi gün yalnız kalmıcaz kız korkmuş belki anlattığı için rahatladı kendini iyi hissetti benide hiç korkutmadılar ama başıma gelebilir bu sayede sure dua okuyup uyumamızı hatırlamış olduk en azından canım sende sirkeli suyla bütün her yeri sil dış kapına kadar dış kapının önünü dış kapı anahtarını sirkeli suya batır yerine tak felak suresini oku eline üfle üzerine sür canım geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 374 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde sweet rainbow (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 89 göst.
17 Şubat 2023 Diğer kategorisinde turuncukafaliiii (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.

378,016 soru