0 oy
970 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Nişanlıyken açık kapalı farketmez diyordu artık çocuk oldu kapan diyor ama sürekli israrci bi  tavırla demiyor arada konu açılınca söyler ben severim tesettürü karşı değilim sadece cesaret edemiyorum 

37 Cevaplar

+1 oy
(4,853 puan) tarafından
Bu baskıyla olacak is değil icinden gelmesi lazım ben kapalıyım senin gibi düşünüyordum evlenmeden baya önce kapanmıştım sanki herkes bana bakıyor gibi geliyordu ilk zamanlar ama sonra alışıyorsun tabi simdi iyikide kapanmışım diyorum
(20 puan) tarafından
Aynn canim içinden gelince kapanirim inşallah
-Reklam-
+1 oy
(82 puan) tarafından
Sevgiliken istedi kapandım kapaliyim onun istediğine göre giyiniyorum olması gerekende bu bence 
0 oy
(415 puan) tarafından
Eşim şuan açılmami  istiyor ne yapacm sasrdm
(323 puan) tarafından
Aldatılmak ta da bosar hakim ama Türkiye de değil dünya ki kadınların yarsindan çoğu aldatıyor dayak yiyor boşanıyorlar ve başka adamdan aynısı oluyor yuva öyle her şeye bitirilmez ben şiddet asla gelemem hür irademi kısıtlamaya asla gelemem ama eşim üç kez msjlarak aldattı beni affttim bosansaydim ilerde çocuklarım bile derdi affetsedin anne diye bu benim fikrm
(503 puan) tarafından
hmm tamam anladım ben seni tatlım beni yanlış yönlendirmişler seni doğru yönlendirmişler. dediğim gibi ben sadece kendi bildiğimi paylaştım kendi fikrimi söyledim kimseye de şunu yap bunu yap diyemem. herkesin kendi fikri
(4,698 puan) tarafından
Öyle boş saçma sapan olan şey aldatılmak mı birde sende aldatilirsan görürsün diyorsun canım eşin defalarca aldatmış orada birşeyler bitmiş artık sen çocukların için bosanmadigini söylüyorsun kızının başına gelse Allah'ım korusun kızım çocukların var boşanma mı diyeceksin beynine öğrettiğin şey çok yanlış aldatmaylada tek celsede bosaniliyi hemde yüklü tazminat davasıyla bırak Allah aşkına sen fazla uyumlusun
tarafından
İnşallah aklından çıkar canım Allahım hidayet versin
(415 puan) tarafından
Amin canım insallah
0 oy
(436 puan) tarafından
Kendini hazır hissetmen önemli kendi isteğinle kapan. Yoksa tekrar açılmaya meyilli olursun
(20 puan) tarafından
Evet bende oyuzden istemiyorum şuan
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim eşimde evlenmeden önce kapan diyordu birde iş yerindeki bı abla kapan falan demişti eşimle ikisi tutturdu kapan diye ama yapamam ben boğazım kapalı olunca daral geliyor boynumu az bı tişört sıksın birdaha giymem onu boğazlı kazak bile giyemiyorum
(20 puan) tarafından
Şimdi diyor mu hâlâ eşin kapan diye canim bu tesettür işi içinden gelerek olması gereken bisey bence bende şuan istemiyorum geri açılırim diye
(4,859 puan) tarafından
Arasıra böyle başıma tülbent bağlarım hamur falan açtığımda o zaman der bak ne güzel oldu kapan işte falan diye bende diyorum sen beni açıkken aldın ben ne zaman kendimi hazır hissedersem o zaman kapanirim ustume gelme benim diyorum gülüyor sadece :)
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Benim eşim sevgikiyken  diyordu bende ta o zaman kapanmisdim  zaten:)
(20 puan) tarafından
Ne güzel canim ya nasıl cesaret ettin
(1,466 puan) tarafından
Bana olan sevgisinden emindim  ve o yuzden isdedi gibi  olmak zoruma gitmedi hic o beni her türlü mutlu  ediyor çünkü bende onu etmek isdedim:)
0 oy
tarafından
Benim eşim kapan ne istersen onu yapacam söz veriyorum dedi. Ben kapanmaya karşı değilim tabikide kapalılara da saygı duyuyorum ama eşime de dedim ben, sonuçta beni açıkken tanıdı sevdi ve istedi beni bu saatten sonra değiştiremez 
(20 puan) tarafından
Tabikide olduğumuz gibi kabul etmeliler  ama erkekler seviyor sanırım kapali olmayi
tarafından
Benim eşime kalsa beni odaya kapatacak kimse görmesin diye ondan istiyor zaten özellikle birşeyden dolayı değil kıskançlık yiyip bitiriyor adamı :D ama ben dedim kendisine sen beni tanıdığında ben açıktım bu saatten sonrada değişmem dedim saygı duydu bidaha da konu açmadı zaten
0 oy
(6,203 puan) tarafından
İstemedi istese de kapanmamcunku benim kararım bu.Cok kapalı seviyosan kapalı alsaydın derim :D
(20 puan) tarafından
Arada bende diyorum onu :))) sinirleniyor
(1,148 puan) tarafından
Olaya çok farklı taraftan bakıyorsunuz bence. Tabi ki zorlayamaz kapan diye veya insan Allah için kendi isteyerek kapanmalı ama karşındaki senin iyiliğin için bunu diyebilir yani bu kapalı sevmekten değil kadınlar kapalı açık diye ikiye ayrılmıyo bence bu yönden bu yüzden kapalı sevmek diye bişey yok bence. Eşin seni seviyor ve senin iyliğin için kapanmanı istiyor bu seni açıklen sevmediği veya kapalıylen sevecegi anşmına gelmez. Seni sen oldugun için sever .
(6,203 puan) tarafından
Ben istesem zaten kapanırken kadsimdakinin bunu bana demesine gerek yok
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bende bekarken aciktim evlendim sulalesi kapali anasi kardesleri hariç kapanmani istiyorum dedi ertesi gun kapandim ama seytan bazen giriyo kanima acil die esim ben demeden dedi eger acilirsan ilk once bosanma davasi ac oyle acil 
(3,769 puan) tarafından
Bu söze de ayar olurum annemde hep derdi kapanınca açılmak yok diye bekarken evlnnce karışmam kocan olur derdi evlendim hala karışıyor
Elalem ne der diye dsnuor bence vs vs

Ama Allah ile olanarama girmeleri yanlış
Hesabı ben verecem ki önce Allah için kapanmalisin demeleri gerekiyor amma önce onlar kendilerini düşünüyor
(2,009 puan) tarafından
Aynen once Allah icin icinden gelerek kapancaksin
0 oy
tarafından
Kimsenin istemesiyle kapanmam canım. 
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Bende nisanliyken kapandım ama onun ısrarıyla hiç hazır değildim 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hayır istemedi. Hoş istese de kendi içimde olmadiktan sonra asla kapanmam. Tam olarak yerine getirmedikten sonra anlamı yok 
0 oy
(326 puan) tarafından
hayır, beni ilk gördügünde nasıl beğendiyse şuanda oyleyim sonuç olarak açıktım ve o şekil gördü aşık oldu :) zaten öyle bir kişiliği yok herkes herşeyi içinden gelerek yapmasi lazim :)
0 oy
(119,338 puan) tarafından
Hic demedi desede yapmam esim icin kapanmam kendim istersem kapanirim
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben istedim kapanmayı eşim sen sıkılırsın boğazlı badi bile giyemiyirsun dedi sıcakta ne yapacaksın ben seni tanıyorum biraz daha bekle dedi
(1,148 puan) tarafından
Seni cesaretlendirmesi gerekirken aksini yapmış
0 oy
tarafından
Eşim din açısından diyor kapansan cok iyi olur falan diye öyle ısrarlı bi tavırla degil tabiki ama ben cesaret edemiyorum malesef. İcimden cok geliyor kapanmak ama sonradan açılırım korkusu var.
0 oy
(338 puan) tarafından
Şuanda 19 yaşındayım 12 yaşında kapandım kimseyi dinlemedim yaşın küçük açılırsın diyenler oldu elhamdülillah hiçde öyle birşey geçirmedim aklımdan eşimde türbanlı istermiş hep gönlüne göre olmuş yani bir gün bana açıl dese büyük konuşmayayım da hiç bir şekilde açılmam şunu unutma ki kimse için ne açıl nede kapan o senin istemene bağlı kendi içinden gelmesi lazım rabbim en yakın zamn da içine o güzelliği düşürür inşallah 
0 oy
(760 puan) tarafından
Yo hep dedi kendin istersen kapan benm dememle değil ama hep der kapanmak sana çok yakışıyor gerçi herkez öyle daha güzel buluyor da ben güzellik için değil Allah için kapanicam Allahım gönlüme getirsin tez vakitte
0 oy
(267 puan) tarafından
Eşim birgün eteğin çok kısa dedi bir daha böyle dersen örtünürüm dedim ve artık hiçbirşeye karışmıyor 
0 oy
tarafından
Evet istedi bi kaç kez  ama bana bırakıyor 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 984 göst.
20 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 320 göst.
4 Aralık 2020 Aile kategorisinde Yesilim (2,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 379 göst.