0 oy
547 göst.
Aile kategorisinde (164 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bu post niye kalkmıyorki googleden girdigim.icinmiki

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Manyak mı be sinir oldum ha 
(164 puan) tarafından
Vallaha ya şuan inan hala ağlıyorum zaten hamileyim hormonlar alt üst piskolojim yerle bir
tarafından
Kıyamam ya valla çok üzüldüm be bilim hamilesin hassas olması lazım incitmemesi lazım Allah iyi etsin eşini
(164 puan) tarafından
Aminnnn
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Üzüldüm canım benim:'(

(164 puan) tarafından
Vallaha ya moralim.baya bozuk hıçkıra hıçkıra ağlıyorum.ancakk
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Esinin piskolojik sorunlari var disciye degilde piskologa gitsin
(164 puan) tarafından
Bide bana diyorki ne kadar inatsin bi yazıyı okumuyosun sen kuran bilmiyon bana yalan soylüyosun falan filan
(2,009 puan) tarafından
Birak konussun dursun zarar vermesine izin verme ama simdi onu yapan allah korusun ilerde daha kotusunu yapar elini yuzunu yika kendini toparla bebeginde hisseder aglama kuzum
(164 puan) tarafından
Ya hiç böyle yapmazdıki bi anda çocuk çocuk hareketler sergiledi
0 oy
(119,441 puan) tarafından
Discide arapca yazi ne alaka ki
(164 puan) tarafından
Kadın girişe yazdırmış bi cümle yani
0 oy
tarafından
Ne alaka ya bu şekilde mi öğretiyor kuranı. Çok biliyorsa sana insan gibi okusun sende öğrenirsin elbet. İnsanın öğrenme hevesini öldürüyor işte bu tür kişiler 
(164 puan) tarafından
Kuran-i biliyorumda çok tecvitli değil dünden beri ne yemek yiyesim.var nede şu içesim
tarafından
Halbuki normal bi muhabbeti nasıl da sinir bozucu bi duruma getirmiş ya ne saçma. Gülüp geçmek varken böyle yapması sinir bozucu
(164 puan) tarafından
Ya önce gülüyorduk bi anda boule şeyler yapmaya başladı ama baya şaşırdım sinir oldumya
0 oy
tarafından
Piskopat mı senin kocan olacak dengesiz 
(164 puan) tarafından
Beni güldürdün allahta seni güldürsün ya
0 oy
(249 puan) tarafından
Dun gece sezaryen dikisim acildi 48 gunluk dogum yaptim esimi cagirdim hastaneye gittik oda duruyo yok koluma yumrukla vuruyo baya boyle abuk subuk hareketler cinnet gecirdim resmen ya çıktık hastaneden gece 4 arabayla nasil gidiyo hizli işyerinde  cay saatine yetişmek icin birde  yol bosmus vs vss sinir oldum ya 
(164 puan) tarafından
Ya neden böyle bisey yapiyorlar anlamadım agladikca ağlıyorum insan uzuluyorya
(249 puan) tarafından
Cahill agrim var biyandan bide o cikti üstüne el sakasi yapar  bide soruyorum niye diye ben naptigimi bilmiyorumki diyo ********
(164 puan) tarafından
Dengesizyaa yeminle dengesiz birde sen lohusasin
(249 puan) tarafından
Valla kuzum takmiyim diyorum o isten cikinca saga sola gidiyo biz devamli evdeyiz bunaldim iyice umrunda degil ki onlarin
(164 puan) tarafından
Gelde anlat işte kadın beyninin yarısi erkeklerde olsa keske
0 oy
(735 puan) tarafından
Hepmi böyle yoksa ilk defa mı böyle garip tavırları var
(164 puan) tarafından
Ilk defa böyle oldu normalde çok değer verir bana yemez yedirir giymez giydirir hesabı sürekli sevdiğini soyler
0 oy
(274 puan) tarafından
Ay boşver ya takma yaptığı onun ayıbı kimse seni ayıplamaz onu ayıplar, arada böyle dengesiz olabiliyorlar. Hamileymişsin bak üzülme, ağlama onun kafa gitmiş. Dişçiye değil psikologa gitsin o. He bilmiyorum Kuran de geç. Ama sana vurmasına canını acitmasina sakin izin verme canım 
(164 puan) tarafından
Ilk defa böyle oldu normalde değer verir sever şaşırdım bnde
(274 puan) tarafından
Benim eşimde normalde şiddet falan uygulamaz sever deger de verir ama bazen bi el şakası yapar sokak ortasında güreşecek benle nerdeyse napiyon sen derim kolumu falan acitir fazla mi güç uyguladım der sonra dengesiz bunlar.
(164 puan) tarafından
Aynen benimkide öyle bizi erkek gücü Zannediyorlar herhalde
(274 puan) tarafından
Aynen öyle evdeyken ben ona el şakası yaparım misliyle karşılık verir. Üzülme sen ilk defa böyle birşey yapmış sonucta, el sakasi yapmak istemistir ama ayarini ve yerini tutturamamis iste arada güreşecek insan arıyolar.
0 oy
tarafından
Sadece bu adamin meslegin merak ettim?
tarafından
Ya kalabalik ortamdan mi boyle oldu. Acaba.

Hep Boyle degilse iyi bari ne bilim okudukca cok zoruma gitti ya
(164 puan) tarafından
Bilmem belkide çünkü asla öyle biri değil hastalarsam basimda bekler korkar yani bana bisey olacak diye
tarafından
Peki sordun mu neden bana ilk kez siddete varan bisey alsatma sebebin  nedir die?
(164 puan) tarafından
Inatlaşmam sinirine gitmiş ondan
tarafından
Ya insallah bu Tarz seylerin tekrari olmaz.  Ne olur buna musade etme . Senin meslegin varsa sen de calis
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kaç yaşında eşin dikkat eksikliği falan var herhalde kendini kontrol edemiyor
(164 puan) tarafından
27 bende 21
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Çok sığ bir düşünce sistemi var eşinin. Bune ya hiç üzme kendini ağlamak yerine susma tersle rezil et sende. Orda cvbini verseydin. Karşısında çocuk mu var 
(164 puan) tarafından
Tersliyorum dünden beri ya
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Okurken ben sinir oldum 
(164 puan) tarafından
Dünde ben sinir olmuştum normalde asla böyle degildir
0 oy
(84 puan) tarafından
Valla kizlar erkekler insan icinde sesimizi yukseltmiyoruz diye boyleelr bikere benimkide guya saka amacli acayip bi hareket yapti host dedim noluyo akilli ol basar goderim ya he tamm falan diyo sonra yuksek sesle kizdim ve ayrildim yanindan ee millet ona baka kaldi anladi sinirlendigimi daha da yapmadi az agzinin pazyini verin kendilerine gelsinler
(164 puan) tarafından
Aynen cnm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 122 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Citipiti (2,547 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 79 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 310 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu