0 oy
469 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (2,305 puan) tarafından
?????????    

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende şuan tam o işle uğraşıyorum cnm yarın diş buğdayı yapcam  yetişmezse diye pastayı şimdi yapıyorum 

Sade pandispanka kakolu kremşanti muz dışınada şeker hamuru aldım hem güzel dursun hemde diş şekli falan yapıp süsleyebileyim  diye 
(2,305 puan) tarafından
Aşkım ben şeker hamuru sevmiyorum ya :/
tarafından
Valla kuzum  bende sırf diş olsun süslü olsun diye yapcam bklm
-Reklam-
0 oy
(6,204 puan) tarafından

Bu çok hoş.İci mevsim meyveli olabilir

image

(2,305 puan) tarafından
Alttaki yeşil daha hoş duruyor :)
0 oy
tarafından
Ben meyveli yaptıracam şeker hamuru ve resim çok sağlıksız onun dışında kendi istediğin şekilde susletebilirsin 
(2,305 puan) tarafından
Şeker hamuru bende istemiyorum aslında resimde istemiyorum ama dğer türlüde cok sade olmazmı
tarafından
Yok canim ya ben pastanede satış temsilcisiydim şeker hamuru ve resim yenmiyor pasta kesince üzerinden siyiriyorlar ama diğer türlü üzerine meyveler koyuyorlar yazısını yazdirirsin rahatca onlar kenarlarını.falan süslerler
(2,305 puan) tarafından
Ben yıllarca resimde yedim şeker hamuruda şimdi öğrendim  bak :D
tarafından
Kız normalde yeniyorda sağlıksız olduğu için yemiyorlar sadece görüntü için yaptiriyoar:))
0 oy
(4,860 puan) tarafından
Ben yeğenime baş harfini pasta yapicaktim kendim ama nasip olmadı şehir değiştirdim :(
(2,305 puan) tarafından
Baş harfi pasta sevmiyorum ya :/
(4,860 puan) tarafından
Anladım canım aslında kendin de yapabilirsin evde üç katlı pasta marketten iç harcını süslerini falan al kekini de kendin yap ben yapmış olsaydım eğer yeğenime yeşil kek li yapicaktim ispanaktan
(2,305 puan) tarafından
Ya onuda düşündümde ya beceremessem diye o işe grmek istemedim
(4,860 puan) tarafından
:) sen bilirsin canım
0 oy
(12,504 puan) tarafından
Konsept var mı 
(2,305 puan) tarafından
Yok canım

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 3,410 göst.
9 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,305 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 438 göst.
0 oy
30 cevap 757 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 689 göst.
22 Eylül 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde K. Gamze (264 puan) tarafından soruldu

377,383 soru

11,293,449 cevap

34,711 kullanıcı

...