0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde (1,287 puan) tarafından
Kızlar Ben eltimle Iyi anlaşırım kafa dengimdir birbirimizi seviyoruz bana yenge der kendisi 5 yaş küçük benden bi tane de nişanlı Eltim var ama ne gelmeden tartışmalar çıkardı hepimizle ilgili söyledi kaynım bile artık istemiyor onu o derece yüzük taktıkları gün kaynım benimle konuşmuyor yüzük atıcak sınavdan sonra herkese öyle diyor yani bi insan neden gelmeden böyle yapar ki ve evi de ayrı olucak ben 5 yıl ev üstünde kaldım bu Eltim de 3 yıl oldu ev üstünde sizlerin eltilerinizle aranız nasil

39 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Olmayan eltimle gayet iyi anlaşırız:))
-Reklam-
+2 oy
(174 puan) tarafından
Asla sevmem benim evime kacti ustelik benden buyuk evin buyuk gelini benim ama obenden buyuk yas olarak hic sevmem aslada sevmem eltiler kiskanlarin önde gideni onlar oldumu hersey darmadagin oluyor
+2 oy
(323 puan) tarafından
Ucuyle de senede bir bir sene de bir görüşürüz ve hiç birimiz samimiyeti çok fazla yok 
+1 oy
tarafından
Benimkinin canı cehenneme 
(1,287 puan) tarafından
Belli çektirmiş sana
tarafından
Aynen ben Allah'a havale etim 3 ünüde
0 oy
(2,009 puan) tarafından

Yok cunku benjm eltiim yoookk kayinlarim 6 yasinda :D

(1,287 puan) tarafından
Çok küçükmüş sana arkadaş bile olmaz o evlenene  kadar iyimiz kafan rahat biz bazen eltimle 3 eltiye gerek yok diyoruz belki fesatlık yapar aramızda diye
0 oy
(48,481 puan) tarafından
2 eltim var biriyle daha samimiyim şakalasirim sohbetide sarar digeride normal iste ☺️☺️☺️
(25,224 puan) tarafından
İkooo nidiyon
(1,287 puan) tarafından
Iyiymis en azından bi arkadaşın varmis
(48,481 puan) tarafından
iyiyim selinim sen nidiyon ♥️ sakalastigim gidip gelmeyi sevmez kaynanamin ust katında oturuyo ona gittikce görüşüyoruz diğeri daha mesafeli ama kötü de degiliz
0 oy
(261 puan) tarafından
Uzagiz ayni şehirdeyiz ama pek gelip gitmeyiz ben hamileyken beni çok ezdi kıskandi dedi herkes ama bilmiyorum sürekli laf vururdu o gunden sonra tiksindim
(1,287 puan) tarafından
Yanı benim altında laf soksaydı sevmezdim yani anlaşmak önemli valla çevremizdekiler bile diyo ne güzel nefes ile asiye diye
(261 puan) tarafından
Suan bana yaklasmaya calsyor ama ben yanasmiyrm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çok severim ablam gibidir sağolsun 
(1,287 puan) tarafından
Ne güzel allah muhabbetinizi arttirsin
0 oy
tarafından
Sevebileceğim bir eltim yok olsa severmiyimm hmmm bilemem :)) 
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Daha 1 aylık eltim var beni çok seviyor gibi davranıyor yanyanayken  anlaşıyoruz benden 3 yaş küçük ama egosundan  abla demiyor bana ben buna kızıyorum sadece :D ne kadar iyi olursak olalim sonucda eltiii  ben guvenmem:D
0 oy
(6,936 puan) tarafından
Allah ondan razı olsun ben çok memnunum ablam gibidir 
0 oy
(544 puan) tarafından

1 tane eltim olcak yeni sözlendiler ama kızı 1 yıldır tanıyorduk sewgililerdi kaynım la o kadar şirret Bi kız ki gelmeden ortalığın anasını belledi hoş kaynanamada iyi oldu ben kendisinden nefret ediyorum 

(1,287 puan) tarafından
Aynen bizim 3 eltide öyle gelmeden ne laflar sokuyor ilk başlarda kaynanalar toz kondurmazdı şimdi elleri açık dua ediyorlar nisan bozulsun diye beni beğenmiyordu bide bin katını versin rabbim ne yaptıysam nankör işte ne hayır gördüm senden diye diye sevmiyorum artık kaynanamı biz köyde oturuyoruz ekmek falan yapıyoruz o kadar emeklerim boşaymış 2 yıldır mesafeliyim yeni göz bebekleri benim gibi yapsında göreyim
(544 puan) tarafından
Ben izlemedeyim kuzum sende izle hallerine i.tler gülecek onların
0 oy
(201 puan) tarafından
Beş tane eltim var ama çok şükür hiçbiriyle bir sorun yaşamadım.iki büyükle pek samimiyetimiz yok ama diğerleriyle gayet iyiyiz hatta arkadaş gibi. 
(1,287 puan) tarafından
Ne güzel canım allah muhabbetinizi arttirsin
(201 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(537 puan) tarafından
Bnm 4 eltim var aramızda bı sorun yok gidipte gelmiyor lar bnde gitmiyorum bazen kaynamlarda görünce öyle konuşuyoruz böylesi daha iyi 
(1,287 puan) tarafından
Yanı nasıl isterseniz aranız öyle olmalı sana samimiyet vermiyorlarsa sende verme canım
(537 puan) tarafından
Aynn öyle hepsi çalışıyor çocukları var onlarla uğraşıyorlar ama hiç arayıp sormazlar 1 senedir evliyim biride aramadı  oyuzdenonlar naslsa bnde öyleyim
0 oy
(230 puan) tarafından
2 tane var biri sinsirella karşılıklı sevmeyiz birbirimizi diğeri iyi görüşüyoruz 
(1,287 puan) tarafından
Uzak dur derim sinsirelladan
(230 puan) tarafından
Vala ben uzak duruyorum da yine geliyo evime arabama biniyor yüzsüz bak yine sinirlendim :)
0 oy
(4,961 puan) tarafından
İki taraflı dinlemek lazım kimse durduk yere laf cikarmaz heralde ya blemedm
(1,287 puan) tarafından
Kaynim aslinda ayrilmisti kaynanam zorladi cocuk yine de istemiyir laflarindan beni soguttu diyo yüzük atıcak öyle görünüyor
(4,961 puan) tarafından
Başta böyleyse sonu olmaz zaten canım hayırlısı olsun
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Çok samimi olmam mesafeli olurum. Sevmem kendisini tuhaf konuşmaları vr hareketleri olduğu için. Uzak durmak herşeyden daha iyi
(1,287 puan) tarafından
Sen bilirsin tabi canim
0 oy
tarafından
1 eltim var onunla da baslarda anlasamiyorduk ama son 6 aydir sorunumuzu cozduk sorun kaynanaymis bizi birbirimize dusureni bulduk :D suan cok sukur iyiyiz 
(1,287 puan) tarafından
Evet benimki de yapar da ben o fırsatı kaynanama vermiyorum hiç Eltim halkında dedikodu şunu yapmam
tarafından
Keske dedikodu yapsa eskiden durduk yere gidip eltime nida senle ilgili bunu dedi diyerek zarf atiyomus ortaya ama gercekten soylemedigim seyler hani zaten oyle bi muhabbetim yok kaynanama oturup laf tasimam yani huyum degil neyse eltimde sinirlenip ne konustuysak dokuyomus ortaya olaylar o sekilde cikiyomus neyse ki biz iyi olunca yalanlarini cikarttik ortaya bana demedigi cumleleri demis gibi hala eltime soyluyo bizim agzimiz acik birbirimize anlatiyoruz cok yılanmis varya
(1,287 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım
0 oy
tarafından
3 eltiyiz ben en büyükleri ortancasi var ne zarari var ne yarari pek bizim aileyle samimi olmaz kendi tarafina düşkün daha cok ama küçük eltimle cok iyiyiz hic ayrilmayiz hergun konusuruz her yere beraber gider beraber alir giyiniriz  Maşallah bize
(1,287 puan) tarafından
Aynı biz maşallah size
0 oy
(27,330 puan) tarafından

5 tanecik Eltim var mesafeli oldugum icin çok güzel anlaşıyoruz :D

(1,287 puan) tarafından
Oda guzel

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 347 göst.
12 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
+1 oy
54 cevap 922 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 818 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Yasemin58 (369 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 900 göst.
10 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,994 soru

11,314,035 cevap

34,753 kullanıcı

...