0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından
Kizlar erkek bebegi olanlar bebeğinizin pipisi tam açılıyor mu benim bebegimin ki sadece delik var çişini de yapıyor ama baya pişmiş bugun hafifte kapanmış gibi nasil anlatsam bilemedim hani sunnet olunca tam acilir ya sizin bebeginde pipisini açınca oylemi açılıyor yoksa sadece küçük delik mi var ağlıyor durmuyor dr randevu aldim 1 hafta sonraya size bi danışayım dedim 

13 Cevaplar

+1 oy
(33 puan) tarafından
Deriyi aşağı çekince açılması lazım  açilmiyorsa çocuk cerrahına gösterin
(667 puan) tarafından
Yok açılmıyor ya küçük bir delik tek var
(33 puan) tarafından
O zmn ağlıyor ve  durmuyorsa acil doktora götürmeniz lazım şimdiden geçmiş olsun
(667 puan) tarafından
Cok saol goturucem
-Reklam-
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Deriyi  aşağı çek açılmıyorsa kireç tutmuş agliyirsa  mutlaka götür geçmiş olsun
(667 puan) tarafından
Cekince açılmıyor ve ağlıyor
(12,264 puan) tarafından
Yapma ozaman doktora götür canım
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Tam açılmıyo canm az bşy sıyrılıyo delik var bn çocuk dr una götürmüştüm normal dedi virüs var diye sünnet ettirmedik sık sık yıka krem sür yağ sür hafif hafif deriyi sıyır her açışında ellemezsen kapanıveriyo o deriyi hep geri sıyırmak lazımmş 
(667 puan) tarafından
Işte o bile yok cok kapanmış bugun altını açınca baya ağladı ve morarmış ucu
(5,376 puan) tarafından
Delik yoksa sıkıntı ya çiş de yapamaz bnmkide bi ara olmuştu şey yaptı annem sıcak su hazırladı bezi ıslatıp oraya koydu ara ara yumuşattı orayı iyice sürekli hindistan cevzi yağı zeytinyağı sürdük bi süre sonra açılıyo bide eczacımız bi krem vermişti böyle sarı merhem gbi adını hatrlamıyom ama :/
0 oy
(582 puan) tarafından
Kuzum benim bebekte de derisini cekince acilmiodu. Bi kaç kez denedim açılmadı. Ama zaten ben 2.5 aylıkken yaptırdım sünnetini farkedince 
(667 puan) tarafından
Bende 1 haftaya götürecem
0 oy
tarafından
Ay anlamadim . Nasil yani tecrube yok  bende . Ya pisik mi olmus 
(667 puan) tarafından
Pipisi kapali ve morarmis pişik gibi iste yanma var altını acinca baya ağlıyor durmuyor sıkıyor kendini
tarafından
Ay canim kiyamam nolur hemen dr gotur :((
0 oy
(670 puan) tarafından
Benim oğlumn öyle götrdüm doktora fimozisi var dedi sonra başka doktora gittim gömülü pipi dedi 
(667 puan) tarafından
Aaa oda ney ya ilk kez duydum
(670 puan) tarafından
Çişini yapamıyor dedi çocuk doktoru hemen sünnet edin dedi sonra çocuk cerrahisine götrdük yok çişini yapıyo gömülü pipi bu sünnet edilmez dedi
0 oy
(283 puan) tarafından
Benim ikizlerimden birisinin o sekildeydi 2 aylikken sunnet olduk doktor dedi iyiki sunneti dusunmussun kapaliymis zaten die . Sunnetimizi olali 1 sene oldu gecen hafta farkettim ki sunnet yeri baya bi iltihap olmus  tutim derken baya bosandi iltihabi . Doktora goturdum sunnet olsa dahi derisi tekrar yapisiyomus mantar olusmus ve enfeksiyon bianda tutup geriye dogru cekti 2 gun cisini yaparken ciyak ciyak agladi yavrum sunnette bile o kadar aglamamisti . Genelde sunnetsizlerde oluyomus bu sorun . 
0 oy
(954 puan) tarafından
Çişini yapabiliyordu bı sorun yok sünnet derisi yapışık olabilir benim oğlumun öyle sünnet ettirince geçermiş ama çişini yaparken ağlıyor sa şişlik varsa bi aile hekimine götür ya da acile 1 hafta çok uzun
0 oy
tarafından
Tam açılması nasıl oluyor ki anlamadım merakta ettim acaba bizdede aynı sorun var mıdır ?
0 oy
(808 puan) tarafından
Yegenimin öyleydi doktor sünnet onerdi 3aylikken sünnet ettirdik 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
1haffta bekleme bence 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Cnm bebegin kaç aylık kireçlenmiş olabilir
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sünnet derisini her bez açısında geri çek doktor bize neden çekmediniz hiç dedi sünnet oldu açıldı ama direk delik görünüyo 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 185 göst.
1 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 269 göst.
5 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,104 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,849 kullanıcı

...