0 oy
2,510 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden etikenlendirildi
Arkadaslar zaten esimle anlasamiyoruz kac defa bosanmaya kaadar geldik. Bosanmadik 7 aylik bi oglum var kisandan anlatayim esimin eski sevgisi yeni de opabilir 5 sene ciktilar ve. Halan kadinla gorusuyor. Oglumu alip gezmeye gitcem diyen adan. Ogluma elbise alcak bende gelcem dedim yok gelme dedi oglum ozamn 6 aylikti bende tmm sen gotur dedim goturdu. Ben. Iki gun once o kadinin intgramina bakiyorum oglumla resmi. Var kadin ogluma sarilmis resum cekmis paylasmis bende yeni goruyorum. Deli oldum esime diyorum ben. Cagirdim bana yardim etsin diye neden ben yokum. Ben öldum mu dedim. Herneyse simdi erefsiz kocam babami amcani ariyor ben bosancam gel kizinizi alin ben oglumu asla vermem diyo. Mehkemede de. Sana verse vermem diyo siz simdi benim yerimde olsaydiniz ne yapardiniz aylem arkamda bana ben oglumu babasizda buyutmek iatemiyorum 

59 Cevaplar

+16 oy
(119,318 puan) tarafından
O cocugu o iiitttt kocana vermezler o kadinin sosyal medyasindaki bebeginle olan fotonun ekran kaydini al ailenden herkeze gonder elinde kanit olsun
(759 puan) tarafından
çok doru diyorsun canım Düşünmek bile zor Ayrıl  ve kendine yeni hauat kur Onlar bir birini seviypr diyorsun çık git Ailende Arkanda brkleme canım Öyle baba olmakdansa olmaması daha iyi
-Reklam-
+12 oy
(6,825 puan) tarafından
Hala babasız büyütmek istemiyorm diyorsun ya pes.

O adamdan baba mı olur ya öyle baba olmaz olsun ..

Kimse çocuğu da babaya vermez boşu boşuna korkmayın ama sn bu kadar şeye rağmen o adamı boşayamaz gibisin bnbe üstelik ailen de arkanda nasıl kendini ezdirirsin hiç mi kadınlık gururun yok bacım sn ztn çocuğu alıp gitsen göz dağı bile versen çocuğunu özleyip bile sana gel diyebilir az gözünüzü açın
+4 oy
(735 puan) tarafından
Allah kimseyi bu duruma düşürmesin. 

+4 oy
tarafından
Kusura bakma da böyle babası olacağına hiç olmasın daha iyi ilişkiniz bu şekilde devam ederse evinizin içinde çok mu huzur olacağını zannediyorsun adam yine sevgilisi ile görüşmeye devam edecek belki ve oğlunu da o kadınla görüştürme ye devam edecek ve kafasına koyduysa kesin seninle de boşanır çocuğu alır diyemem hakim ortada aldatma olayı varken çocuğu kesinlikle zaten ona vermez ve çocuğum küçükmüş anne bakımına muhtaç şu anda o yüzden çocuğumu alır diye Korkma mahkeme vermezse de ben sana çocuğu vermem diye bir şey de yok gerekirse polis zoruyla yine sen alırsın O senin gözünü korkutmak için öyle söylemiş ailen arkandaysa hiç düşünme derim boşan çocuğunun velayetini al kendine iyi kötü bir iş bul yeni bir hayat kur bu adamla Ömür geçmez şu anda yeni bir hayat kurmak sana zor geldiği için çocuğun babasız büyütmek istemiyorum diye düşünüyorsun ama bu şekilde babasıyla büyüyeceğini siz ikiniz ayrı ayrı mutlu olun çocuk da daha mutlu olur
+4 oy
tarafından
Oğlunu babasız büyütmek istemiyorsun da sevgilisiyle mi büyütmek istiyorsun allah aşkına biraz gururlu ol 
+1 oy
(1,718 puan) tarafından
Çocuğu tabikide sana verirler o resimleri sakla delil göster ve o adamdan boşan tabiki ne igrenclik bu
tarafından
Canm beni ailemle tehtit ediyor oglumu vermem sana diyo
(1,718 puan) tarafından
Ailen arkanda zaten ne ile ediyor
0 oy
(13,887 puan) tarafından
boşa o kocayı hayır gelmez sana ondan ailem arkamda diyosun o zaman mahkeme çocuğu sana verir 
0 oy
(604 puan) tarafından
Kesinlikle bosanirim ailen de arkandaysa o ne demek ya eski sevgiliyle gorusmek ne demek evliyken gorustun bide yardim etsin diye eski sevgiliyi cagirmak ne o fotografi gorsem ortaligi ayaga kaldirirdim sanirim o fotografi kesinlikle kaydet bosanma davasinda delil olarak sunarsin zaten suclu olan traf o cocuk da kucuk kesin sende kalir cocuk nasil bi insan ya seninde bi gururun var 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Cocuk zaten küçük canım mahkeme direkt sana verir o kim oluyor birde sevgilisine götürmüş madem o kadar seviyorlar çocuğu evlenip yapsınlar bir tane seninde günahına girmesinler daha fazla ailen madem yanında ben olsam 5 dk. durmam o evde ilk fırsatta çocuğumu alır çıkar giderim 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Emin ol o kisiden baba olmaz babasiz büyümesi senin ve bebegin icin en hayirli olani 

0 oy
tarafından

Ay canım yemin ederim benim bile sinirim tepeme çıktı. Direk mahkeme aç işin içinde aldatma var delil sun bebeğin zaten seninle olcak inşallah. Ve hakime söyle çocuğu alırım diye tehdit ediyo beni söyle tedbir kararı da almış olursun yaklaşırsa direk içeri alırlar. Köpek herif hele yaptığına bak almış senin evladını elin karısına veriyo seviyor ayyyy dayanılmaz bişey :angry:

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Ne *** yerse yesin ama benim evladımı orospuyaa götürcek haa Allahım kimsenin başına vermesin büyük konuşmak istemiyom yarabbim ama ağzna sçarm boşarm çocuğu da o pezevnk göremez fotoları sakla dava aç mahkemeye sun ay bilmiom deli oldum şuan
0 oy
tarafından
Allahım neler duyuyorum ya insanlr ne kadar alçalmış böyle Rabbim yardimcin olsun ama böyle adamla asla yola devam etmezdim ben 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
YOK ARTIK YAAA.......
0 oy
tarafından
Eşin evde yokken oğlunu al çık git babanın evine mahkeme eşine vermez bebeği 
(1,012 puan) tarafından
Olmaz kadın suçlu düşer o zaman
tarafından
Eşi aldatırken suçlu değil kadın evden gidince mi suçlu babasının evine gidip hemen dava açacak suçlu falanda olmaz çocuğu alıp yurt dışına kaçırmıyor ya neden suçlu olsun
(1,012 puan) tarafından
Evet ama smdi kadın da kaçar gibi gidince hakliyken haksz duruma düşecek
tarafından
Öbür türlü kavga çıkar adam çocuğu vermez olaylar büyür de büyür ri
(1,012 puan) tarafından
Allah yardım etsin iki ucu da boklu değnek
0 oy
(235 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Afedersin ama sen........ mısn yaa adamın sevgilisi var üstüne babanı aramış çocugumu babasız büyümtke istemiyorum diyosn çocugun oyle bi babayla büyümesi daha yanlış sabır versin Allah yardımcın olsn 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Sen öyle bşy yaosan şuan hayatta olmazdın şu erkeklerden nefret ediyorum artık 
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Seni sevmeyen bı adamla bir gün bile geçirme mahkeme çocuğu zaten sana verir
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Allahın cezası namussuz pislik igrenç insan nasıl senin dogurdugun çocuga başkasıyla kıyafet alır pnun bi annesi var zaten adi pislik ş***** git boşan cnm aç davanı her türlü çocugu sana verirler oda eşşşşek gibi nafakanı öder ondan sonrada gitsin ne b** yiyosa yisin
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Ailen arkandaysa hiç durma oyle baba olacağına hiç olmasın ileri de kötü örnek olacak ogluna da merak etme vermezler o ******** adama 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 274 göst.
13 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 497 göst.
0 oy
37 cevap 1,247 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 888 göst.

379,814 soru