0 oy
1,318 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim. Eve geldi birakcam seni dedi bende asla sana bu firsati vermiyecem diyorum hazirlan koye goturcem seni diyo ne yapmam lazim deli olcam 

27 Cevaplar

+6 oy
(6,203 puan) tarafından
Sevgilisiyle beraber çocuğa bakarsınız ne diyim baska
-Reklam-
+3 oy
(235 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bence hazırlan git sen daha ne bekliyorsun ya adamın sevgilisi var açık açık söylüyor sevilmediğin  istenmedigin yerde kalmaya bi kendine gel silkelen bu ne hal aslında adamı sen bu hale getirdin çokk yüz vermişsin belli 
+2 oy
(119,484 puan) tarafından
 Hic bi yere gitme o or.pu çocugu gitsin evdem
+2 oy
tarafından
Böle iğrenc bir evlilikte o cocuga yazık edersiniz boşan neyi uzatuyorsun cocugun mutsuz kavgalı bir evdemi büyüsün
+2 oy
(7,654 puan) tarafından
Allah kimseye bu durumu yasatmasin

Yasamayana boşamak kolay gelir kendi ayaklarının üzerinde duramayacaksan babanin evine sığmazsın 
+2 oy
(48,735 puan) tarafından
onceki postuna baktim yorumlari okudum. babasiz buyutmek istemiyorum onlar birbirini seviyo o fırsatı vermicem demissin.

bebegin icin dusunmen lazim kendi gururun ve inadın icin değil lanet olsun de birak kocani ne halleri varsa görsünler paylasilmayacak nesi var acaba karaktersiz kocanin
Bence haklisin ama ev kadinindir adam toplasin pili pirtiyi si..rsin gitsin ev esya kadina kalmali
(48,735 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasin sevdosum da o evde kalsa kim.bakacak ona oda olabilir adami defetsin gitsin
Ev kendilerininse versin tapuyu kadin ya oturu ya aileye doner kiraya verir yada satar faize koyar  kiz cok kotu bi durum yaa
(48,735 puan) tarafından
yani bire bebegini alıp resim cekilmis karida az o.. degil
O fotoyla mahkemeden o şer.z kocasinin herseyini alir bi donuyla gider o o.pu kadinin yanina
+2 oy
(582 puan) tarafından
Ya sen ne tuhaf bir kadınsın bune gurursuzluk öyle kocanın şarap çanağına ederim.

Bunu o demeden senin yapman gerekiyordu!!! Kendini düşürdüğün  duruma bak  ya.
tarafından
Katılıyorum adam nasıl olsa biliyor kabul ediyor diye herşeyi açıktan yapıyor yarın öbür gün eve getirince burda kalayım rahat etmesinler diye onuda kabul edecekmssn gibi düşünüyrm Allah yardımcısi olsun bir kadın gururu için çok fazla aşağılık bir durum
(582 puan) tarafından
Aileside arkasında üstelik.  Kuma olarak getirse kabul eder aynen kendini savunan yapısı yok .
Bu şekilde olduğu için bunlar başına gelmiş zaten kendini ezdire  ezdire adamda bu rahatlığı bulmuş.
tarafından
Çok şaşırdım doğrusu Allah akıl fikir versin yardımcısı olsun insAllah postlarıni okudum gerçekten zor şeyler yaşamış ama aile arkasında olduğu halde kendini ezdiriyor adamda hiç yerine koyuyor
(582 puan) tarafından
Burda çoğu kadın ailemiz arkamızda değil olsaydı çekmezdik diyor.
Ama bu tablo daha değişik.
Bilmiyorum ya Inşallah doğru yolu bulurlar.
tarafından
Aynen öyle cnm seviyor bence belki o yüzden bırakmak istemiyordur sevmese belki katlanmaz sonuçta çocuğu düşünse babasızda büyüyebikir ama anne psikolojisi herşeyden omce gelir inat bir yere kadar gurur bence çok çok önemli kendine olan saygısi varsa bunları çekmesin
+2 oy
(134 puan) tarafından
Başkasını seviyorsa olmaz o iş canım. Gönül işleri sıkıntılı. Keşke hiç evlenmeseymiş seninle... Mahkeme ona çocuk filan vermez çünkü seni aldatıyor. Aldatmasa da vermez, küçük çocuk annenindir. Şu an sana imkansız gibi geliyor onsuz yaşamak ama onunla yaşamak daha mı iyi? Çocuğun asıl onun yanında mutsuz olacak. Sen o evde ömrünü çürüteceksin. Ev kira mı sizin mi? Boşanınca sana ve çocuğa bakmak zorunda. Aldattığını kanıtla yüklü bir tazminat al. Çocuğunu ve kendini düşünmek zorundasın. Avukat tut mutlaka avukatsız zorlanırsın. Ha şunu da söyleyeyim o kadınla onlar yine bir araya gelemeyecekler. Zaten başarabilseler evlenirlerdi.
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Sen gercekten ybu sözlere bide kalcam mı diyon
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Ailen arkanda durmuyor mu al çocuğunu da git çocuğunu vermezse ara polisi gelsin eşin yeterince rezillik yapmış zaten 
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Ser.fesize bak ya  hem suçlu hem güçlü sesiz kalma ezdirme kendini dengesiz herif yedigi *** kalmamis bide gelmis seni baba evine yolluyo gitme bence firsat verme

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Kalk git bacım babanı da al arkana Allah yardımcın olsun gitmek istemiyorsun anlıyorum ama o iti bırak 

Pis sevgilisiyle
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Valla boşama köpek gibi zina yapsinlar 7 aylık bebek varmis yazik günah madem hayatinda baskasi vardi seni niye hamile birakmis 
tarafından
Bir nevi mantıklı geldi banada bosamasn süründürsn elinden slsin herşeyi öyle dimdizlak kalsın
(7,654 puan) tarafından
Boşanırken anlaşmalı olmayacak muhtemelen aldatıldığını ispat edersen hem tazminat davasi acarsın hem nafaka cok uzar e tabi iyi bir avukat olmasi lazim cok zor
Erkekler değişik varliklar anasi olmayanin babasi da olmaz bebeğinle tehdit etme sürünsün
tarafından
Katılıyorum asıl o zaman istediklerini yapmalarına fırsat vermemis olucaksn bu şekilde hiç bir yere varamazsn
0 oy
(838 puan) tarafından
Git bencede çocuğunu falan alamaz korkma kur kendi haayatını bak çocuğuna ondan bir cacık olmazz
0 oy
tarafından
Bebeğinle gideceksen git yoksa asla gitme evladını bırakıp. O uğursuz eşin kendi ne b.k yerse yesin kalıpta kendi kıymetini düşürme. Aldatılmana müsaade etme terket o herifi yuva yıkanın yuvası olmaz. İnşallah o aldattığı kadın da onu bir gün aldatsın da dünya neymiş görsün. Bebeğinle git durma hayatını bu pislikle zehir etme 
0 oy
(267 puan) tarafından
Bu kadar gurursuz olma ya bu ne böyle çık git babanın evine mahkeme çocuğunu sana verir 
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Senin bu adamla derdin ne adam istemiyor bu kadar gurursuz olma çocuğuna büyük kötülük yapıyorsun öyle bı ortamda mi büyüsün çocuk eğer öyle buyutecegim diyorsan çocuğunun da öğreneceği orda burda babasını başka kadınla görerek ilerde onun da yapacağı o olacak bırak ta adam bosasin seni evlensin belki babasını mutlu görür seni ayrı mutlu görür de çocuk ta mutlu olur 
0 oy
tarafından
Durduğun kabahat cnm arkana bile bakma bu adamın yanında durulmaz 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Napcan peki hic bisey olmamis gibi devammi etcen gozun kapali guvenebilcenmi git bosan donuna kadar al ne hakkin varsa seni istemeyenin yaninda durma hem senin acindan hemde çocuğun mutlulugu huzuru için bosan 
0 oy
tarafından
Yani böyle bi durumda çocuğum babasız büyümesin boşanmam diyorsan adam kuma bile getirir üzerine ne diyim bacım. Mahkeme çocuğu sana verir kesin bu zaten ama kocan mahkeme sana vermesine rağmen o çocuğa el koyamaz. 

Ailen demiyor mu neden boşanmak ıstiyorsunuz diye senin de ağzın ve dilin var sanırsam resmi çıkar koy ortaya çocuğumu eski sevgilisinin kucağına verecek kadar şerrefsiz bi adamla evli kalmak istemiyorum dersin . 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 220 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sena Ensar (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 513 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 906 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 209 göst.
13 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde ffatmass (2,493 puan) tarafından soruldu

381,179 soru

11,411,158 cevap

34,953 kullanıcı

...