0 oy
651 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (5,492 puan) tarafından
Doların hali malum , ital ürünler el yakıyo, yetmez gibi yerli üretimler de çok zamandı, dün orta halli bi bebek arabası sorduk 1.450 tl dedi kadın. Bu gün letgodan baktım kraft marka felan var bayağı uygun 500-700 civarı. Nette o fiyata olan bebek arabaları ne kadar kaliteli olur aşikâr. İlk defa bebeğim olacak insan her şey mükemmel olsun istiyor ama eşimi de zorlamak istemiyrum sizce ne yapsam

17 Cevaplar

0 oy
(4,859 puan) tarafından
Tutumlu anne sayfasinada bakabilirsin
(5,492 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(4,859 puan) tarafından
Rica ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Jvalla canım bende travel sistem letgodan aldm hiç kullanamis satan kişi arabası küçük olduğu için bebek arabası sigmams tertemizdi 700 e aldım bende ccokta memnunum kullaniyorm kimse demez ikinci el diye
(5,492 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Temizse alabilirsin canım ben aldim letgodan kraft marka tertemizdi kadinin cocugu sevmemis binmemis ondan satiyordu cok iyiydi. Beşiği falan da hep ikinci el ve ilk bebegimdi hic oyle almam kabul etmem demedim geçinmek kolay değil. 
(5,492 puan) tarafından
Ailem duyar da birşey derse diye çekiniyorum açıkçası
(2,969 puan) tarafından
Bosver kimin ne dedigini canim kimi ne ilgilendirir belki senin bebeğin de sevmicek arabayı 0 alsan boşa gitse daha mi iyi
(5,134 puan) tarafından
Biz de baktık letgodan bulduk 1 kaç tane ama göründüğü gibi temiz değildi sıfır aldık hatta benim eşim beşiği de 2.el alalım dedi ama ben istemedim çünkü eşim durumu var alamayacak gibi değil .
0 oy
(119,349 puan) tarafından
Dogumun ne zaman
(5,492 puan) tarafından
Uygulamaya göre 10 ocak inşallah
(119,349 puan) tarafından
Hee bak yaza haziranda 6 aylik olur travel sisteme gerek kalmaz baston al onlar uygun fiyata hemde cok kullanisli
(5,492 puan) tarafından
Olabilr aslından o da var aklımda
0 oy
(10,529 puan) tarafından
Çok cafcaflı almadım gittim bebek mağazasından 300 e aldım cnm 
(5,492 puan) tarafından
Öyle de, gittiğimiz yerde yoktu
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Valla letgodan bakıyorumda oyle temiz bi arba bi bulsam alicam inşAllah 
(1,635 puan) tarafından
İnternetten baksan canım. Çünkü puset arabada diğer malzemelerde poşete sarılı toz olmasın diye ☺️
(5,272 puan) tarafından
Canm bakarmda elindeki nasıl ona bakicaktim nasıl güvenebilirim ki
(1,635 puan) tarafından
İşte şuan atamam canım. Zaten hemen satmayı düşünmüyorum.
Daha doğrusu ben satalım diyorum eşim şimdi satmayalım virüs var ortalıkta diyo.
Tertemiz valla ama sattırmıyo herif şuan
(1,635 puan) tarafından
Hangi şehirdesin
(5,272 puan) tarafından
İstanbul dayım siz bilirsiniz canm
0 oy
(442 puan) tarafından
Ben de 2. El aldım

Ama sanki hic kullanilmamis gibiydi. Yari fiyatina
(5,492 puan) tarafından
Ne güzel, inşallah ben de bulurum
0 oy
tarafından
Travelmis fln almadım gittim civilin kendi markasini aldım çift yönlü 400du ozmn çokta memnunum hicbirseui de yok.cok para harcamaya gerek yok die düşündük yettide arttı .travel alan arkadaşlarım hep sattılar çünkü yer sorunu yaşadılar.disari çıktıklarında tak çıkar çöz fln .
(5,492 puan) tarafından
Şimdi o arabalar 500-600 evet traval sistem sorun olabilir biraz yerden dolayı ama bilmiyorum
tarafından
Bazı markaların kolay olabliyormus bı arkadaş Kraft Eco mu ne var 2.el aldı letgodan 500e pek kullanmams diğerleri memnundu kolay diyordu
(5,492 puan) tarafından
Aynen ben de öyle bişey düşünüyorum
0 oy
(105 puan) tarafından
Kesinlikle almalısınız asla pişman olmazsınız sadece iyimaraştırın temiz alın
(105 puan) tarafından
İnşallah canım bütçen ne kadar
(5,492 puan) tarafından
Bana kalsa 650-700 veririm de bilmiyom eşim ne der
(105 puan) tarafından
O zaman mamas papas ve cybex in eski modellerini bulabilirsin 2• el eski dediğime bakma çok kaliteli oluyorlar
(5,492 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
(105 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Dolap uygulamasından aldım canım . O zaman sıfırı 1000 lira falandı 500 e aldım çok da memnunum hayat zor
(5,492 puan) tarafından
Kesinlikle tek maaş giriyor eve, giderler kira bebiş gelince bezi mendili kıyafeti çok masraf olacak maalesef
0 oy
(591 puan) tarafından

image

ben bunu 800tlye aldım ve sıfır cokta memnunum 
(5,492 puan) tarafından
800 e nerden aldın çok uygun
(591 puan) tarafından
İnstgramda bebegold var ordan aldım
0 oy
(537 puan) tarafından
Canm 600 TL sıfırı alabilirsiniz pusetle hemde
(5,492 puan) tarafından
Öyle de işte ne kadar dayanır
0 oy
(537 puan) tarafından

image

canmm bak burda 640 TL 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ben bebek urunleri satan magazadan almistim 250 tl ye markasini hatirlamiyorum ama yagmurlugu falan vardi 
(5,492 puan) tarafından
Bastondur o muhtemelen ya da bayağı oluyo alalı
(2,009 puan) tarafından
Baston degil 3.5 yıl oluyo
(5,492 puan) tarafından
Normal bizim 2 sene önce aldığımız altınlar bile üstüne yaklaşık 2.5 kat koydu. Her şeye zam geldi o fiyata bulmak artık imkansız
0 oy
(537 puan) tarafından

İnşallah bukursn butcene göre İ

image

0 oy
(76 puan) tarafından
800e almiş. Görümcem istengram dan puset ve araba sını gayet güzel kaliteli duruyo.. 
0 oy
(586 puan) tarafından
Marka olması şart mı ki 2 el almaktansa normal bir marka alırım sıfır olsun 4baby filan var uygun fiyatlı çokta güzl ben kullanıyorum https://m.trendyol.com/aytac/bebek-arabasi-4-baby-p-40796901?tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:dsa_type:product_cocuk-gerec_productsup_gl_s_&gclid=EAIaIQobChMIi9ifvc697AIVkN4YCh3DFAEKEAAYASAAEgJZ0PD_BwE bakabilirsin araştır bi 
(5,492 puan) tarafından
Evet uyguna var ama ne kadar dayanır bilmiyorum bunlar
(586 puan) tarafından
O şansına kalmış kimsi var kötü arabayı yıllardır kullanır kimi iyi alır bi yeri kilir senin bileceğin iş tabi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 148 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,047 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 211 göst.
0 oy
9 cevap 205 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hafize12345. (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hclkylmz (101 puan) tarafından soruldu

380,284 soru

11,386,027 cevap

34,886 kullanıcı

...