0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (1,228 puan) tarafından
Kaynanamla evimiz alt üst annemgil 45 dakika mesafede köyde oturuyolar her hafta sonu kaynanam gille gider yer içer döneriz yada eşimle tek gideriz baş başa  bazen bayadir gidemedik  eniştemin bir boya işleri vardı korkuluk boyancakti eşim müsait olunca gelirim enişte boyamaya  dedi bugün için musaitti aradı gelcem diye dayimla gider iki üç saate bitirir geleriz dedi bende ailem orda oldu için gidesim vardı annemi özledim onlarda torunu nu özlemisler kundağı kalmış yıkamadim kokluyom kokusu var dedi eşim götürcem dedi kaynanam gitme koy soguktur bunlar boyayıp hemen gelecekler gittine değmez yukarda zeytin toplucaz senin çocuk da çocuklarla oynasın dedi gitme dedi sabah oldu kahvaltı yapcaz eşimin iş sırtı yıkayıp sandalyeye asmistim iki parça diye benimde atlet vardı eşime iş sırtıni al dedim bende atletimi aldım katladim koltuğun kenarına koydum esim beyaz şeyini al ddi atlet dese anlicam bir anda idrak edemedim hangi beyaz alcam bişey daha dedim hatırlamıyorum sanki sütyen kalmış gibi laf diyor geldi bacama tekme attı kaldiririm tamam desene dedi tersliyon dedi valla tekme deilde atmaya Yeltenip atması içimi çok yaktı kaynanam gelmis gitcenmi deyip duruyor iki üç saat için Gitme boşver sonra topragini opceme bı dakika olsa gene giderim eşime kızdım gitmiyom dedim eşim ısrar etti gel hadi diye gitmedim kayınpeder geldi çay istemis duy madim katmadim köye gidemeyince eli dolaştı dedi bana esime şimdi trip atmalimiyim siz napardiniz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşin Bi parçacık öküz mü acaba 
(1,228 puan) tarafından
Bir parcama okuzlugun kıtabi olsa onu okur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Büyütmeye gerek yok bence her hafta sonu gidiyommussun zaten ki esin de gel demiş illa yok evde kal dememiş. 
(1,228 puan) tarafından
Tamam her hafta sonu gidiyoz ama bir aya yakın görmedik gitmedik eşimin işleri yoğundu sorun da eşimin sabah tekme atıp laf demesi
0 oy
(605 puan) tarafından
Gidip gitmemek esinle sizin sorununuz kayananin burnunu sokmasi gereksiz.tavrini koy .ck istyosa kocasina kndi cay koysun.sus mu almis kndini.yaş ilerleyince karilik gorevini bskasina itelemesin şu kaynanalar sinir oluyorum haa
tarafından
Zaten gelin olunca kicini. Kaldirmiyolar hizmetci aliyolar eve sanki
(605 puan) tarafından
Evt lafa gelincede bn işmi istedim olur.yapin o zaman ya .bn yaptiktan snra napim yapmasaydin lafini.
(1,228 puan) tarafından
Ben gelin aldım gölgesine oturmuyayimmi der
(605 puan) tarafından
Sacma .bn agacmiyim .git kocanin golgesine .de
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Yerinde olsam giderdim niye gitmedin ki esine inat ne alaka onu anlamadim sonucta aileni görecektim asıl ona inat gitmen lazimdj
(1,228 puan) tarafından
Özledim onlarda ozledi hem beni hem oğlumu sinir ettiler gitmedim
(1,939 puan) tarafından
Bence bjsaha kaynanan ne yapma derse onu yap suan onun istediğini yapmışın yine karisir
0 oy
(6,840 puan) tarafından
Esine takmadim da kaynanan ne **** bi insan yaa o nee isterse 1 dakika giderim isterse 3 saat  gormek bile insanin ozlemini dindirir
(1,228 puan) tarafından
Aynen valla kendi annesini kaybetti iki sene oldu mesafe yakındı temizlik yapcam diye hiç gitme di hep gitcem dedi çorba yapcam dedi ama evde temizlik takıntısı yüzüne gitmedi öldü çok üzüldü gitseydim keşke dedi bende öyle olmak istemiyorum
(6,840 puan) tarafından
Haklisin canim keske gitseydin
0 oy
tarafından
Inadına gitmen gerekiyodu bence kaynananin istediğini yapmissin resmen 
(1,228 puan) tarafından
Keşke gitseydim ama gitcektim eşimde gidelim dedi ama sabah tekme attı bana canımdan çok içim yandı üzüldüm ona kizip gitmedim esime trip atiyom
tarafından
Yanı onu da anlamadım ortada bisey yokken derdi neymiş olabilir evin ortasında kilotta olabilir ev ayrı dam ayri
(1,228 puan) tarafından
Duran şeyde atletti katladim koydum belli bile değildi ne oldu bende kaldırım tamam dememisim ona kizmis mis gitmedim bendd
tarafından
Iyice saçmaladılar da allah sonumuzu hayr etsin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 99 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 258 göst.
5 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 460 göst.
2 Ocak 2024 Aile kategorisinde Berna (26 puan) tarafından soruldu