0 oy
953 göst.
Aile kategorisinde (760 puan) tarafından

Ya ben ilk girdigim de saklıyordum çünkü böyle şeyleri sevmez ig bile kullanmıyorum :d neyse sonra bıktım aman görsün dedim ve gördü bişey demedi ama hala sorup duruyo her gördüğün de ora da erkek yok demi post açmıyosun demi :D lan erkek gebelik programında varsa ben ona erkek gözüyle bakmam zaten dedim :D varsa da yine bana ne:D

Sizlerin eşlerinizin tepkisi nee

56 Cevaplar

0 oy
(27,564 puan) tarafından

Burayi biliyor ama yorum yaptigimi bilmiyor onuda bilmeyiversin amannnn:D

(760 puan) tarafından
Bende demiyorum zaten 2 tane yorum yaptm dedm oo, yapma bak silerim dedi sjsjs
(27,564 puan) tarafından
jsjsjsjsjsj aman bosvermiskee
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biliyor ama milletin derdini okuyup pisikolojini bozacagina kitap oku diyor .

Ister istemez okuyonca insan üzülür diyo 
(760 puan) tarafından
Oda güzel fikir de kitapı da çok okuyunca insan sıkılıyor
0 oy
(258 puan) tarafından
Benim eşim biliyor ve buraya girdiğimde ona sarmadigim için yani onunla kavga etmediğim için baya mutlu seni o program değiştirdi diyo :))
(760 puan) tarafından
İnan bende değiştim önceler çok kavga ederdim şimdi bura da okyunca insan değişiyor sjsjs bak hayırımıza :D
(258 puan) tarafından
Kız aynen biz her gün kavga ederdik neredeyse şimdi masallahimiz var geçen arkadaslarimiz geldi yemeğe arkadaşına diyor senin hanıma da şöyle girsin o siteye sonra sana bulaşmaz falan diyor hemen sitenin ismini aldı hahaha :))))
0 oy
(168 puan) tarafından
Biliyor ne isler karistiriyon diyo manyak misin kadin sitesi bu dedim erkek varsa sacma isler yapma diyo erkegin ne isi var dedim 
(760 puan) tarafından
Aynen hala soruyo bazen erkek varmı diye deliler mi ne  sjsj
(168 puan) tarafından
Vatsap instagram gibi bisi zannediyo galiba :)
0 oy
(503 puan) tarafından
benimki biliyor ben ilk programı yüklediğim gün söyledim. biz birbirimizin hiç bir şeyine karışmayız ki.  ki zaten ben söylemesem de o anlamazdı benim bu programı kullandığımı. telefonumu falan da karıştırmaz hayatta. 
(760 puan) tarafından
Yani o kadar da değil bence ya çok boşa verme karış bazen shsjs
(503 puan) tarafından
şimdiye kadar ikimizde birbirimizde karışalacak bişey görmedik ki. herkes haddini yerini bilir. ve birbirimizi çok iyi tanırız o da benim kaşımdan gözümden anlar bende onun yani :)
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Biliyor, birşey olunca bi yazsana uygulamaya belki bilen bir tecrübeli anne vardır diyor :D 
(760 puan) tarafından
Ahahah
0 oy
(392 puan) tarafından
Saklanacak ne varki. Biliyor bişey demiyor yani özgür irademiz var aklı başında insanlarız birbirimize karışmayız. 
(760 puan) tarafından
Hepimizin aklı başında kuzum :D
İşte bazıları izin vermiyor
(392 puan) tarafından
Niye ki yani kötü bişey yaptığımız yok sonuçta. Fikir alışverişi
0 oy
tarafından
Bilmiyor ama bilse bile bişey demez karışmaz hiç 
(760 puan) tarafından
Ee bilmesine gerek yok o zmn sjsj
0 oy
(826 puan) tarafından

Biliyor biliyor :D

0 oy
(671 puan) tarafından
Bu uygulamayı biliyor ama yorum yapıldığını soru soruldugunu bilmiyor söylemedim söylesem kullanma diyecek :)
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Haberi var biliyor bazen yazıyorum kime yazıyo diyor :) :) 
(760 puan) tarafından
Yazmana da izin vermiş güzel :D
(3,754 puan) tarafından
Karışmaz eşim çok şükür :)
0 oy
tarafından

Bnmkide aynı seninki gibi dio ordakiler hep erkek dio sildi uygulamayı bidaha yükledim hattaaa:D

0 oy
(1,466 puan) tarafından
Benim eşim biliyordu ama sormuyordu sonra farketti bir iki bakdi  takip etti sonra en ufak tartışmada der o uygulamayi  silicem  hep kafan orda karışıyor:D
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Onceden blmiyodu smdi biliyo 2 haftadir 
0 oy
(189 puan) tarafından
Biliyor post actigimi da yorum attigimida herseyi biliyor karismaz ole seylete yeter ki benden gizleme ne yaparsan yap der bende oleym benden gizleme naparsan yap
0 oy
(6,847 puan) tarafından
Biliyor canim hatta bazen bisey oldugunda bi sor bakalım kankilerine diyor
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Tabiki bilior esim bazen burdaki olan seyleri ona anlatiom :Dhatta dior sor bakim onlar ne kullaniomus ne yapmislar bu durumda falan die. :D

0 oy
(477 puan) tarafından

Benim esim ben hamileyken hic birse demiyordu faydali seyler yaziyo diyo suan bebek 2 bucuk aylik diyo Gulcan artik  sen dogurdun halla ne yapiyorsun orda diyo :D:D

0 oy
(1,511 puan) tarafından
Biliyo ama fotoğraf felan atıldığını bilmiyo.. Bende atmadim zaten hic
0 oy
tarafından

Girdiğimi de biliyo yorumlarımı da biliyo biliyo yani bnm aldığım nefesi bilir başka şekilde öğrenip kızacağına benden duysun taraftarıyım o yüzden aldığım nefesi bile bilir değil ki bu uygulama :)

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 645 göst.
30 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,140 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 863 göst.
11 Şubat 2020 Aile kategorisinde Miniminnaķ (3,003 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 440 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Damlayaz (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 188 göst.