0 oy
943 göst.
Aile kategorisinde (808 puan) tarafından
Dün kaynanam pikniğe gitmek istedi bende eşime dedim olur dedi ablası çocuklarını kaynanami aldık gittik herşey normaldi bana takılmaya basladi çok gozume batiyosun diye ilerleyen saatlerde mangal yakti elleri kirlendi yıkamaya gidiyodu bende dedim peçete al yanına cocukmuyum ben diye beni azarladi ne olduysa ondan sonra sürekli laf saymaya basladi sizinle bir daha bı yere gitmem sonra diyosunuz niye arkadaşlarınla gidiyosun beni orada aglatti bu arada 2sene sonra ilk piknigimizdi sürekli disardadir eve pek gelmez hiç beraber vakit gecirmeyiz neyse eve geldik basladi yine istiyosunki yanından ayrilmiyim dedim zaten yoksun yanımda ilk piknigimizde burnumdan getirdin küfür etmeye basladi bana aileme eve gelmiyecem bundan sonra dedi gelmiyosun kimle mutluysan oraya git dedim gidecem zaten dedi beni görmek istemiyomus yorma dedim ne kendini nede beni çıkarken yine saydiriyodu bu arada 8aylik hamileyim gitmek istiyorum gidemiyorum  riskli hamilelik geciriyorum çok yoruldum tüm herşeyden 

7 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ama seni sevmiyo 
(1,908 puan) tarafından
Sevmeyi bilmiyo belkide
tarafından
Keşke bu kadar kırıcı bı yorum yapmasaydiniz, ağır olmuş bence biraz
tarafından
Çok üzücü bir yorum
tarafından
Banada öyle geldi yazık günah yani zaten eşinden darbe yemiş kadın ağzı burnunda gelecek ay doğum yapacak, bilemeyiz yani eşi o an belki birşeyi kafasına takmıştı. Benim eşim sinirlenir sinirlenir gelir bana patlar sonra düzeltir ama der yani başka kimim var ki der ne diyelim yani sevmiyor mu beni deyim
(1,908 puan) tarafından
Bazen  gerçekler acıtıyo adam sürekli böyle diyo daha yeni olan bişey değil yani kız da biraz uzak  durmalı ki belki kıymet bilmeye başlar çünkü her  defasında heöen affederse tekrar yapabilceğinin önünü açmış olur  bazı adamlar  sevmeyi bilmiyo sevdiğini sanıyorlar ama onların sevmek sandığı şey öyle değil
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zoraki gelmis ondada laf etmis iste bundan hayir gelmez sana
(808 puan) tarafından
Ben istemedim annesi istedi piknigi
0 oy
(2,067 puan) tarafından
Esin neden  böyle anormal davranio  acaba canım karninda  onun ccohuju tasiuosun  ve o seni istemior  yeminle bem öyle adamo boğardım  acaba başka sebeblermmi var canım 
(2,067 puan) tarafından
Hadi yaaa keske  çocuk yapmsaydin  yaa boule adamdan  yaaa cidden
(808 puan) tarafından
Dugunune kadar herşey mükemmeldi hiç biseyde gözüm kalmadi evlendik noldu anladım ben çocuk istemiyodum zaten kendi istedi
(2,067 puan) tarafından
Himmm anlaidm canım sem neden istemiuodun
(808 puan) tarafından
Hazır hissetmiyodum alisalim evliliğe diye
(2,067 puan) tarafından
Hımm anladim canım olan olmuş artik  ya
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Sana sana,ailene küfreden birisinden akıllıca şeyler yapmasını bekleme
(808 puan) tarafından
Ayrılmaya karar vermistim okadar iyidiki son aylarda tamam dedim düzeldi herşey
(6,203 puan) tarafından
Yılan derisini degisir insan huyunu degismez
0 oy
(808 puan) tarafından
Kendimi çok çaresiz hissediyorum aileme söylesem yine çok uzulecekler çaresiz kaldım hamileyim diye ellerinden bişey gelmiyor kaynanam olur öyle şeyler aile içi diyor beni yoruyo bu evlilik onun tarafından istenmemek kahrediyo beni
tarafından
Cok haklısın cnm böyle evlilikler cok yorucu. Bende yasıyorum bu tarz seyler 5 aylık hamileyim ailem uzakta. Eşim bi iyi bi kötü oluyo. Kimseye bir şey anlatamıyorum. Çocuk dogsun böyle devam ederse bosanıcam
(808 puan) tarafından
Bende bebeğimin dogmasini bekliyorum yinede çok güçsüz hissediyorum kendimi
tarafından
Bebek saglıkla dogsun hiç bir şey umrumda degil şu an. Bebek dogunca annelik gücü gelir biz kadınlara. Kendini bırakma bundan sonra bebeğin için yaşa güçlü ol
(808 puan) tarafından
İnşallah dediğin gibi olur

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,363 göst.
10 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,896 göst.
21 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Acımasız hayat (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 1,023 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu