0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (1,771 puan) tarafından

Kizlar bebek bakımına sordum kimse cevap vermedi belki burda bilen vardır bugün bebeğim kaka yapmadı az önce yaptı yeşilimsi normal mi acaba yardımcı olur musunuz bu arada 2,5 aylık kızım

image

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen bu gün ne yedin emziriyorsan senin yediğin süte geçer 

Birde belki soğuk almıştır gazi vardır ondan olmuştur bu renk başka neden olur bilemicem canım 
(1,771 puan) tarafından
Hem mama+anne sütü veriyorum canım zaten bugün öksürüyodu bide kokulu gaz çıkarttı bende ondan şüphelendim usutmus olabilir acaba ne iyi gelir canım
tarafından
Ayağını sıcak tut canım bide gaz masajı falan yap karnını isit sende yediğine içtiğine dikkat et belki sen usutuyorsan sütünden bebegede geçer sut midesini üşütür sıcak tutarsan geçecektir inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana normal geldi sanki neyden rahatsız oldun nasıl yapıyordu normalde benim kızımın da hep bu kıvamdaydı çok şükür bir sıkıntı çıkmadı testlerde her büyük tuvaletini farklı yapmasında panik oluyordum ama normal anne sütü alıyorsa böyle kıvamda yapması yada mama 
(1,771 puan) tarafından
Genelde sarı yapıyo canım bu sıvı ve yeşilimsi geldi bana normalde böyle yapmiyo çünkü canim ondan endişe ettim
tarafından
Rengi için diyorsan belki üşütmüş olabilir. Doktora gittiğimiz de gazı kötü kokuyor ve koyu renkte yapıyor dediğimde üşüttüğünü ve çiğ soğan yememem gerektiğinii söyledi. Ayrıca ben üşüttüğümü şu şekilde anladım ince giydiriyordum ben bebeğinmi biraz herkes ince üşütüyor demişti inanmadım birgün 1 kat fazla giydirdim sonra baktım gazında tuvaletinde hiç koku yok ve normal sonra bir daha ince giydirdim baktım gazı kokuyor meğersem çocuğumu hep üşütüyormşum. Ayaklarını sıcak tut

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 631 göst.
8 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Simayyy (1,771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 100 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 138 göst.
0 oy
3 cevap 170 göst.
5 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seymaak1 (159 puan) tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,161 cevap

34,747 kullanıcı

...