0 oy
789 göst.
Diğer kategorisinde (12,264 puan) tarafından
Kız çocuk giyim aksesuar donanım ve yazılım ürünlerinin ürün iadesi için de geçerli mi yoksa hastaneye kaldırıldı ve yardımcın olsun arkadaşım ❤️❣️❤️☹️❣️❤️❤️❣️

55 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından

Tamam askım hadi iyi geceler kuzum benim için çok teşekkür ederim canım benim ya rabbim nasip eder inşallah çok zor bi durum ama canını sıkma :D

-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Basliyorum ama bu kez çok ses getirecek olan kuruyemişler den yüksek ihtimal mis gibi gorunuyo canm eline sağlık der ki ben de tek parça izle için bulunan videolar ve resimler reşit ziyaretçilere hitap etmektedir ve çok sayıda kişi partiden istifa etti diye konuştu ben de tek parça 2 bölünmüş yol tarifi haritası sadece gidiş dönüş uçak bileti ne kadar güzeldir ama bu çok önemli bir kum gibi bişey görmedim ama bu kez çok güzel şeyler düşündüm her sancı geldiğinde kızımla birlikte duruyoruz eşimle birlikte duruyoruz bende bunaldım haliyle de bu gece bilmiyorum sevincten çok güzel şeyler var teşekkür ederim pttden almam gerekiyo dimi ama şimdi torununa ölüyor.

Hiç alakası olmayan şeyler çıktı .
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Hiç yorum yok knka merkez öyle bir şey iki hafta önce halıları serdim günde bir kez daha çok üşüyorlar doluyorlar çok çok sağol knka DHA çok erken yaparsın knka 

• :D:DOha hep knka diye  
  • Ne çok dilimdeymis
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bay bay de vardı ama yakılması daha önce yazmıştım arasında geçen yatak muhabbetlerine ifrit oluyorum sonra ev halkına belli değil ama ister istemez göz kararı koydum:D
tarafından
Aferim eyi yapmışsın ahahahhaha
(7,118 puan) tarafından
:D:D..........
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ne kadar canım yanar döner maşallah sütünün faydaları nelerdir hakkında detaylı geniş bilgi verir misiniz şuan gösteriliyor ama terazide ama bunu nasıl yapacağını söyledi ve ekledi ama bunu nasıl yapacağını söyledi ve ekledi
0 oy
(423 puan) tarafından
 Yok aşkım yaa zaten yarın için kaş bıyık için müsait olduğunda mesaj yazdım ama aslında bu ay hayirli arasında daha ömür de yetişemedim bu kadar eşyayı arasında kaldım hemen dışında topla gene dedi kaynanamiz 
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun bizimde hakkımız olan kadroyu istiyoruz merhaba aras kargo takip numarasını anında geri takip ederim diyenler seri takip etiketi bulduk 
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Tamam kuzum bekliyorum ben olsam kızı da arayıp soracak ne diyecekler bilmiyorum ki hangisine verildi ya hiç bi şey olmadı üzülmedim de vefat felan da olmadı baya da oluyor yani 

Benimki anlamlı bişey oldu gibi oldu ya komik olmadı neden ki:ermm::D:D

0 oy
tarafından
 Bebeklerde bu kadar acımasız arasında çıkacakmış tarafından faul yapıyor dediğin gibi sancısı falan da almamıştık bu çocuk ezerler bu çocuğu burda dediler gelen giden olmadı ama yaklaşık bir ay önce yazmam lazım dediler gelen giden olmadı 
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Yok kız korkma canin arasında oynadığı maçta atılan roketatar mermisi bir an önce kazasız belasız sağlıkla doğurmak nasip olsun canım benim tşk ederim ya ne dedin kola al bide :Day ya bune nerden çıktı boyle hahaahaa:woot:

(6,782 puan) tarafından
Kime attın kız roketi ☺☺☺☺☺☺
(14,079 puan) tarafından
Hahahhaha kız ne bilim klavye yazdı ben bastikca saçma seyler yazıyordu bende anlamadım
0 oy
tarafından

Canım ya da arama yapabilirsiniz merhaba için bir şey yok aslında ama neyse ki bu kadar çok şey var ama bu sefer kesin bilgi yayalım lütfen destek olun bize de bir güzel oluyor ama ben hala uyumadım nasılsın bir gün daha fazla sonuçlar elde edilen gelir gelmez ilk defa bu kadar çok şey var mı acaba diye düşünüyorum :P

0 oy
tarafından

Ben hala uyumadım nasılsın bir gün olsun hepimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ederim diyenler seri takip etiketi bulduk ama ben seni ömrümün sonuna kadar hep beraber inşallah bu gece de uyku yok :woot:

0 oy
(622 puan) tarafından
 Sen de bu gün gitti çok yalnız hissettim uygulamada ben de duydum ki unutmuşsun gözlerimin rengini de aynı dert var ve bu gün gitti çok yalnız hissettim uygulamada karşılaşılan sorunlar nedeniyle sizi çay bardağı sıvı yağ koli bandı kahve fincanı un ve kabartma tozunu ve antibiyotik kullanımı ve bilgilerin yanlışlık eksiklik veya yasalarla düzenlenmiş kurallara aykırılığından çok güzel
0 oy
(4,994 puan) tarafından

Başlıyorum:Dmüslüman de bir şema oldu ama şimdiden bu kadim şehri özledim seni çok seviyorum seni çok seviyorum diye bir şey olabilir ama ben aynı zamanda aklıma gelen birkaç dakika oldu ki yağmur yağıyor çamaşırları topla buluşan lucas castro tarafından çekilen şut defans oyuncuları tehlikeli bir noktada kazandığı serbest vuruş ile gol fırsatını kaçırmayın ama ben aynı zamanda aklıma gelen her şeyi yaptıklarını söyledi ve ekledi da çok seviyorum diye bir şey olabilir ama hasan eymen abur cubur al gelirken bıktım ev işi yap her gün her gün abla bu gün ağda yapak kaç bitti gibi değiştirme mekanizması ile ilgili durumlarla oluşur baban öldü dediler inanamadım  klavyeye bak be:D

(6,782 puan) tarafından
Kızlar başka zor tuttum kendimi güldüğümü eşim duyacaktı :)))))))
0 oy
(121 puan) tarafından

Referandum sürecinde siyasi rol almak mutlaka bir suru bisey warmi kocisim yorumları hem ew hem araba gördük kendimizi kurtarmak zorunda olduğumuz için ofsayt bayrağı havaya ateş ederek olay yerinden uzaklaştı da cok iyi hatirliyorum pis sesi de ugruycaz arasında daha çıkıyor ve bagaj kapaginda cizik boyasi var direklerde boya yok 

0 oy
(468 puan) tarafından
Bu kadar çok büyük bir şey yok etmek için bir şey yok etmek zorunda kalmıştır ve hizmet vermektedir ve baba tarafından yapılan bir kez Türkiye Kupası bir süre için bir kez de
0 oy
(880 puan) tarafından

Tam 14 gün boyunca cikmadim ilaç konmak suretiyle etkisiz hale getirilecek ve sonra ibreti alem için bilimum dağ gibi arkamdalar sen neden böyle bir şey yok kız hiç bir şekilde ozlellerini paylaşıyorlar diyeceksiniz ki bu kadar basit durmuyor degilmi canım nedir bu kadar basit ahahaha eglenceliyimis :D

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Gözün görme engeli varsa yapılmalı arasında daha önce başkasıydı kaç kaç bitti çok şükür canm sen nasılsın napiyosun çocukları yıkadım girdim içeri geçmem için kalktım aklıma geliyor ve sürekli durup fotoğraf paylaşmış olmanın üzüntüsü içerisindeyim 
0 oy
(1,265 puan) tarafından
Ne Bilim ve sonra milletin sonra aspiratorle geç benim kizimda öyle hep kizimda öyle hep kizimda bir şey yok sürü küfür etti bendua ettin hiç hoş değil 
0 oy
(581 puan) tarafından

Yok canım sen apo abiyi kaldır dedi bende kalktım odaya geçtim sanki ben senin huyunu bilmiyom mu ne olduğunu bilmiyom arasında geçen zamandır bu ne böyle ya çok şükür canım kız sende mı hamilesin yoksa bütün cihan önüne gelene razı olsun canım bende hep evdeyim vallaha ya aklıma hiçbir şey gelmiyo başım arasındaki mesafe kadar güzel olmuş :D

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 672 göst.
1 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
103 cevap 2,163 göst.
0 oy
17 cevap 388 göst.
17 Ocak 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 639 göst.
18 Ocak 2019 Diğer kategorisinde Ummuhanemir (749 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,813 kullanıcı

...