0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (423 puan) tarafından
Senelik izinler de olsun hafta tatillerinde olsun esim zaten gunduz gidiyo gece geliyo hayvancilik yapiuolar kaynatamlar yardıma gidiyo bide kalalım istiyolar mesela yarın eşim izinde diyoki bana izinli değil  mı  gitcenizmi falan bilemedim buna nasıl bir çözüm bulsam

11 Cevaplar

0 oy
(581 puan) tarafından
Eşinle konuşacaksın canım bitek o bulur çözümü biz iki aileden de uzaktayız eşimin 1 haftalık izni var kaynanaya 4 gün orda 3 gün orda kalcz diyo  niy orda 3 gün 5 gün burda kaın 2 gn orda dyor snki ailemiz yokmuş gibi bizim 
(423 puan) tarafından
Yanı tabi canım
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Ay vala bunların aklı ermiyo bir nahat bırakın ya
(423 puan) tarafından
Bilmiyorumncanim yaa
0 oy
(795 puan) tarafından
Ayni modelden bende de var eee geldiniz gitmeyin nolcak diyolar hep anlatamıyorum da rahat hissetmiyorum eşime de kaç kez dedim hala aynı muhabbet donuyo gittiğimizde eşimde saolsun yok gitcez eve diyip kapatiyo sürekli kalalım istiyorlar kabullenemiyorlar oğullarının evlendiğini ayrı evi olduğunu 
(423 puan) tarafından
Tek bem değilim yanii
(795 puan) tarafından
Yok kız eminim çok kişi var bu durumu yaşayan valla insan rahat hissetmiyor çocuğu emzircem kayınpeder her an gelcek mi korkusu oluyo alıp diğer odaya gitsem arkamdan kaynana geliyo valla bende çözüm bulamadım inan
(423 puan) tarafından
Herkes evinde rahat kuzum
(1,134 puan) tarafından
Ayni benim durum
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bnde derim.ki olmz evimde yok birşey açık bıraktım . Binlerce bahane bulurdum diyicem ama ben bahane üretmiyorum çok söylediler. Onların doğrudan yüzüne bn sizin evde hauayya yatamam sizin evde rahat değilim saçım kapalı lavaboya bile insan rahat gidemez istediğim gibi rahat uyuymamam yerimi yadırgarim dedim. Derim hep sende söyle ne olck 
(423 puan) tarafından
Herkes evinde rahat valla ya
(1,517 puan) tarafından
Söyle kız eşten bekleme onlara kalsa evt diyorlar yok.diyemiyorlar sen önüne gec. Bn hiç çekinmem :D kaynanam bilerek çocuklarını bize yollamak ister hep bir hafta filan bn sürekli baktım yüz aldı yollamak istiyor hep dedim ki . Enes rahat değil üstü çok.coo.acik giyiniyor :D bir DHA eskisi gibi soyliyemedi .

Bn söylüyorum bn burda nsl rahat uyuycm insan.hic rahat etmez diye. Sende söyle
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Benimkiler herzamn öyle 
(423 puan) tarafından
Herkes evini ister valla
0 oy
(942 puan) tarafından
Ay bizde hemen geldik anasına. Özlemiş görmemiş ne zamandır hergun telefonda konuşuyor görüntülü bide kaldık kalmayalım dedim kaldı şimdi suratım asik oturuyoruz
0 oy
(48,531 puan) tarafından
bizimde kendimize gore isimiz planimiz oluyor de. bizimde her izin gunlerinde oraya gitmemizi bekliyordu kayinvalidem esim surekli belirtti tek pazarim var planimiz oluyo diye simdi beklemiyo 
0 oy
tarafından

Tatilinizi hiç onların yüzünden mahvetmeyin söyle esine o bulsun çözüm. Eşim bana annemlere kahveye gidelim diyo bir saat oturup kalkarız diyo ama hiç öyle olmuyo saatlerce kalıyoruz buna bile tahammül edemiyorum. Ne kadar az görsek o kadar iyi 8-)

0 oy
(3,669 puan) tarafından
Kız bizim 5 dk yol oturmaya gidiyoz kalın da kalın anlamadım cok seviyorlar bizi galıba
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Valla canım evde eşinle oturun konuşun. Ben böyle konular da tavrımi evde belli ederim ve eşim ailesine karşı gerekeni gerektiği gibi söyler. Ve hiç alınmazlar. Eşinin halletmesi lazım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 461 göst.
25 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 365 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Merveck (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 340 göst.