0 oy
462 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim geldi 20 gün izinli iki günde ne cocugn uyku düzeni kaldı ne evin ev hallas pamugna döndü topluom baca oğul dagtyo delrmeye ramak kAldi bide dioki neyi var evin geç otur yat dio

20 Cevaplar

0 oy
(14,033 puan) tarafından
Benim eşimde evde olunca her yer darma dağınık oluyor kahvaltı yemek herseyin saati şaşıyor ama ben çok mutlu oluyorum❤
tarafından
Düzen hastası olan birine bAtyo canim malesf evde olmasi iyi tabi ama çok dagnk eşim soda icer sisenj koltugn arkasina saklar erindgne bunun gibi bı çok :)
(14,033 puan) tarafından
Benimki de çok dağınık ama yine de evde olması beni mutlu ediyor
tarafından
Mutsuz deglm kız bende zaten düzeni olmuyo evn sAdece ☺️
tarafından
Hahahhahaha sakliyo ne ya benimki de elma yer çöpünü ünitenin ustune koycakken bana bakar korkuda  alir çöpe atar benimde duzenim kalmiyor o yuzden biyere yolluyom bazen . Simdi gitti disari bi isi var bende evi temizleyip yemek yapicam
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşim var olsun da evim dağınık olsun boşver dağınık ev mutlu ev oyunlu ev eşin çocuğun uyuyunca sole bı topla yat
tarafından
Düzen hastası olan birine bAtyo canim malesf evde olmasi iyi tabi ama çok dagnk eşim soda icer sisenj koltugn arkasina saklar erindgne bunun gibi bı çok :)
tarafından
Düzenli olmasını her bayan ister ama ben herşeyden taviz veririm ama mutluluğumuzdan asla
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ayy aynen 10 çocuğa bedel benimki, evde 1 gün kalsa heryer heryerde yaniii
0 oy
tarafından
Kız ne güzel adam çocuğu ile oynuyormuş bak burda ne babaları okuyoruz. Çocuğu ile ilgilenmeyen boş ver eşin yanınızda olsun çocuğu ile zaman geçirsin de ev dağınık kalsın çocuğunuz buyudugnde zaten hep derli toplu olucak ki zaten kimse kimseye misafirliğe de gitmiyor keyfini çıkar sende onlarla katil oyuna en son bı toparlar yatarsın 
tarafından
tarafından
İkinci çocuktan önce bende senin gibiydim sezryan olup bir hafta sonra mutfak dolabllerni silmiştim ev temzlemstm cunki batıyordu bana kirli gekiyordu kızım şimdi 6 aylık buyuk5 yasnda dusundm ki onlarn zamanından çalıyorum yine hergun supuryrm mutfagmi topluyorum ama mesela alev süpürmek hariç genel işleri onlar gece uyurken yapiyorm ki onlara vakit ayırıyim onlarn bu hallerini kaçırmayın diye sonuçta giden zaman geri gelmicdk canim
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Hiç evde kalmasını istemiyorum gözüme batıyor
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Beni anltmssn  .d
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ev de olmadığı zamanlar nasılsam evdeyken de aynıyım. Hatta yardım eder temizliği falan birlikte yaparız.  Küçük kızın uyku düzenine benim kadar dikkat eder eşim de.
0 oy
(48,700 puan) tarafından
bosver ve canim daginik olsun birak rahat ol azicik benimde esim evdeyken oyle oluyo ama olsun evde olmasida huzur veriyo
0 oy
tarafından
Bişey dicem hakaten erkekler evde olunca evi *** götüruyor ya
0 oy
tarafından
Al bendende o kadar benim eşimde 15 gün çalışıyor 15 gün evde evi dağıtmaz derli topludur ama mehlikoşun bütün düzenini bozdu çocuğu ya sürekli sallıyor ya mama yapıp dayıyor ağzına yapma dediğimde bahanede hazır uyuyup buyuyecekmis çocuk 6 aya girdi o kadar uyumaz diyorum anlamıyor bu seferde kızım bağırmaya başlıyor sürekli yatırdığı için aç bu çocuk ondan bağırıyor diye mama vermeye çalışıyor bi gitsinler işlerine hayırlısıyla evde olmasi çok hosuma gidiyor ama kızın düzeni allak bullak
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Eşim temmuz ayından beri işsiz en çok ben anlarım herhalde. Yatma saati değişiyor uyanma saati ikizlerim var beş yasnda olcak çok geç yatiyolar.. çalışırken böyle değildi gün içinde işleri yetistiremiyorm geç yatıp geç kalkıyoruz diye
0 oy
(140 puan) tarafından
Aynen oyle esler evde olunca ne is bitiyor nede yemek dertleri
0 oy
(649 puan) tarafından
Tam tersi yarı işi o yapıyo yarı işi ben tahatladım 2 haftadır valla mesela şimdi makarna yapıcak ben bulaşıkları yıkayıcam :D 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
dağinik olmasi ne bildiğin savaş alani eşim evdeyken 
0 oy
tarafından

Eşim evde olsun da varsın.  Evim dağınık olsun sağlık olsun

0 oy
tarafından
Rahmetli babam varken derli toplu olmamızı isterdi annemde öyleydi, haliyle derli toplu olmaya alıştık. Önce dağıtırdık sonra  hep birlikte toplardık   annem küçükken bize çok kızardı evi dağıtıyorsunuz diye. Şimdi babam rahmetli olalı 3 sene oldu, eve biz gidersek dağılıyor  topluyoruz derli toplu oluyor. Ben diğer kardeşime göre biraz daha fazla rahatsız oluyorum dağınık olunca hemen topluyorum. Annem hep der, şimdi çok pişmanım bıraksaymışım darmadağın olsaymış hep bir aradayken ne güzeldik. Kimseler gelir ev derli toplu olsun diye çabalardım şimdi kimse gelmiyor boşuna sizi üzdüm kendimi yordum hiç gerek yokmuş der. O yüzden eşin evde olsun başınızda olsun evi dağıtsın 1 saat sonra Bi oyun oynarsınız yarışma yaparsınız o ev 5 dk da toplanır. Üzülmeye hiç gerek yok gerçekten. 
tarafından
Askm evde olmasi rahatsız etmio beni dagnii olmasi yani kasıtlı yapar gibi yardımcıda olmaz yani bı tsort alirdolab komple iner arkasna da bakmaz çocukla zorlanyorm ondan yani Allah benim ömrümdn alsn versn asla rahatsz oldm icn degl yardımci olmadigi icin
tarafından
Öyle de dua etme yahu. Senin ömrünü sana uzun etsin eşinin ömrünü de uzun etsin beraber yaşlanın yanlış dua etme :)  Allah kolaylık versin o tarz durumlarda evliliğin ilk zamanları eğitmek çok önemli
tarafından
Yok kuzum bende ev gecndrcek kapaste çalışmaya fln beceremem allah yokluğunu göstermesin beceremem ben hep diom ben senden önce gidim diye ben cocugmA yetemem diom bilmiyom dusncem bu yonde smdlk rabbim herkese hayırlı omur versn tabide:)
tarafından
Gitmeye meraklısın otur oturduğun yerde  :D öyle dua etme işte. Eşinle konuşurken de öyle dua etme  kabul olur. Çocuğun annesiz kalır Allah korusun. İkimizede hayırlı uzun ömür versin de kuzum :)
0 oy
(834 puan) tarafından
Benim eşim evdeyken ev genel olarak derli topku oluyor da. Mutfak tezgahı yığılıyor. Böyle var ya yemek yetiştiremiyorum. Tencerelerle doluyor tezgah üstü. Fırın ayrı çalışıyor, ocakta iki üç yemek  pişiyor ben orda başka  hamur yoğuruyorum.... kilolu da değil he kızlar. 53 kilo bişey evlendiğimizde 49 kg idi. Zar zor aldı 3 yılda bu kadar aldı. Hayvanlar gibi yiyor...  gece 1 gibi anca tezgahı paklayıp yatabiliyorum. 36+5 hamileyim. Tezgahta iş yapmak öyle karnımı belimi sırtımı ağrıtıyor ki. Ayakta durmaktan topuklarım zonkluyor.   Daha dün akşam kızlar... çorba makarna turşu salata et yemeği  yoğurt... yedik. Kalktım sofrayı topladım. Tencereyi kaldırırk3n gördü neyse dur ben götürürm bunu dedi sqğolsun. Ocağq koydu yerine oturdu. Ben de mutfak tezgahına yaslandım baktım bi an göz göze geldik. Dedi ki ' ee aşkım ne yiyoruz?'.. hep bu modda.  çayı yemek yerken demlemiştim. Çayın yanına künefe yaptım verdim.  Yedi. Üstüne meyve istedi. Ya ben napacapımı şaşırdım artık. Hizmet konısunda değil yani ben onu verene kurban olam çok anlayışlıdır.  Ama doymuyo yani.  Vücudum da el vermiyor eskisi gibi yapamıyorum istediğim gibi... karnım burnumda canım da dişimde valla...
0 oy
(671 puan) tarafından
Ay aynı ben :) kız inan valla iki gün hafta sonları kalıyor evin her odası heryeri batıyor pazartesi günü akşama ladar iş yapıyorum aman Allahım birde yılbaşı tatili var dört gün ne yapacak diye düşünüyorum :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ayy ne tuhafsiniz kiz kocasıni evinde istemeyen kadin:)))) saka biyana bende tam tersi evde olsun isterim bana yardimi cok olur hafta sonu karantinalari bana yaradi:)))
tarafından
İstemio deglm canim düzenli olsun istyorum girdiği geri talan edio bı tsort alicak dolabi komple indryo arkasına bkmadn gdio:)
(1,908 puan) tarafından
Oooo o sana is cikartiyo anladim ozmaan sana allah sabir versin:)))

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 475 göst.
0 oy
15 cevap 392 göst.
24 Aralık 2020 Aile kategorisinde Arzey (723 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 86 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
10 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 123gg (50 puan) tarafından soruldu

380,283 soru

11,385,973 cevap

34,886 kullanıcı

...