0 oy
459 göst.
Diğer kategorisinde (153 puan) tarafından

Poğaça aşkına :Dgece gece bu enerji nerden geliyor kaynağını bende bilmiyorum. Canı çeken affola:)

image

5 Cevaplar

0 oy
(586 puan) tarafından

Şimdi oldumu bu diyetli diyetli :ermm:

(153 puan) tarafından
Olmamış gerçekten canım ama sıkma canını ben senin yerine yerim :)
-Reklam-
0 oy
(3,669 puan) tarafından

Diyetımi bozmayacagım bozmayacagım :D

(153 puan) tarafından
Şansa bak şansıma bugün de herkes diyetteymiş :)
(3,669 puan) tarafından
Aynen ya
Ellerine saglık ama nefis gözüküyor
(153 puan) tarafından
Saol canm bende çok severek yaparım bu pogacayı :)
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Diyette degilim amaa yapmaaa nolurrrrr biseyler yemek istemiyorummm :D Eline saglik canim cok guzel gorunuyorlar 

(153 puan) tarafından
Sağol canım benim:)
0 oy
(7,412 puan) tarafından
sen cerkezmisin canim☺☺☺ellerine saglik bu arada
(7,412 puan) tarafından
estağfirullah canim ne kizmasi:)))) cerkezde bi irk canim. hani hep denirye din dil irk ayrimi yapmadan turku kurdu cerkezi lazi hepsi birdir :DD  ayri dilimizde var ama ben bilmem hic.
(153 puan) tarafından
Tabiki biriz aynı bayrak altında yaşıyor sak aynı dine inanıyor sak insan sak ayrım yapılmaz ırkçı insanlardan nefret ederim. Canım biliyorum orasını ama çerkez dili hiç duymadım neye gore çerkez diyorlar onu merak ettim e sen nece konuşuyor sun:)
(7,412 puan) tarafından
bende sevmem irkcikigi canim. onu anlatabilmek icin ornek vermistim kuzum. :)))
ben turkce konusuyorum o bana yeter:D babam bilir  ama annem bilmez.bizde yanimizda konuşulmadığı icin hic bilmeyiz. degisik bi dil. hatta cerkeslerde kendi araların da gruplara ayrilir oonlarin dili bile  farkli oyle deyim. karışık kurusuk isler bacim. ben hic o dallara basmam. mesela siveleri bile farklidir konuşmasın dan anlarsin cerkezi. tip olarakda genelde sarisin olurlar.

soruna tam istediğin cevabi veremesim sanirim canim ama :))))
(153 puan) tarafından
Yaa ne kötü bi durum ya yakında çoğu diller unutulup gidilecek düşünsene ana dilimizi konuşmuyoruz çok nadir konuşuluyor hadi binde bir öğrettik çocuklarımıza ama onlar da kendi çocukları na öğretmeyecek böylelikle unutulup gidecek :)
(7,412 puan) tarafından
aman unutulsun canim ben cok önemse.iyorum acikcasi. cunku cevremde gordugum kadari ile unutulmasin diye çabalayanlar kurslari var oraya gonderrenler kendini fazla kaptıriyor irkclik yapıyor. bizim derneklerimiz olur mesela ben universiteye kadar hic gitmemistim. unide gittim. bir kac gun sonra sen turklerle mi konuşuyorsun falan dedi bi kac kisi. hepsi oyl3 degil ama arada cikiyor. ozaman heee dedim bura sana gore degil. bidaha gitmedim. Türkiye de yaşıyoruz  Turk uz canim benjm zihniyet o yonde:))))
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ohhh mis valla eline sağlık

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 1,106 göst.
0 oy
16 cevap 476 göst.
20 Şubat 2022 Diğer kategorisinde 30052020 (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 69 göst.
25 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Lavantakokusu (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 75 göst.
5 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...