0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Nedir benim bu cilem ya uyumuyor kac saattir ugrasiyorum sizler napiyosunuz ben cok mutsuzum:'(

21 Cevaplar

0 oy
(4 puan) tarafından
Eşimi beklyorum dAha gelmedi işten 
tarafından
Gec geliyormus
-Reklam-
0 oy
tarafından
11den bu yana sallıyorum kafayı yemek üzereyim gözlerim uyku diye ağlıyor resmen allahımaa yaa uyumuolarrrrrr 
tarafından
Seninkide mi daha uyumadi kac aylik bende pes ettim artik valla napacmi sasirdim o kadar enerjiki
tarafından
Büyük oğlum 18 aylık küçüğü 5 aylık büyüğü çoktan uyududa küçüğü uyumuooo yemin ediyorum ki sinirden kendime zarar vercem o derece uykum var kaç gecdir böyle yapıooo
tarafından
Gazi falan mi var acaba buyugu kacta uyudu sallayomusun
tarafından
Evet büyüğüde küçüğünün ağlama sesinden çok korkuo büyüğüde 11 de uyudu sallıyorum onuda yoksa uyumaz oda gazdan değil sanki gıcıklığına yapıo valla kabız falanda oluo arada ondan kaç gecedir huy edinmiş galiba uyumuooo
tarafından
Ay cok zor ya cocuk buyutmek ben bunu anladim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Benim kuzu 9 da yattı akşam ben de uyucam birazdan..Uykusuzluk zor ya.
tarafından
Massallah kac aylik
(7,118 puan) tarafından
11 aylık canım.
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Bende oyleyim hic uyumaz uyudugu zaman da zirt pirt uyanir. 
tarafından
Kac aylik ki
(1,126 puan) tarafından
20 aylik :))
tarafından
Benimkide  24 aylik
0 oy
(48,653 puan) tarafından
nebe suresi ac canim bak link atayim bu adamin sesi yunusak sakinlestiriyo diger hocalar gibi değil

https://www.facebook.com/abdullah.altunn/videos/577854859565722/
tarafından
Kuzum onuda denedim olmadi ya okadar enerjikki ama bunuda deniyim ins fayda eder cok yoruldum
0 oy
tarafından

Benimki öğlen 3 ten beri uyanık hatta aylardır gece oturup ayağımda sallarken hep video çekip whatsapa atardım gece kahve fincanımı fln o yüzden tüm sülalem hergün sorar kızın uyuyor mu Allah ona uyku versin inşallah diye çünkü kolikti ve süt alerjisi var üstüne yumurtalıklarında kist var gece sabaha kadar sallarım  uyuyunca bile çok hafif sallamazsam ağlıyor hemen gel birde benim halimi gör 1 buçuk ay suni göz yaşı kullandım uykusuzluktan göz damarlarım kurudu hep düzelecek dediler 11 buçuk aydır böyleyim bidaha çocuk yapmaya tövbe ettim Rabbim bebeğime sağlık ve uyku versin inşallah amin artık çocuk fln istemiyorum :(

tarafından
Hala aynı canım malesef birde sallanmaya alışmış ya daha kötü ve kimse de yok yanımda sadece 6 gün sezaryanlı olduğum için annem kalmıştı yanımda oda annem rahatsız diye bebeğe ben bakıyordum o sadece yemek yapıyordu sonra kendi tedavisi için gitti Yanlız kaldım zaten artık sürekli ağrı kesici ve kahveyle duruyordum 4 buçuk aylık olunca artık gözlerim sürekli ağrıyıp yanıyordu konuşamıyordum bile gözlerimin ağrısından hastaneye gittik uykusuzluktan dedi doktor 3 damla birde suni göz yaşı verdi 1 buçuk ay kullandım şimdi yine çok şükür gece de 3  4 saat uyuyabiliyorum 7  8 aya kadar 1 buçuk saat fln uyuyordum ve ister istemez sinirlenip sürekli ağlıyordum artık kaldıramıyordum şimdi de hem kistler hem diş dönemi canım çıkıyor ama yapcak bişey yok hemen büyüsün diyorum  iyileşsin inşallah oda bende rahat edeyim diyorum.
Hayırlı geceler canım Allah razı olsun.
tarafından
Rabbim sifa versin insallah canim anne olmak ne kadar zormus cocuk buyutmek bunu cok iyi anladim valla Rabbim yardimcimiz olsun savir versin bizlere bebeginede sifa versin insallah canim bende hemen buyusun ostoyorum valla
tarafından
Amin amin inşallah canım dua et bizim için. Gerçekten çocuktan çocuğa değişiyor kimi çocuklar çok huzurlu oluyor benim büyük kız bebekken 10 aylık flnken maşallah akşam uyurdu sabaha kadar sadece emmeye kalkardı o kadar huzurlu bir bebekti ki ama bu kızımda anamdan emdiğim süt burnumdan geldi kaç kez baş ağrısından acile gidip serum yedim o yüzden birdaha tövbe diyorum çocuk yapmam ki eşim bile diyor artık çocuk olmasın bu çok zor bi bebek diye Rabbim olmayanlara versin inşallah. İnşallah hemen büyürler Allahın izniyle iyileşir de bebeğimde bende rahat nefes alırız.
tarafından
Ederim canim sende bana et asiri hareketli yaramaz bir oglum var surekli sabir cekiyorum isgan etmek istemiyorum kendimi zor tutuyorum o derece anlatamam bizde bir tame ama bizde daha dusunmuyiruz cocuk Rabbim isteyenlere versin cok zor
tarafından
Allah yardımcın olsun canım inşallah sağlıkla hemen büyürler inşallah.
0 oy
(591 puan) tarafından
Bende oturdum sşgara tüttürüyorum canım çok şükür kızım uyuyo
(591 puan) tarafından
2 bucuk aylık canım senin ki ne kadarlık
tarafından
2 yasina girecek bu ay canim
(591 puan) tarafından
Maşallah uyku düzeni yok galiba pek benimde 3 bucuk yasında kardeşim var gece 3 kadar uyumaz
tarafından
Kuzum yok bir suredir iyiydi gene bir kac gunde degisti anlamadim ki bir gorsen enerji patlamasi yasiyor cocuk
(591 puan) tarafından
O yaştaki cocuklar hep oyle canım
0 oy
(323 puan) tarafından
Bnmki iki tane ler ve büyükler büyük üç buçuk küçük iki ama zip zip durmuyorlar galiba şimdi uyucaklar
tarafından
Hadi insaallahh bende sallamadan uyutmaya alistirmistim bir kac gundur y mecburen salliyorum suan off
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Diştendir şuan onun diş zmni yvs yvs diş şişiyor agri sancı ağrı kesici versene biraz rahatlar oda yazık .evt maalesef uzun bir süre böyle oluyor 
(1,517 puan) tarafından
Ya ateş olmasanda ağrı oluyor ya . Ayy o günler aklıma geldikçe bnm oğlum 11 diş çıkardı hala da sisince öyle günlerce haftalarca Sabahlarim . Uyanır sürekli diş mahfediyor hem çocukları hem anneleri malesef
(1,397 puan) tarafından
Kadoş yakaladım seni nbr :)
tarafından
Aynen oyle ya seninki kac aylik suan
(1,517 puan) tarafından
Anaaa Merve :D kız warya bir aydır hiç girmiyordum artık özledim dedim açtım tekrar uygulamayı :D :D . Ama msjini görene kdr uyumuşum .

Bnmki 4 gün sonra 15 aylık olucak :D gece yine 4 kere en az uyandırır. Bir çıksada rahat uyusak artık
(1,397 puan) tarafından
Bende geçenlerde sıkıldım az bakiyim dedim seni buldum rahat uyumak mi:D benimki 2 yaşında hala rahat uyuyamıyorum
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Ondan bir tane de ben yaptım  canm 3 buçuk aylıkken 19 saat uyumama rekoru var 
tarafından
Allah Allah niye boyleler ya
(2,252 puan) tarafından
Bir bilsem cnm doktorumuz zeki çocuk uyumaz dedi ,:)
0 oy
(3,765 puan) tarafından
Benim uykum çok ama uyumuyo 9 dan beri 25 gunlukk emmek istiyor sürekli boynum kollarım agridi
tarafından
Allah yardimcimiz osun cok zor ya
(3,765 puan) tarafından
Cumlemize   Raabim yardımcin olsun aynen zor çocuk büyütmek
0 oy
(830 puan) tarafından

Saat kaç olmuş bizde uyanigiz artık sinirlenmeye başladım gözlerimi açacak dermanım yok :'(

tarafından
Bende sinirlenmeye basladim artik ya kac aylik seninki
(830 puan) tarafından
5 aylık kuzum ya
tarafından
Benimki 2 yasina girecek dismi  cikariyo bilmiyom seninki kucukmus ya gazi falan mi var
0 oy
(1,772 puan) tarafından

Ben de sendenim 1 saattir sallıyorum uyusun da ben de uyuyayım diye ama yokkkk:O

tarafından
Kac aylik niye uyumuyirlar ya
(1,772 puan) tarafından
Yarın 40miz çıkıyor ben anlamadım gündüzle geceyi ayrıt edemiyor galiba gündüz akşama kadar uyudu şimdi bana bakıyor
tarafından
Aa iste cok uyumus ya ondan dicemde ama o daha kucuk bol bol uyumasi lazim bilmiyom bizimki ayirt ediyoda noluyo gene ayni
(1,772 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah uyurlar
tarafından
Insallah amin canim
0 oy
(166 puan) tarafından
Aynı ben allah yardımcımız olsun 
tarafından
Amin amin cok zor ya
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Ikisi birden ağlıyor sinirlerim tepemde eşim ise tv tel kalkipta birine bakayım demiyor küçüğü gaz sancısı çekiyor yok umrunda değil 
0 oy
(492 puan) tarafından
15 aylık kızım ve 15 aydır daha 1 gece uyumadım.canim anlıyorum.seni :)
0 oy
(704 puan) tarafından
Bende dün gece öyleydim canm dur bakalm bu gece Inşallah uyur benim kız sinir krizi gecircektm dün gece uykusuzluk çok zor Allah sağlık ve uyku versin yavrularımızaa
0 oy
(912 puan) tarafından
Ayni ben 11 aylık oldu hala uyumuyor
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Valla 19 ay a kadar akşam 9 bucuk ta uyuyup.sabah 9 da kalkardı bir nazara geldi akşam 10.30.ta uyursa net 4 kere kalkıyor 12 de kalkti emzirdim altını degistirdim su icirdim yok uyumyackmis.15 dk.once uyudu .arka dişler çıktı o da maf etti ama.su anda hasta da degil.dişte 19 adet oldu 21 aylık olduk iyice huy değişti 
0 oy
(20 puan) tarafından
Hâlâ beşik sallıyorum göz kapaklarım agriyor 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 77 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 129 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Aser2135 (4,700 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 178 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
9 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,433 soru

11,357,788 cevap

34,833 kullanıcı

...