0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

ya kizlar 3 yasinda kizim var bir dakika durmaz mi bi cocuk boyle bisey olamaz ya. cenazemiz vardi bugun esimin babannesini vefat etti oraya gittim burnumdan geldi bi oraya kostur bi oraya öldüm bunun yasitlarida vardi annesinin kucagina oturdular gittiler. herkes bana Allah yardim etsin sana diyor mahcup oluyorum bende :( ozellikle kalabalik ortamlrda hep boyle yapiyor cocugu benimki gibi olupta buyuyunce duzelen oldu mu? yemek yerken bile oturmak istemez zorla oturturum annelik cok zormus anladim ama sukurler olsun tabi..

6 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Cocuk bu nerde ne yapacağı hic belli olmaz.  Rabbim kolaylık versin canm 
(1,785 puan) tarafından
kiz evet cocuk ama hicmi yorulupta bi dakka oturmaz basima falan agrilar girdi kostur kostur ben bile yoruldum
-Reklam-
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Bu tarz yerlerde hareketli bebek ile Çok zor Allah yardım etsin dediğiniz gibi belkide yanlış başkasınin çocuğunu kucakta görünce insan imreniyor bizim modeller de böyle yapcak birsel yok 
(1,785 puan) tarafından
off valahi oyle kucukken cok mizmizdi surekli aglardi buyudu simdide yaramaz hic sorun bitmiyor Allah beterinden korusun sanki 3 tane cocuk buyutmus kadar oldum
0 oy
(9,574 puan) tarafından
Benimkide öyle eşimin babanesinin cenazesine gitmedim benimki senden beterdir hatta  
(1,785 puan) tarafından
seninki kac yasinda canim evimin dibinde mecburen gittim
(9,574 puan) tarafından
2 yaşında canım bizimki birde 8 satlik yol hem yolda hem cenaze evinde rahat vermezdi
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Her çocuk bir olmaz ki canım . çocuk bu şımaracak koşturarak zamanla oturur davranışları 
(1,785 puan) tarafından
insallah canim ruhen yorulmusum bugun onu hissetim kendimi sıkınca oldu herhalde
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Doktora getir belki hiperaktivite vardır 
0 oy
(402 puan) tarafından
Ya çocuk yormuyor aslında. Elalemin lafları yoruyor bence. İnsan sürekli diken üstünde oluyor biri bişey derse diye. Herkes kıyaslama yapmaya da bayılıyor. Normal canım 3 yaşında çocuk yerinde duramaz her çocuk farklı farklıdır ayrıca. Kalabalık ortamlarda insanı çocuğu değil etraf yoruyor bence çünkü sürekli tedirgin oluyoruz. Üstüne vazife olmayan herkes konuşuyor konuşmasa bile tip tip bakıyor.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 534 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 306 göst.
9 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Meleksss (4,635 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 332 göst.