0 oy
2,092 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar kafama yüzüme çok ağır darbeler yedik kimsesiz gibi bir şeyim bı abim var şimdi tek Rabbim kaldı bedenim acısı önemli değil lakin kalbim çok acıdı

25 Cevaplar

0 oy
(436 puan) tarafından
Polisi ara canım 
(50 puan) tarafından
Kız polis bı ara geldi burnum kırılmış tı bir şey olmaz oluyor böyle diyip gitti hiç birşey olmuyor bir kocan para verirse hiç umursamaz lar
(6,676 puan) tarafından
Poliside şikayet et o zaman..oyle seymi olurya??bu gun boyle doven yarin Allah korusun oldururdee
(833 puan) tarafından
Lutfen boyle seylerde polisi katma hicbir polis bu şekilde konuşup gitmez .
(42 puan) tarafından
Var öyle konuşan annemin ve 6 çocuk dayak yemiştik babadan her tarafımız kan revamdı annemin gözü mordu tabi bu söylediğim yollar önce 6 yok oldu polise gittik bize dediki bakacak kimse varmı size yok dedik bize aile içinde olur böyle şeyler şimdi şikayetçi olsan nereye gideceksiniz ne yapacaksınız dedi kadın sığınma evlerinde çocukların mahf olacak dedi ben asla unutmam o günü çaresizce eve döndğk
-Reklam-
0 oy
tarafından
Elleri kirilsn
0 oy
tarafından
Elleri kırılsın 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Neden dövdü canm Allah akıl fikir versin eşine
(50 puan) tarafından
annesinin evini temizledim bide
tarafından
Beklediğim tepki bencede bu şekilde yap benim içimde soğur elleri kırılsın bişey diyemiyorum yaa pesss
(189 puan) tarafından
Ara polisi hemennnn cabuk ya elim ayagm cekildi hayvann soyu itttt enigiii kopeeekk soysuz dalyar.ak hayvanat mahlukat adi ** ara polisi kiz ole sey mi olur ya dedigimi yap yapistir seyne ama saglam bintekme at dusmanina vurrmuscasna baylsn sonrada kizgn yag dok seyine sonrada ara polisi
(50 puan) tarafından
Bacım eşim burnumu kırmış bebeğim düştü hastane ifade vermeme rağmen bir şey olmadı bana dua edin
(189 puan) tarafından
Aile sosyal politikalar bakanligini ara hemen pesine 155 i ara tekrr acilen hemde ilkinde bisey olmuo ikincide oara cezasi alio ucuncude cezaevi para cezasida en az iki milyar azda almiyor dedigimi yao sende biz kadiniz gucumuz yeter polise acindir kendini gideck yerm yok can guvnligim yok de si.e si.e islem yapmak zorndalar ne demek bisey olmadi
0 oy
(216 puan) tarafından
Ordan kaç kurtul dayak bikere olmaz.polisi ara ve senide güvenli biyere gotursunler
0 oy
(77 puan) tarafından
Anasını ara gelsin senin evini temziledim uyuya kaldım çocuğu duymadım oğlum beni bu hala getirdi de köpek insan gebere sice dayak nedir ne Allah yardımcın olsun bacım
(77 puan) tarafından
Sen evden bı cikta müsait bı yerde ara polis almaya gelir seni
(189 puan) tarafından
Yolda ara 155 i deki kocam beni dovdu oldurecek diye korktm aldm bebemi kactm evden yardm edin bana param yok karakola gelecem de adresn ver yoldan alirlar seni
(189 puan) tarafından
Oyalanma ama direk bebeni al bez mez almakla ugrasma yakalanirsin allah korusun bebeni battaniye ile aldigin gibi ac kapiyi kac ayakkabi bile giymekle vakt kaybetme telefonn beben olsun yannda yeter hemen kac ilerde bi yerde ara polisi yolda anlat durumu kactm can guvnligim yok beni oldurecek yetisin imdat de gelirler hadi cik su evden bianonce ya
(189 puan) tarafından
Allahim insallah cikmistir o evden polisi ariyodur Rabbm yardim et elim ayagm cekildi ya suan Allahm sen iki caresizi koru hamile halimle kendimi unuttm bu kadina bu bebeye aci Rabbm merhamet et kurtulsn nolur ayy cok kotu oldm agliyorm resmen offff
tarafından
Boşuna uğraşmayın şikayet etmivk devam edecek öyle yaşamaya  keşke bizm kadınlarımıza az akıl olsa  git şikayet et işte  şuan zaten kadına şiddet gündemde  yesin kaç yıl yatsın  pis köpek
0 oy
tarafından
Allah belasını versin sana dokunan elleri kırılsın 
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Elleri taş olur insallah Allahindan bulsun o.çocuğu itnenin evladi..!!!
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Bi sekilde o evden cik hastaneye git ve darp raporu al zaten hastanede polis senin ifadeni alacaktir madem karakoldakiler bisey yapmiyor ya da aile sosyal politakalar bakanligini ara bu sekilde o evde durma insanlar hayatta tek basinada cogu seyi basarmali sende basarabilirsin kendine guven bir yapan birdaha yapar elleri kirilir  insallah s.erefsiz herif ! 
0 oy
tarafından
Hastaneye git darp raporu al ve boşa o raporla surundurursun tazminatini da alirsin burnumu kirdi bebegim dustu vs yazmissin keske o zaman kurtulsaydin bu adamdan Allah yardimcin olsun kardesim 
tarafından
Bebegini de al kadin siginma evine yerles bu devirde boyle yapman gerekiyo o cocugunun basindan Allah eksik etmesin seni
0 oy
(492 puan) tarafından
Polisi muhakkak ara öyle para vermeyle bir yapar ikinciyi yapamaz allah korusun sizi
0 oy
(492 puan) tarafından
Birde teyzenin oğluyla eviymişsin sanırım teyzende mi.sahip çıkmıyor ya nasıl insanlar var allahim
0 oy
(365 puan) tarafından
Elleri kırılsın ins.    Allah yardımcın olsun canm bnm ya çok üzüldüm ..
0 oy
tarafından
Pislik sana Kurban olsun inşallah
0 oy
(601 puan) tarafından
Abin yardımcı olmazmi sana ne yaptın ne durumdasin şuan canm elleri kırılsın şeref..az herif böylelerine caydırıcı bı ceza şekli olmadığı sürece çok duyarız bunları :( ne yaptın şimdi nasilsin
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Elleri kırılsın sana kurban olsun 
0 oy
(601 puan) tarafından
İyimisin sesin çıkmadı bı dha nasılsın umarım iyisindir :(
0 oy
(912 puan) tarafından
Elleri kirilsin aciz pisliklerin...umarim iyisindir
(601 puan) tarafından
Hala ses yok valla bn bu bayanı merak ediyorum ne durumda hiç bı paylaşımda yapmamış bı dha
0 oy
(601 puan) tarafından
Post üste çıksın diye yazıyorum bu bayandan hiç ses seda yok ne bı yere yorum yazmış nede bişey paylaşmış nabiyo çok merak ettim ya :(
0 oy
(601 puan) tarafından
Ekim ayında açmıştı dha

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,597 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 697 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dalin (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
95 cevap 3,363 göst.