0 oy
1,213 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından

Kızımı gören para sıkıştırdı hep toplam 110 TL var daha da gelecekler gidecekleri miz var size veren Oldumu :P

28 Cevaplar

0 oy
(12,854 puan) tarafından
460 oldu yarın da gezicez :) 
(12,854 puan) tarafından
Bana da az geldi yaa :)
(157 puan) tarafından
Seninkinin yanında benimki fısss :))
tarafından
Yarim milyar olmus maşallah  :D
(12,854 puan) tarafından
Senin de olur daha :) şimdiden benden zengin valla ya :)
tarafından
Bizimde 650ydi 200 eşime verdm elimde 450 kaldı
-Reklam-
0 oy
(5,938 puan) tarafından
570 tl olmuş ama 2 gun sonra annem e gececegiz orada da amcamlar annemler ablam lar vs olur gene;)
(157 puan) tarafından
En düşük benim valla :))
0 oy
tarafından

Sadece 3 evden 70 tl oldu yarın da gidicem halamlara amcamlara falan bakalım mama parası çıksın yeter :D

(157 puan) tarafından
Aynen canım benim :)
0 oy
(1,114 puan) tarafından

Bizde kurban bayramında toplucaz harçlığımızı :) 11 gunümüz kaldı kurbanda 2 aylık olmuş olcak <3

0 oy
tarafından
Kayinpeder kaynana kuruş vermediler açıkçası hiç beklentim de yoktu doğum yapincada ne para ne hediye hiç bir şey vermediler  bir takım güzel bir elbise bile almadılar bir tane külotlu çorap dışında:)))))) daha kimseyi gormedik dışardan.  Verçeklerini de sanmıyorum senin postu okumayana kadar da düşünmemiştim hiç  tuhaf oldum suan bizim tarafta verilir halbuki; )
(157 puan) tarafından
Hadi ya benim kaynana almış kızıma bayramlık :)
(244 puan) tarafından
Bende eşimin tarafindan kuruş görmem.
Benim taraf sagolsun verir.
Kizkardesim ve ablam bayram dışında bile hediye alir, para verir.
tarafından
Benim kizimin herşeyi var bayramligi bile suslu puslu ince kumas kot elbise  teyzesi almsti onu giydirdim teyzesinin bir tanesi nelerde alırmis diye söyledim yanlarinda :))))
0 oy
(2,931 puan) tarafından
400 küsur olmus gidem de kizima çeyrek alam:))
(157 puan) tarafından
Ooo al al maşallah :)
0 oy
tarafından

Dhaa doğurmadım kız ama eşimle para göndermiş kayınvalidem 400 küsür fln alışveriş yapsın diye yarın da eşimin köyüne gidicz bakalım ne toplarım :D

(157 puan) tarafından
Ooo maşallah kız :))
tarafından
İvit sağolsunlar ama tabi naptım gittim o parayı e bbek de yedim içim rhat etmedi kendime almak istemedim :D
(157 puan) tarafından
Ben idare ediyorum vallahi bazen kendime alıyorum bazen de kızıma şimdi kurban bayramına kadar para biriktircem :)
0 oy
(515 puan) tarafından
300 tl oldu oğlumun harçlıkları ve iki yere gittim kendi ailem ve eşimin ailesine başka da bı yere gitmicem oglusumun parası ile kredi kartı borcu odicem
(157 puan) tarafından
İyi canım maşallah :)
0 oy
(222 puan) tarafından
470 tlmiz oldu bizim de tabi oğlumun ilk bayramı olunca :)) kurbanada aynı performansi bekliyorum :)
(157 puan) tarafından
Kız seninki de baya olmuş bende valla bekliyorum :)
0 oy
(1,146 puan) tarafından

Ben dogurmadan  topladım :D son 8 gün  var.  Kısa günün  kârı  ;)

(157 puan) tarafından
Hee ne kadar topladın :)
0 oy
(772 puan) tarafından
Oğlumun sadece 5tl si onu da orta okula giden kuzeni verdi maalesef alev ateş yandığı için diil bayramlaşmaya ewden dışarı çıkamadık. 5. Dişimiz yolda çıksa bi dert çıkmasa bi dert 
(157 puan) tarafından
Kıyamam ya tez zamanda iyileşir inşallah
(772 puan) tarafından
İnşallah canımm ya
0 oy
(581 puan) tarafından

720 tl koymuşlar toplam:woot: gören sıkıstırmıs el kadar bebenin koynuna. Neyse hasılat güzel 2 gün daha gezdikmi gelsin bebeye alışveriş 

(157 puan) tarafından
Yaa oha maşallah :))
0 oy
(2,241 puan) tarafından
allah bereket versin :) benimki daha bir aylik oldugundan ol ilk torun oldugundan sirf esimin tarafdan 650 cikti :)) benim taraf vermese de olur butun esyalarini almislardi dogmadan 
(157 puan) tarafından
Maşallah canım benim :)
0 oy
tarafından

Bizim sadece 400 liramiz var.dedemiz verdi sadece gezemedik henuz.ikizler bu arada ilk bayramimiz :)

(157 puan) tarafından
Maşallah daha veren olur merak etme :)
0 oy
(553 puan) tarafından

Benim bebeğim 250 TL topladı .. :) daha ilk günde o kadar almisiz devamı gelecek :)

(157 puan) tarafından
Bizim de devamı gelecek inşallah :)
tarafından
800 kusurleri oldu :)
0 oy
tarafından

Benm kendim topladım 120 TL :D

(157 puan) tarafından
Ahahaha iyiymiş canım :)
tarafından
Herkesin elini öptüm oğluma harçlık verin bakayım dedim hep verdiler :)
(157 puan) tarafından
Bizde verdiler işte :)
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Bizim 1000 tlyi geçti   ama 500unu esim gonderdi oglumun ilk bayrami diye  daha bi yere de gitmedik anaannemiz dedimiz dayilarimiz falan verdi annemin komsulari birde 2-3 tanidik geldi gitti bakalm bayram sonu kac tl olcak
(157 puan) tarafından
Hadi hayırlısı kız :)
0 oy
(158 puan) tarafından

Biz hiç toplayamadık ya hep elbise aldılar oğluma bayram hediyesi olarak keşke bizde toplayabilsek bugün dayıma gidicem inşallah dayım verir normalde bize veriyor harçlık bayramlarda :P

(157 puan) tarafından
Olsun elbise de iyi boşbet :)
(158 puan) tarafından
Kız kaç dolap elbisesi oldu valla bir dükkan açılır:D
0 oy
tarafından

150 tl kendi annem babam verdi tek oraya gittik başka da bir yere gitmedik annemler de gurbette biz de gurbetteyiz anca bu kadar :D

(157 puan) tarafından
Olsun kız bez parası çıkmış :)
tarafından
Şükür canım :)
0 oy
(290 puan) tarafından
Bizim de 450 tl, 1 çeyrek altınımız oldu. 230 tl si ile sallanan beşik aldık sabah. 
(157 puan) tarafından
Hadi ya ne güzel maşallah :)

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 438 göst.
5 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Anneymben (573 puan) tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 1,008 göst.
1 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 181 göst.
11 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde İki çocuklu anne (2,054 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 245 göst.

378,421 soru

11,327,030 cevap

34,780 kullanıcı

...