0 oy
1,104 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
250 lira kiraya 3 yillik sozlesme yapildi 3 yil sonra ev yikilcak 6 odali göcebe bi ev ayrica tandir evi kumes ahir garaj depo komurluk ayri bi yerde mutfak dolablari yok 50 liraya dolabda aldik koltuk halida alicaz yarindan itibaren basliyoz tasinmaya kocaman bahcesi var bahcede bogurtlen kayisi armut ayva bi kac tane dahada agac var onceden ekilmis toplanmamis bize ait domates salatalik biberde var guzel yani ben begendim ama beton heryer bide soba ama olsun simdi huzur olucaz ha bide bu arada 3 gundur cikin istemiyoz diyen kaynana kayinbaba bugun ev buldigumuzu duyunca ne gerek var aceleye cikarsiniz diyor is gercege binince karar degistiriyorlar ama is isten gecti 1000 lira verdik 5 aylik kira

25 Cevaplar

0 oy
(16,503 puan) tarafından
Çok hayrlı olsun esoş 

Huzurlu oalcak yuvan
(2,765 puan) tarafından
Evet oyle olucak insAllah
-Reklam-
0 oy
(233 puan) tarafından
250 çok iyi canım bizim evde eski sobalı ama 550 tl kira veriyoruz ama konya merkezdeyiz burda kiralar çok pahalı siz nerde yaşıyorsunuz çok iyi denk gelmiş rabbim güle güle oturmayı nasip etsin 
(2,765 puan) tarafından
Bizde eskisehirde yadiyoruz canim bu bolgede kiralar ucuz bide hastane dibimde o kötü oldu benim icin virus dolu heryer
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Ay ne guzel kirası da ucuz eşinle çocuğuunla mutlu ol inşallah..
(2,765 puan) tarafından
Evet ucuz cumaya kadar tamemen ordayiz artik
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Kiz esraa naptin nassin
(2,765 puan) tarafından
Iyiyim canim sagdan soldan koltuk hali bulduk mutfak dolabi bulduk yikilcak bi ev varmis onun mutfak dolablarini aldik cumaya kadar cikicaz esim dün gitti eve hem dezenfektan hem pire ilaci doktu her ihtimale karsi iste iki gune ilacin etkisi bitecekti yarin kaynanalarla gitcez eve simdide kaynana benim eve sahip cikti biliyonmu ev cok guzel eski ama cok avantajlari var keci inek tavuk beslemeye yeri var kocaman olunca bide tandir evide var burda sadice tavuk ve guvercin yeri vardi ama orasi genis bu sefer dioki ben ora gidim sen bura gel dio
(119,287 puan) tarafından
Oollduuuu diyeydin anaaaa uyaniga bak hele
(2,765 puan) tarafından
Evet kendini uyanik saniyor ama ben ora bi tasinim o geldigi zaman evde yokmus gibi yaparimo nasil beni evden hep kovuyordu bende ona yaparim
0 oy
(323 puan) tarafından
Çok merak etim.evini valla kocamn mis eşya nasıl koycaniz o kadar
(2,765 puan) tarafından
Sadice iki odasini kullancaz canim zaten benimde esyam yok

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 362 göst.
0 oy
31 cevap 574 göst.
16 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 558 göst.
13 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Aysenur5561 (164 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 386 göst.

379,605 soru

11,363,823 cevap

34,840 kullanıcı

...