0 oy
364 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
Anneler oglum 3 aylık ve kafasının arkası dümdüz 1 aydır devamlı bi sağ bi sol yatırıyorum ama hiç düzelme olmadi. Çok düz kafası yukarı doğru sivri gördükçe aşırı moralim bozuluyor. Düz kafa yastığı da kullandım ama yok düzelmedi daha da duzlesti sanki napacagim düzelir mi ne zaman düzelir çok üzülüyorum 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bwnim.oglimunkide duz ama saci var belli olmuyor  kucukken keldi baya belliydi:D

(274 puan) tarafından
Az önce yüzüstü yatırdım kafayı kaldırdı yandan bi baktım dümdüz çok moralim bozuldu ya düzelmiyor mu
tarafından
Yok düzelmiyor bende senin gibiydim.ama saci cıktı  hic belli degil kel olunca belliydi:)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Vaa benim ilk oğlumun öyle oldu yastık aldım düzelmedi, büyüdükçe göze batmiyor ama geçmiyorda soylim, ilerde saclanir gözüne batmaz
(274 puan) tarafından
Çok düz ama dümdüz yukarı doğru sivri. Sizinde mi öyleydi
0 oy
tarafından
Belkide kafasını  yapısı öyledir canım sen çok sırt üstü yatırma büyüdükçe düzelir inşallah olmadı bi doktora sor ne yapayım diye 
(274 puan) tarafından
Sordum beyin gelişiminde bi problem yok kafa çapı iyi dedi şekil bozukluğu icin yan yatir dedi yan yatırıyorum bende. Yüzüstü yatırınca kafasını kaldırıyor çok kötü görünüyor kafası düzelmedi bi türlü
tarafından
O zaman büyüdükçe düzelir şekle girer cnaom zaten daha çok minik kaç sekle girer kim bilir ")
(274 puan) tarafından
Inşallah ya ağlayasım geliyor artık sinirlerim bozuluyor gördükçe
0 oy
tarafından
Bizimde öle ama doktor büyüdükce düzelcek korkma dedi 
(274 puan) tarafından
Inşaallah düzelir kendi kendine dönmeye başlayınca düzelir diyorlar ama benim gördükçe sinirlerim bozuluyor bir de 1 aydır nerdeyse hiç sırt üstü yatırmadım çok dikkat ettim ona rağmen düzelmedi
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Doktora gotur canim.eskiden oyle soylerdiler sag sol yatirmadin diye.bendede oyleydi oglumun agliyordum .doktora gotirdim d vitamini azligi vardi.duz olan yerin ense kisminda tukler azmi sende yani dokulme varmi
(274 puan) tarafından
Yok ense kısmında az bi saçı var ama kafasının üstü kel
(1,438 puan) tarafından
Sen yinede doktora git d vitami veriyorsunumu.ben iykide goturmuwum yaa simdi duzeldi cok sukur 3 aylik ilac tedavisi yapdik.simsi yine gidicez ama duzeldiyini goruyorum
(274 puan) tarafından
D vitamini veriyorum zaten ama dediğin gibi birsey varsa geç kalmadan baktırmak gerek. En yakın zamanda götüreyim bende
0 oy
(1,126 puan) tarafından
Endiselenme annesi bu cok normal bi durum henuz donemedigi icin oyle.. 4 5 ayliktan sonra donmeye basladigi zaman helr ki karninin ustunde vakit gecirmeye basladigi zamanlarda kafatasi duzelmeye basliyor.
(274 puan) tarafından
Öyle diyolar dönmeye başlayınca düzelirmiş ama 1 aydır çok dikkat ettim hep yan yatırdım düzelmeyince sinirlerim bozuldu böyle kalırsa diye korkmaya başladım
(1,126 puan) tarafından
Kafa duzlugu tamamen yatma seklinden kaynaklanmaz.. genetikte olabilir. Mesela benim bebegim dogdugundan beri asla ama asla kafasinin ustune hic yatmadi..hep yan yatmak istedi suan 20 aylik hala yab yatar ama kafasinin arkasi yuvarlak degil hafif duzluk var. Cunku baba tarafinin kafa yapisina cekmis. Ysni genetikte geliyor. Siz yine iciniz rahat etsin asiya felan giderken en azindan aile hekimine bi danisin
(274 puan) tarafından
Öyle mi, bunu bilmiyordum. Tamam teşekkür ederimm.
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Dümdüz olan kafalar icin özel bi merkez tarzi yerler var cnm..cocuk doktoruna sor istersen yönlendirsin seni..
(274 puan) tarafından
Tamam soracağım sağol canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Doğduğu günden beri böyle yatırma lazımdı cnm daha düzelir mi bilemem
(274 puan) tarafından
Bilmiyordum ki kimse demedi kafası düzleşir diye internetten bi doktorun videosunu izlemistim ani bebek ölümünü engellemek için sırt üstü yatırın diyodu bende öyle yatırdım kafası duzlestikten sonra dedi herkes düz yatırmışsın yan yatır diye :(
(25,224 puan) tarafından
İnşallah düzelir cnm artık yatırma öyle
(274 puan) tarafından
Yok artik duz yatırmıyorum insaallah duzelir :(
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bizimki de oyle yan yatıyorum geri kendi düz yatıyor bende düz kafa yastığı almak istiyorum ama işe yaramadı mı 
(274 puan) tarafından
Hayır hicbir ise yaramadı zaten zorla yatırıyordum rahat edemiyordu
0 oy
tarafından
Benim oğlumun da öyle babasınin kafasına benziyor. Büyüyünce geçti az biraz kaldı ama hoşuma gidiyor sıkıntı yapmıyorum 
0 oy
tarafından
Canım benim oğlumun kafada dumduzdu kendi baya Bi dönmeye başladı düzeldi 
(274 puan) tarafından
Ay insaAllah ya ne zaman dönmeye başladı peki
tarafından
4 de canm
(274 puan) tarafından
Bizde 4. Aydayız 98 günlük
0 oy
(590 puan) tarafından
Duzeliyor o canim arkadasiminda oyleydi yasina girmeye yakin duzeldi sekil aldi 5 aylikti hala ayniydi ama o sag sol 5 aydan sonra yatirmaya basladi yine duzeldi sknti yapma 
(274 puan) tarafından
Sağol canım insaAllah düzelir böyle kalmaz
(590 puan) tarafından
Sen yine sag sol yatir canim ben saat basi uyudugunda sag sol duz yatirirdim
0 oy
(5,557 puan) tarafından

Benim de oğlum 3 aylık başı dümdüz olmuş.  Benim de morlaim  bozuk ya ne yaptım düzelmesi üstelik saçı da yok:'( bende bekliyim  burda 

(274 puan) tarafından
Inşallah dönmeye başlayınca düzelirler:(

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 117 göst.
15 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurcan Zaim (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 113 göst.
31 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
16 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Burcumehmet (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 126 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,197 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,598 cevap

34,745 kullanıcı

...