0 oy
879 göst.
Diğer kategorisinde (1,438 puan) tarafından
Kizlar Ewiniz bir gun gelse seni bowamiyorum ama bawka kadinida yanina getiricem bir evde kalicaksiniz dese naparsiniz

Ben kalpden giderim herhalde.duwunmesi bile kotu dimi

O evde kim kalir bee simdi inanmam bu devirde buna dayanan olsun.

Ewim boyle bir sey yapar diyen varmi.ben asla yapmaz cokda eminim

33 Cevaplar

0 oy
(7,187 puan) tarafından
Benim yakından tanıdıgim bir ablaya yapmış kocası . İki oğlu varken utanmadan kendinden 20 yaş küçük kadına dini nikah kıyıp alt katına getirmiş ondan da iki çocuk yapmış . Karısı çok güçlü birisi aslında çok şaşırmıştım babane niye bosaym ki bunca yıldır kahrını ben çektim sefasını başkası mı çeksin diyor adama yüz vermiyor bir şekilde keyfine bakıyor ama buna keyif denirse gözü önünde bilmiyorm rabbim muhafaza etsin . 
(1,438 puan) tarafından
Hi cok uzucu nasil dayaniyor allah duwmanima yawatmasin
-Reklam-
0 oy
(119,262 puan) tarafından
Rabbim dusmanima bile yasatmasin
(1,438 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Çocuklarımı alıp giderim yaşasın kumasiyla çatır çatır nafakamida alırım çocuklarımla tertemiz yeni bi hayata başlarım 
(1,438 puan) tarafından
Allah gosdermesin canim
(1,134 puan) tarafından
Mesela yani ;))  kemal sunal'in gibi
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benim esim yapmaz. Yapacak olursa da aha kapi aha da sapi derim sktrolup gider ben hicbiyere gitmem  . :)
(1,438 puan) tarafından
Bende onu anlamiyorum kendileri gitsin neden kadinlar gidecek ki
(1,326 puan) tarafından
Ayenn oyle canm ben calistim  da ev sahibi olduk vs.vs dhaa neler neler yani.  On gunluk evliyken ise girdim de calismaya basladim iki yillik evliyim 8 aylik hamileyim hala calisiyorum.  Ben olmasam bi dikili tasi olmazdi o yuzden hicte biyere gidemem :Ddd
(1,438 puan) tarafından
Çaliwmasan bile o yapsa bile sen onucun cocuk dogurub kahrin cekmiwin nereyee kendilerine bay bay olur
(1,326 puan) tarafından
Tabiii orasi yine oyle tabiki ama insan emek verince  ilk once onu gozonune aliyo.
0 oy
tarafından
Asla deme asla dedıgımız hersey kapının ardındadır unutmayın.
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin :D

(6,785 puan) tarafından
Ikisi de mefta:)))))))
(2,792 puan) tarafından
Yok kız Allah korusun:) ama öyle bişey yaparsa kocama Allah rahmet eylesin yani :D
(2,792 puan) tarafından
Aynen öyle canım :))
(1,438 puan) tarafından
Bende òyle söyledim öldúmù kuma:)))))
(2,792 puan) tarafından
Öldü ikisi de öldü napim :Dd
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Kuzum bu haytta ne esini ne evladini ovup yapmaz demisyceksin bunu bi kosede tut bi yasli tyze demisti bana dogruda aslnda 
(1,438 puan) tarafından
Ama biliyorum benim ewim bana cok bawka herseyim.yapmayacagida bildiyimcin soyledimm
0 oy
(833 puan) tarafından
Valla neden sacma sapan bu konulari düsunuyum ki aklimin ucundan bile gecmez yani.
(1,438 puan) tarafından
Saka olsun diye yazdim.duwunmediysen niye cvb yazdin
0 oy
tarafından
Esim yapmaz yaparsa napicagimi cok iyi bilir 
0 oy
(191 puan) tarafından

Çalışkan birini getirirse sorun olmaz iki tembel bir ipte oynamaz sonuçta :D:D

0 oy
tarafından
Rabbim korusun öyle bişey asla düşünmem bile eşiniz diye yazsan böyle kimse anlamıyor
0 oy
(583 puan) tarafından
Erkekler için kesin yapmaz diye büyük konuşmam  ha öyle lafa gelince eşim der öyle bişey yaptığım an Allah  beni o dk alsın kızımın senin yüzüne bakamam Allah in huzuruna çıkmam diye konuşur ama erkek milleti işte tabiiki boğarm  esimi kesin yanına bırakmam 
0 oy
(583 puan) tarafından
Ya ben öyle bişey olsa zaten cezasını belirledim  kafamda bi takım yerlerine kezzap atarim:))

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 687 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Selvi (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 1,505 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beauty Alya & Mom (1,358 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 484 göst.
9 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Aleynaylmz (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 506 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde plns_01 (76 puan) tarafından soruldu

379,384 soru

11,356,378 cevap

34,832 kullanıcı

...