0 oy
600 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Doğum yapalı 2.5 ay oldu ben 6.aydan sonra denemeye başlamak istiyorum bir zararı olur mu bebeğe tutunmasında beslenmesinde bir sıkıntı olur mu not: hiç çocuğum yok bebeğim 39.haftalıkken melek oldu yani erkendir bebeğinle ilgilen demeyin :(

13 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hiç zararı olmaz yap canım Rabb'im yüzüne gülsün inşallah sağlıkla kucağına al bu sefer
tarafından
Amin ya Allah razı olsun :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sut hakkını elinden alıcaksın bnece çok çok erken 
tarafından
Arkadaşlar neden kötü yorum yapıyorsunuz kadına olabilir sonunu okumamış olabilir hemen zan altında bırakmayın kadını yazıktır: (
tarafından
AA çok özür dilerim hakkını hrlal et çok kötü oldum şimdi bunu yazdığım için ben bebeğin vr bı daha yapmak istiyorsun anladım çok özür dileirm
tarafından
Kötü yorum felan yapmadım ben okuyunda yazın dedim hassas bir konu olduğu için
tarafından
Hayır üzülmene gerek yok kasıtlı yaptığın bir şey değil ki :( hakkım yok ki helal olsun bu sefer de ben kendimi kötü hissettim lütfen üzülmeyin
tarafından
Ama üzülmüştür kadın :( ondan dedim ben sonuçta bilerek yaptığı bir şey değil
0 oy
tarafından
Yani şuan 2 buçuk ay oldu doğum yaptın beneğini kaybettin bir daha hamile kalmayı mı düşünüyoaun doğru mu anladım canım
tarafından
Evet ama şu an değil bir 3.5 ay sonra hamile kalmayı denemek istiyorum bebeğin belki tutunmasında bir sorun olur diye
tarafından
Anladım canım sorun olacağını sanmıyorum rabbim sana sabır versin kalbine göre versin inşallah rabbim nasip eder
0 oy
(390 puan) tarafından
Rahimin toprlanmasi icin 1sene beklenmesi gerkettigini duymustum ama bebegi cok.kucukkende hamile kalanlar var bence deneye bilirsin Allh en kisa zaman da nasip eder insallh.
tarafından
Allah razı olsun doktor zaten 2 yıl bekle dedi bana: (
0 oy
(12,264 puan) tarafından

İstersen kendini hazır hissediyor san şimdi bile deneme yapabilirsin 

Bebeği 40 ni doldurmadan hhsmile Kalan var kuzum 
Çok üzüldüm inanıyorum ki Rabb'im bu sefer kucağını dolduracak
tarafından
Eşim şu an asla istemez erken diyor zaten bana kalsa ben çoktan başlamıştım: ( sağol iyi dileklerin için Allah razı olsun :(
0 oy
tarafından
18 ay oldu dogum yapali dusunmuyorum  ilk bebegimi kaybettim ikinciye5 ay sonra hamile kaldim Ikinciye kendini hazir hissediyosan dogur cnm o senin kararin. 3 ay onermiyolar ama rahimin vucudun toplanmasi icin
tarafından
2.değil yavrum melek oldu 39 haftalıkken şu an bebeğim yok yani
tarafından
Tamam  kuzum ona ilk diyorum iste
tarafından
Ya doğum korkusu var sadece onun dışında bir de eğer tutunamazsa beslenemezse diye korkuyorum
tarafından
Korkma kuzum  Allahin izni ile bisey olmaz hamilelik dusunuyosan folik asit icmeye basla . Bak benim ilk bebegim 20 haftalikken ölü dogdu kizimda cok korkuyodum cok saglikli dogdu
tarafından
Folik asite başlamayı bende düşünüyorum ama daha bir şey belli değil eşim şu an istemiyor bekle zaman geçsin hamileliğin dah sağlıklı geçsin diyor
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım sanada nasip etsin  sağ saglm al kucağına canim
0 oy
tarafından
Rabbim sabrını bol versin canım rabbim gönlüne versin doktorunla konuş bi istersen ama kalabilirsin yani 40dan sonra hamile kalan çok 
tarafından
Hayır rahmimde sıkıntı yoktu 2 hafta önce gitmiştim kontrole
tarafından
Kalabilirsin yani ama riske de atma benimde kafam karıştı:)
tarafından
İşte benim de kafam karıştı ondan post açtım
tarafından
Onunda zamanı vardır rabbim gönlüne göre versin canım tez zamanda haberini alırız inşallah
tarafından
Sağol kardeşim Allah razı olsun :)
0 oy
(105 puan) tarafından
Canım benm başın sağolsun benım de 22 haftalık ilk bebeğim gitti.. 40 gun sonra tekrar hamile kaldım Bi problem yaşamadım
tarafından
Sizin de başınız sağolsun inşallah bir sıkıntı olmadı ama değil mi
(105 puan) tarafından
Sağol canım. Hiç bir sıkıntı olmadı sende içini ferah tut sıkıntın olmaz Allahın izniyle
tarafından
Amin inşallah ya
0 oy
(161 puan) tarafından
Doğum yaptıktan 4 ay sonra hamile kaldım 
tarafından
Sağlıklı doğdu bebek değil mi
(161 puan) tarafından
Tabiki çok şükür ikisi de saglikli
0 oy
(954 puan) tarafından
Benim oğlum 5 aylıkken hamile kaldım istemeden ama bi sıkıntı yok sağlıklı şuan 22 haftalık hamileyim oğlum 10 aylık çocuktan dolayı bir az yoruluyor um onun dışında bi sıkıntı yok
tarafından
Hmm anladım ama ben şu an çok kötü halsiz oluyorum yorgun oluyorum bebeksiz olmama rağmen :(
(954 puan) tarafından
Normal daha toparlanamadin 2-3 sonra daha iyi olursun inşallah
tarafından
İnşallah ya :(
0 oy
(119 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum 3 ay sonra hamile kaldım çok şükür oğlum sağlıkla doğdu şuan 1 haftalık. Kisacasi sezeryan daha riskli olduğu halde bizde bir şey yok ayrıca eski kadınlar 8 9 tane arka arkaya yapıyormuş adı üzerinde normal doğum hiç bir sorun olmaz canım benim Allah hayırlı evlat versin sana inşallah 
tarafından
Bnde ikileme düştüğümde böyle şeyler düşünüyorum eskiler üst üste getiriyor diyordum ama korkuyorum işte ya hamile kaldığımda bebeğime bir şey olursa diye
0 oy
tarafından
Az önce eşinizle ve ailesiyle ilgili postu okudum, sinirden içimden saydirarak okudum. İşinize karışmak, yargılamak gibi olmasın ama gerçekten öyle bir insandan çocuk sahibi olmak mı istiyorsunuz? Size o kadar eziyet eden insandan. Eğer çocuk da olursa hiç kurtulamayacaksiniz, ailemin yanına gidemem demişsiniz çocuk olursa asıl hiç gidemeyeceksiniz. İnşallah hem kendiniz için hem çocuk için doğru kararı verirsiniz. Çünkü çocuğunuz oldugunda o da böyle bir ortamda büyümüş olacak :(
tarafından
Aynn öyle ama soruyu ciddi manada da sormamıştım zaten evet anne olmayı çok istiyorum yüreğimdeki yangının sönmesini istiyorum ama dediğiniz gibi zaten durum böyleyken bebek sahibi olamam yoksa ben kırkım biter bitmez istiyordum ama bu durumlar yaşanınca vazgeçtim son zamanlarda eşim çok iyi ama kararsızlığım had safhada
tarafından
Beş yıl bebek bekleyen o arada düşükler yaşayan bı insan olarak çok iyi anlıyorum sizi. Ama eşler böyle olunca çok üzülüyorum, kesinlikle baba olmayı hak etmiyorlar. Umarım eşiniz gerçekten düzelmistir bundan sonrası güzel olur sizin için. Allah hakkınızda hayırlısını versin
tarafından
Amin Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 385 göst.
0 oy
4 cevap 70 göst.
15 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tombikanne (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 526 göst.
25 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yılmaz. (306 puan) tarafından soruldu

379,276 soru

11,352,719 cevap

34,825 kullanıcı

...