0 oy
603 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından

kızlar daha kırkım çıkmadı ve ben hiç dışarı çıkmadım bugün bayram gezmesi yapcaz  sadece kaynanama ve anneme gidicez buna şükğr 

dışar da insan gördüğümde mutlu oluyorum sanki hiç insan görmemiş gibi:D:D

5 günümüz kaldı ağlatacam sokakları kızımla:D

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Iyi gezmeler canım :)) Kırkımız cıkmadan bende cıkmıstım valla hatta dügüne bile gittim yoksa evde bogulup kalacaktım :D
(49 puan) tarafından
ay valla çok bunalmıştım hasret gideriyorum şuan :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
ben çok çıktım kirkimz ckmdan hastane isleri vs derken skldmda yurudm fln
(49 puan) tarafından
hastaneye gidiyoruz ama hemen geri ev
tarafından
kaç defa aksam ezanından snra girdim eve şükür bisi olmadi
(49 puan) tarafından
şanslıymışsın canım :)
tarafından
sizinde birşey klmams canım :) açısını ckrtirsin:) araban ve ehliyetin var snrm sen daha sanslsn;):)
(49 puan) tarafından
eşimin arabası var ehliyetim de var ama araba evde durmuyo :D
0 oy
tarafından
oğlum doğmadı ama doğsun şöyle 20 günlük olsun bende çıkmayı düşünüyorum evde sıkılır insan bence 
(49 puan) tarafından
eşim saolsun çıkarmadı yoksa bana kalsa senin gibi yapardım ☺️
0 oy
tarafından
Ah bende ilk kızımda burnumun ucunu dışarı çıkartamamıştım kış bebeği büyük kızım havalar ısınana kadar dışarı çıkamadım şimdi ikinci kızımı doğum yaptım daha kırkımiz çıkmadı ama ben kızlarımıda alıp dışarı çıkıyorum valla ne yapam havalar mis gibi:D evde oturup kafayı yenmektense dışarıda cikdirmayi tercih ederim:D
(49 puan) tarafından
halimden anlayan biri olarak ben kafayı yedim :D
tarafından
Hiç de sakınma kendini ya ilk çocuk herhalde bide yanında başka çek sündür edende yok koy arabaya ört yüzünü kim nerden bilsin sen lohusamisin bebek küçük mü çok dolaş bi bakkala markete olsun çok devamlı evde devamlı evde katlanilmiyor gerçekten bide ilk kızım o kadar huysuz huzursuz bir bebekti ki evde o ağlardı ben ağlardım o ağlardı ben ağlardım kâbus gibiydi
(49 puan) tarafından
brni anlatıyosun resmen ya bazen canıma tak ediyo o ağlıyo ben ağlıyorum bebek arabasını alalım inşAllah gezicez şimdi anakucağımız var onla xor oluyo
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bizim yarı kırkımız çıkınca biz gezmeye çıkmıştık yoksa evde kafayı yiycektim bunaldım dşye ağlıyodum :)) havalarda güzell bol bol gezin ana kız 
(49 puan) tarafından
ayyy inşAllah canım ya :)
0 oy
tarafından
40 cikamsini beklemedim valla ben bir kaç kez dışarı çıktık gezdik sen şuan yaz bebeği buyutuyiosn havalar sıcak kolay kolay hasta olmaz ki annesi :) 

Bnm oğlan kışın ortasi doğdu Allah'a şükür güzel atlattık şimdi de dışardan eve gelemiyoruz :) 
(49 puan) tarafından
ah bide gelbunu benim herife anlat :D şimdi geçmiş olsuna gidicez çocuğu anneme bırakıroz daha kırkı çıkmadı diyo :D anlatamıyorum anam adama
tarafından
Erkekler öyle ya eşim de aman bsy olck soğuk alck vs kış günü cikardm ayaklarını göğsünü sıcak tuttm hiç bsy de olmadı valla herif te baktı ki iyi bse olmuyor her Allah'ın günü disardayiz
(49 puan) tarafından
darısı bna inşAllah aminn çok çok aminn :D

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 492 göst.
0 oy
31 cevap 784 göst.
20 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 419 göst.
0 oy
5 cevap 344 göst.