0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (307 puan) tarafından
6 ay oldu doğuralı bi zayiflayamadim yaa başlıyorum bırakıyorum artık aynaya bakamaz oldum kurban oluyum beni bi motive edin litfenn

12 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından

Boşverrr sal gitsin:woot:

(307 puan) tarafından
Giyecek kiyafetim kalmadi nereye salayim daa
(682 puan) tarafından
Kaç kilocuksun☺️
(307 puan) tarafından
88 cikkkkkkk 169 de boyum var
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ah bacimmmm kelin ilaci olsaaaa :D

(307 puan) tarafından
Nolacak böyle bilmemm
0 oy
tarafından
Benim de 5 kilom var taaaaaaa 3 çocuk önxesine dönmeme doğum kilosu gitti 
(307 puan) tarafından
Darisi basima insallahh
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Biliyor musun ben oturup agliyordum kilodan hicbiseybartik olmuyordu, yeni elbise almak zirunda kaldim o kadar yani...ama 6 ay daha yeni sayilir canim, klasik ama diyetisyene git gercekten ise yariyor. Neden kendime eziyet etmiaim dedim keske daha once diyetisyene basvursaymisim dedim.
(307 puan) tarafından
Gidemiyorum ki suan canım  evimde değilim annemin yanindayim eşim dış görevde  gelince de ilden ile ev tasicam kendi imkanlarimi kullanmam lazim en azindan kendimi rahatlatacak kadar mi miktar versem iyi hissedicem
(6,978 puan) tarafından
Anladim canım, ekmegi azalt, suyu çoğalt, kuruyemis ye ara ogunlerde, meyveyi abartma, yesil cay...aslinda az cok biliyoruz diyette olanlari. Soyle notive edebilirain kendini: HERSEYI YERSEN HERSEYI GIYEMEZSIN :)
(307 puan) tarafından
Dogru soyluyosun canim
0 oy
(881 puan) tarafından
Ayyyyy beni de beni deeee
(307 puan) tarafından
Hadi bakalım  belki yaparız
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kendide küçük hedefler koy canım mesela 3 kilo 5 kilo gibi böyle olunca daha kolay oluyor sanki benimde 6 aylık bir kızım var 84 kiloydum emziriyorum ve kızımda çoklu gıda alerjisi vardı yediğim şeyler çok sınırlıydı kahvaltıda sadece patates kızartması zeytin ve reçel harici birşey yiyemiyordum ona rağmen dikkat ederek 4 kilo verdim şimdi alerjimiz bitti şükür daha rahat olur çok fazla diyet listesine uyamiyorsan sana birkaç tavsiye verebilirim kahvaltıda ekmek yeme hergün mutlaka yumurta istediğin kadar zeytin peynir sebze ve bir avuç kuruyemis ye çay iç aralarda bol su acikirsan elma armut gibi meyveler akşama da yine ekmeksiz yada bir dilim ekmekle birlikte doyana kadar çorba yemek salata yoğurt bunları ye evde de olsa arada spor yapmaya çalış 1 hafta sonra kilo verdiğini görünce daha çok motive olacaksın 
(307 puan) tarafından
Insallah canim denicem bunu mutlaka bende emziremiyorum tutmadı bebeğim  malesef
0 oy
tarafından
Ben en son 85 de dur dedim kendime 160 boy turp gibi olmuştum ekmeği kesinlikle kes öğle yemeği yerine çay iç meyve suyu iç meyve ye akşam yemeğini de küçük porsiyon ekmeksiz ye aralarda sıvı şeyler tüket hem kilo verirsin hem sütun azalmaz bak nasıl gidiyor kilolar ben şuan 77 bucugum :)
(307 puan) tarafından
Masallah canım emzirmiyorum zaten tutmadi bebegim memeyi 4 aylikken de kesildi sütüm biseyler yapip zayıflayıp motive olmam gerekiyo artik
tarafından
Valla o zan sabahtan aksa.kadar bişey yeme :)))) ...şaka şaka zayiflayacan diye hasta etme kendini ama porsiyonları o küçült sıvı şeyler çok tüket ve hareket
0 oy
(3,754 puan) tarafından
Doğum yapalı 15 bucuk ay oldu vermek yerine aldım şu boğazı tutamadım aylardır başlıyorm bırakıyorm devamı gelmedi ki Bu aralar maşallah bırakmıyorm sende bırakma cnm azmet 

Kaç kilosun 
(3,754 puan) tarafından
Evet cnm ama eşimde tartılıyo dedim Bi de iş yerinde tartıl bakalm hangisi doğru
tarafından
Bakalım ele merak ettim bende valla şimdi canım
(3,754 puan) tarafından
Bnde merak ediyorum ama eşim hep unutuyor şimdi yazdım bak bakalm dedim orda tartıl şimdi eve gelincede tartıl dedim
tarafından
Hadi bakalım:) haber etmeyi unutma
(3,754 puan) tarafından
Tamam cnm haber veririm
0 oy
(702 puan) tarafından
Boyun cok guzelmis canm bence bi an once başla  bi 15 kilo verirsen taş olursun taş
(307 puan) tarafından
Ahh bi 15 kilo versem ahhh canimsinnnn ♡
0 oy
(1,251 puan) tarafından
85 le hamile kaldım, 120yle doğuma gittim tam 35 kilo aldım. Doğumdan sonra 30 gitti 5 kalmıştı kızım 1 yaşında. Vermek yerine daha çok aldım 92yi görünce artık dur dedim. 2 ayda 10 kilo verdim Su an 82 kiloyum. Form çayı içiyorum sabah kalkınca kayısılı. Sonra kızımla kahvaltı ediyoruz haşlanmış yumurta domates peynir zeytin vs ekmek yok. Kahvaltıdan sonra 15 20 dk kadar leslie yapıyorum öğlen yulaf ezmesi kuru meyve yiyorum aşırı tok tutuyor. Akşama doğru yarim saat yuruyus yapıyorum çıkamazsan leslie de yapabilirsin çok etkili. Akşam 8den sonra da katı birşey yemiyorum ama çay kahve soda tabi şekersiz olmak üzere tuketiyorum. Haftada bir gün pazar günleri bir öğün istediğim bir yemeği tuketiyorum bu sayede 10 kilo verdim hamile kaldığım kilodan daha zayıfım suanda
(307 puan) tarafından
Valla imreniyorum boyle kilo verdim diyince siz masallah sizee ilk hedefim 85 sonra 80 vs diye gidicem kafaya koydum
(1,251 puan) tarafından
Gerçekten isteyince oluyor canım. Kesinlikle başla aynada kendini gördükçe keyif alacaksın eminim
(307 puan) tarafından
Insallah yaa bi ara 59 kilolardaydim simdi bu halimi gorunce aynaya bile bakasim gelmiyo inan
(1,251 puan) tarafından
Hepimiz hemen hemen aynı durumdaydik malesef birde tavsiyem hemen 2 gün yemedim kilo veririm diye düşünme veya bi kaçamak yaptığında bu bana kilo aldırır zaten diyip diyetini bırakma zamanla verince daha kalıcı oluyor ilk etapta şişkinlik gidiyor zaten Allah yardımcın olsun inşallah istediğin kiloya ulaşırsın
(307 puan) tarafından
Insallah cabim allah razi olsun ♡
0 oy
(6,200 puan) tarafından
İlk önce sporla ki yoksa yemeyerek mi zayifliyorsun onu öğren.Ben mesela sporla asla zayiflayamiyorum yemek yemeden direk zayifliyorsun.Seker,tatlı,ekmek bunları hayatından çıkar,her sabah 1bardak limonlu su iç,gün içerisinde de 3lt su ic
(307 puan) tarafından
Spor yapma şansım pek yok zaten tatliyi nasil cikaririm bilmiyorum büyük aşk yaşıyoruz:) Gece uyanip yemeleri birakmam lazim galiba once

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 532 göst.
22 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Pıtırcık (1,087 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 133 göst.
27 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Es25 (3,799 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 390 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.