0 oy
1,001 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Komşumuz bugün bi hocaya gitmiş işte oğlum eve gelmiyo hep arkadaşlarının yanında bize karşı çok saygısız falan demiş hoca da atletini getir okuyalım eve baglıyalım arkadaşlarından soğutalım demiş hala inanamıyorum böyle bisey olması mümkün mü ya gerçekten böyle bisey yaptırıp faydasını gòren var mı ? Bide komşu dedi ki sende kendin için git aşırı psikolojin bozuk hep insanlardan kaçıyon sinir patlamaları yaşıyon dedi acaba gitsem faydası olur mu...Bide kayınbabadan şüphelenmeye başladım kendisi de çok okuyup üfleyen birisi acaba o mu bizim evliligimiz huzursuz olsun diye biseyler mı okuyor nedir bir türlü yüzüm gülmedi 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kadın bildiğin muska yaptırıyor ilerde gelinin yardımıcısı olsun 
(249 puan) tarafından
Günahı boynuna da bizim kaynanalar da yaptırmış olamaz mı
tarafından
Benim kaynanam yaptırmaz öyle şükür huzurumuz mutluluğumuz yerinde ci.nci olmayan hocalara baktirabilirsin  canım
-Reklam-
0 oy
(1,169 puan) tarafından
O kişi resmen büyü yapıyor. Büyü yapanda yaptıranda cehennemdedir hadis var. Eğer sen iyi değilsen aç rukye ayetlerini dinle evinde
(249 puan) tarafından
Benim hiçbişey dinliyesim gelmiyo içimde sıkıntı var kafam allak bullak herşeye sinir oluyorum hiçbişeye konsantre olamıyorum sürekli intihar düşünceleri aklıma geliyo
tarafından
E psikologa git  cnm oyle her hoca dediklerine gitme başka varlikların kotu olanlariyla is birligi yapanlar var Allah korusun senin uzerine salsalar daha kotu olursun zaten o hocalarin bi cogunun taktigi bu once iyilestirir gibi yapip sonra daha kotu edip seni kendine bagimli etmek duaya sigin veya psikologa git
(15,227 puan) tarafından
Katılıyorum arkadaşa. Allah korusun öyle kişilerden.
0 oy
tarafından
Canim eve bağlamak büyü olmasın hocanın böyle şeyler yaptığını bilmiyordum tamtam okur muska yazar vs vs ama eve başlamayi senden duyuyirm
(249 puan) tarafından
Bende öyle dedim de atletini okuyacakmış artık ne okuyacaksa
0 oy
tarafından
O buyu gibi bir sey bende duymustdum atletinden bi gömleginden bir parca getir demis kadin eve ailesine baglaniyor guya erkek 
(249 puan) tarafından
Bide bunu yapmak için 50 tl alıyormuş oğlu eve baglanmazsa gider geri alır artık parayı :D
tarafından
Ne kadar para aldigini bilmiyorum canim amma bunu benden duymustum kaynanadan amma neden ogluna yapmuyor bilmedim karisina baglanir diye yapmadi qaliba:)))
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Muska filan var doğru böyle şeyler var gerçekten ama aşırı günah. Korku muskasi yapılır onun dışında diğerleri çok günah . Büyü bildiğin
(249 puan) tarafından
Yani kimisi gerçek diyo kimisi uyduruktan bisey onun kimseye etkisi olmaz diyo yani inananda var inanmayanda yani ben hiç inanacak biri değilim ama artık ondan bile medet umacak hale geldim
(1,517 puan) tarafından
Binlercesini gördüm bn tmmen biliyorum inanıyorum varlar etkileri de insanların hayatlarını mahfedecek kadar çok oluyor . Büyü ve muska dinde var ama maalesef ki günahı çok çok büyük . Allah'ım bn çok korkarım irkerim hiç bulaşmam . Ama çevrede yapan aşırı. Var gördüm duydum bağlayan kocasını vs .
0 oy
(174 puan) tarafından
Canım gerçek hocalar böyle baglama sogutma büyüleri yapmazlar. Okuma yaparlar. Belli zamanlarda bazı ayetleri hem kendisi hemde kişiye okutarak musallatları uzaklaştırırlar. Ancak büyü yapan kişiler kafir cinlerle çalışır. Çünkü hiç bir Müslüman cin böyle şeyler yapmaz. Eger kişiye musallat olmuş kafir cinler varsa bu kendine hoca diyen kişiler onlarla bir anlaşma yapar mesela bir sene iki sene ve ya birkaç ay şu kişiyi rahatsız etmeyin uzak durun diye tabi kafir cinler de o kişiden birşey isterler. Hatta imanını isterler. Daha sonra daha şiddetli bir şekilde o kişi sıkıntı yaşar. Yani baglama da olsa sana dönecek iyi biri olacak desede bunu böyle yöntemlerle yaparlar. Sende bak falanca düzeldi demek ki iyi hocaydı der gider böylelerine para yedirirsin. Yani bu sadece bir kısmı. 
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Hoca değil sarlatandir! Resmen büyü yapıyor. Aç Kuranı Kerim oku Allah'a sigin böyle sarlatanlara inanmayın!!!
0 oy
(38 puan) tarafından
İntihar düşünüyorum demişsiniz. Bu tarz durumlar için hocalara para yatıracağınıza iyi bir psikolojik destek alabilirsiniz. Bu işin uzmanı olan , işini çok iyi yapan hekimler var. 
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben inanmıyorum böyle şeylere ama babam eski nişanlımdan ayrılmam için yaptrmıştı ayrildık ama çok günah
0 oy
tarafından
Kuzum komşunun yaptığı büyü ... Sen bu tür şeylere başvurma .oğlu içinde olsa büyü yapması iyi değil 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kaynanamda  kaynıma arkadaşları değil babannesinden uzaklsşıp kendisine bağlansın diye gitti sözde hocaya! Ne yaptıysa  işe yaradı  derken el kızı bi aldı oğlunu şimdide bişeyler  peşindedir Allah bilir ama sen gitme  tehlikeli psikoloğa git illa gitceksen kuran oku evde sirke dök temzlk yaparken zaten mikroplarda sirkeyle ölüyo 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Büyü muska yapıyorlar ve cok büyük gunah işliyorlar 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Resmen büyü yapıyor o adam,yapan da yaptıran da büyük günaha giriyor yazık
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Canım hoca adı altında büyü yapıyor. Evet büyü var ama cok büyük günahtır helak olursun. Büyü demek cinlere kapı acmak musallat olamsına izin vermek demektir. Sakın dinleme hoca moca . Bunlar şarlatan. Bi sıkıntın varsa namaz kılıp Allaha yalvar. Hersey Allahtan istenir rızık rahmet veren odur baskası değil
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Ben inanıyorum çünkğ kuzenüm yaşadı deli gbi aşık olarak biriyle evlendi evine gitti ertesi gün geri geldi ve boşandı esyalarını almaya gittiğinde musla buldular . Bide benim anneme yapılmış babamla evlenmeyi hiç istememiş amcası olacak adam yemeğine okunmuş tuz koymuş annem bildiğin babamın yolunu gözlemiş ve ağır hastalık geçirmiş hee tarafı ödem olmuş şişmekten çatlayacakmış köyde yaşıyolar 5 saat uzaklıkta ankara ya sevk etmişler doktorlar anlamamış çünkü meğerse çay geçince düzeylmuş ambulansla giderken dere (çay) geçmişler düzelmiş annem evliliğinde çok mutsuz oldu o amca denilcek adamın babaannen dedenin yatacak yeri yok yapanda yaptıranda önğr dünyada hesabını verecek. Bnce hiç bulaşma son ses aç Kur an dinle evde huzur dolsun için 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
5 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mervela (7,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 255 göst.
2 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 399 göst.
21 Mart 2020 Diğer kategorisinde Mavi Rüya (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 324 göst.
15 Nisan 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,087 soru

11,378,471 cevap

34,863 kullanıcı