0 oy
619 göst.
Aile kategorisinde (1,219 puan) tarafından
Kafayı yedim nerdeyse çocuklar olmasa üstüne saldırgandım ablam delirtti beni pazartesi günü geldi resmen sevindim geldiğine ama şuan keşke gelmeseydi kaç günden beri susuyorum her dediğine tamam diyorum yok anlamıyor bu çocuk neden uyumuyormuş en az 3 kere 2 şer saat uyuması lazım mis kızı var onunda onun beni anlamasi lazım ken anlamıyor bilmiyorum diyorum herkez normal her çocuk bir değil derken o inadına aynı şeyi diyor papagan gibi köye geldik bir geceliğine resmen burnumdan geldi artık ağzıma geleni dedim senin beni anlaman lazım ken sen aynı şeyi papağan gibi tekrarliyorsun diye kızım kızıyla oynamak istiyor her sesini duyduğunda uyanıyor oda biraz sesli konuşuyor ama yok anlamıyor kaç günden beri her dediğine tamam diyorum bu akşam dayanamadim bagirdim her şeye çarlıyorsun diyor canıma yetti artık madem çok biliyorsun gel bak derdine bul sen uyut dedim bir gün daha durcaktim ama vaz geçtim gitcem yeter valla bu arada 10 aylık kızım siz söyleyin haksızmiyim her bebek birmi 

6 Cevaplar

0 oy
(636 puan) tarafından
Ya bu insanların ne üstüne vazife ben anlamiyorum. Cok hevesliyse cok bilgiliyse yapsin bi tane daha uyutsun baksin. Akıl vermeye gelince herkes ahkam kesiyo. Az bile demişsin. 
(1,219 puan) tarafından
Ona gelince  o haklı ben haksız işte sinirden elim ayağım titredi resmen ağladım artık
-Reklam-
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Böyle insanlardan soğuyorum yok uyumuyo niye uyumuyo yok sürekli emiyo niye emiyo yok kucakta niye hep kucakta cıldirtiyolar insani. Herkes bebeginin guzelce uyumasini yerde susmasini düzenli bir sekilde emmesini ister.. Fakat ki her bebek farklidir huyuda uyumasida. Cok bile dayanmissin canim 
(1,219 puan) tarafından
Diyorum artık sinirden hem bağırıyorum hem ağlıyorum hemde tir tir titriyorum allahtan saldırmadım çocuklar vardı
0 oy
tarafından
Belki sevgi yardım etme şekli o şekildedir canm bilemedim ama kötü niyeti olacağını zannetmiyorum 
(1,219 puan) tarafından
Ya cnm 80 yaşındaki annannem bile aynı şeyi diyor her çocuk bir olmaz diye tamam misafir hep alttan aldım bilmiyorum dedim anlamadı yine dedi bende normalde uyuyordu siz gelinceye kadar dedim senin kızla oynamak istiyor galba ondan dedim gün boyu cemre nezaman uyusa uyansa aynı lafı söyleyip duruyor ben hiç bisey demiyorum  yine işte köye geçtik anne annem teyzem falan var tek ablam konuşuyor sadece işte 3 saat uyuması lazım falan uyumuyor onlar hiç bisey demiyor derdi vardır diyor bende dış çıkartıyor obadandır diyorum hani yine bisey demedim ama papağan gibi tekrar etmeye devam ediyor ben çok mu memnunum uyumamasindan da dedim patladım artık sıkıldım her yaptığıma bisey diyor her yitirdiğinde bi yorum yapıyor yok onu verme şunu şöyle ver tamam yapıyorum ama bir yere kadar yani sabırda bu onun huyu her geldiğinde kavga edicek bi durum çıkartıyor
0 oy
(81 puan) tarafından
Ya birincisi 10 aylık bebek günde 3 defa 2 saat uyumaz benim ki 7 aylık sabah 1 saat uyursa uyur öğlen uykusunu uyur 2 saat sonra ikindi vakti 1 saat sonra gece uykusu bazı çocuklar öğle uykusuna zor yatıyor her insan bir olmadığı gibi her çocukta bir değil 
(1,219 puan) tarafından
Bende onu diyorum cnm anlamiyor 5 pamagin beside bir değil gelde bunu anlat işte Yok onu yemesin yok bunu verme  mantıksız uyku muhabbeti gerçekten son nokta oldu yani 80 yaşındaki annanem bile bu kadar laf etmiyor bu böyle madem çok biliyorsun al bak uyut bende rahat bi nefes alayım dimi yani çok konuşacağına dedim madem iyi biliyorsun herşeyi akıl verecegine al bak care bul dedim bagirdim her insanında bir yere kadar sabri var
(81 puan) tarafından
Aslında kendisi de çocuk büyütmüş böyle olmaması lazım ama ya yanlış anlama kimi zaman ben daha iyi bakıyorum çocuğuma havasına giriyorlar benim annem öyle yapıyor bende pek umursamiyorum açıkçası
(1,219 puan) tarafından
Aynen cnm Ondan kızıyorum çocuğu var diye daha iyi anlamasi gerekirken işte
0 oy
tarafından
Sıkma canini bu ablalar hep boyle bir oglum bir kizim var yeniden bebek istedik daha 27 yasindayim ama bin sukur rabbime cok mutluyum ve esim bi es gibi degil benimle her isimi yapar her yere beraber gideriz bana hic laf soylettirmez bu bebegime 18 haftalik hamileyim ablam ogrenince bu bebege hic gerek yoktu zaten bir oglun bir kizin vardi nasil bakican nasil dogrucan kendini yiprattin kendi 29 yasinda 3 yasinda oglu var ve edebiyat ogretmeni bazen bazi seyleri anlatabilmek icin insan ariyo karsindakini 
(1,219 puan) tarafından
Resmen insanın hayatını alt üst etmek ben sana okadar diyim her kez farklıdır bebeklerde çilek verme dedi doktor ver bisey olmaz ben 4 aylik ken suyundan verdim diyor onada tamam dedim ama bu sustukça baktım konuşuyor kaç günden beri bende patladim yani
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Her çocuk tabiki bir olmaz benim kızım çok uysaldi uyku sıkıntısı hiç çekmedim ama oğlum huysuz 8aydir uykuya hasretim takma sen ama ablan sonuçta kırmadan halletseydiniz keşke bayram günü 
(1,219 puan) tarafından
Cnm bunun huyu bu ayda yilda bir gelir birileriyle kavga etmeden gitmez buda ben oldum dogumdada aynisi oldu yardim etsin diye gel dedik ben gezmeye geldim dedi bisey demedik sonra ananem işten cıktı ben8m icn bu hala gezme derdinde ama bireyden da akıl veriyor ama başka bi ise yaramıyor yani tek bildiği akıl vermek doktor ağrı kesici verme diyor vermiyorum gece bir kere uyanıyor dişler yüzünden ama uyuyor oda deng geldi ver işte aman jel al işte şunu yap bunu ver vermiyorum cunku aşırı bi ağlama kirizi yok gün içinde iki kere ya oluyor yada olmuyor doktor sürekli diyor ilaçlardan olabildiğince  uzak durun diye yok anam ne olacakmis onun doktoru ver demiş sur demiş rahat edersin demiş önemli olan vücudu ilaca alistirmamak degilmi yok işte anlatamıyorum yada anlamak istemiyor beni

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 605 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 310 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 695 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevims0022 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 740 göst.