0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Dalin şampuan hakkında zararlı diyorlar ne zararı var bunun ? Bu zamana kadar hep kullanıldı ne oldu ki 

16 Cevaplar

+1 oy
(2,259 puan) tarafından
Ben kizima doğduğundan beri kullaniyorum hicbir zararını görmedim
(103 puan) tarafından
Yigenlerime de hep onu kullandik şimdi esimin akrabaları zararlı zararlı deyip duruyo
-Reklam-
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Hiçbi zararı olmadı 
(103 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(45 puan) tarafından
Yoo biz sürekli kullanıyoruz hiç bir zararını görmedik 
(103 puan) tarafından
Bencede zararlı bisey olsa üretilmez
(45 puan) tarafından
Yok canım Türkiye de ona bakılmıyor yeter ki para yapsın her şekilde üretilir de ama şimdi ye kadar hiç kimseden dalin hakkında kötü yorum görmedim yılların şampuanı
(103 puan) tarafından
Haklisin
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bende ogluma dalin kullaniyorum bi ara bende duydum icerigi temiz degil falan dediler
(103 puan) tarafından
Şuan ne kullaniyosun
(4,237 puan) tarafından
Uni baby kullaniyoruz simdi
(103 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Ben ogluma dogmadan onu almistim.doguncada kullandim ama.cildini ve sacini cok sertlestirdi geri biraktim uni baby aldim 9 aydir heo onu kullaniyorum
(103 puan) tarafından
Hmmm aklımda bulunsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Sertleştirme yapıyor ben unibeybi kullanıyorum ipek gibi yapıyor
(103 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ben unibeybi almıştım hiç beğenmedim dalin aldım dalin güzel bence 
(103 puan) tarafından
Bazıları da üni baby beğenmiş
0 oy
(5,941 puan) tarafından
Ben küçükken annem bana ve kardeşime hep dalin kullanırdı büyüdüm anne oldum bende ogluma kullanıyorum aynı şarkıdaki gibi. Bir dalin kızı varmış büyümüş ve anne olmuş tatlı melegi için yine dalin kullanmış :D :D
tarafından
Hahaha kız ben küçükken dalin mi vardı anam beni hacışakir sabunla yıkamış :) :)
(5,941 puan) tarafından
Valla ben 20 yasındayım sizi bilmem 10 yasına kadar dalin kullandım aha, turp gibiyim zararı falan yok denedim test ettim gönül rahatlığıyla kullanın :D
(103 puan) tarafından
Hahahah bizi de sanırım sabunla yıkadı annem :D
tarafından
Ohohoo ben doğalı 33 sene olmuş :) :) bırak dalinle yıkanmayı  bikere isal olmuşum babam 1 paket hazır bez almış annem baya havam olmuştu o bez bitene kadar diye anlatır hep :) :)
(103 puan) tarafından
Heeheheh doğru önceden bez mi vardı simdinhersey çok kolay ama pahalı hayat zor önceden ufak şeylerle mutlu olurduk simdi mutlu olucak bi sebep arıyoruz yok :)
0 oy
(119,352 puan) tarafından

Herseye zararli diyolar ;) yillarin dalini 

(103 puan) tarafından
Ayyyyynen öyle
0 oy
tarafından
Amaaaan kuzum ben hatırlıyorum annem vioe bizedakin kullanirdi hatta Dalin ordklerini hediye verirlerdi kağıt gibi :))⁷  ona kalsa hiçbiri tam düzgün diyemeyiz ki kuzum  nasıl yapıldığını hiçbirinin biomiyoz. 
(103 puan) tarafından
Tabiki öyle ya ona bakılırsa hersy zararlı herker herşeyi diyo
0 oy
tarafından
Gercekten bazen bebek bakiminin b.oku cikariyorlar tamam cocugunu korursun dikkat edersin ama oyle herseyide didik didik incelemezsin dalin zaten milli markamiz turkiyedeki cocuklarin %70 i dalinle buyuyor kimseyde bisey olmadi emzik biberon icin steril aleti kullananlari poposunu kaynatilmis sogutulmus suyla temizleyenleri falan hic anlamiyorum cocugu yikarken ne kullaniyorsunuz acaba kaynatilmis sogutulmus sumu.
(103 puan) tarafından
O kadar titizsen sende çamaşır suyuyla yıkan mesela demi :D herşeyi abartıyorlar ne kafam karıştı iyice
0 oy
(594 puan) tarafından
Ben oğluma kullanıyorum zararını görmedim
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Eczacı bana önermedi zararlı dedi,bebeklerde konak yapıyomuş sanırım alerji felan yapıyormuş kaşıntı döküntü felan 
(103 puan) tarafından
Hmm bak hiç duymamıştım
0 oy
tarafından
Ben kullaniyorum canim niye zararli olsun ki
(103 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,037 puan) tarafından
18 aylığız bizde dogdugundan beri kullanıyoruz hem.islak mendili hek şampuanı şükür zararı gormedim
(103 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Icerigini oku cnm netten arastr o maddeleri..bn de bilmiyorum ama hic kullanmamistm zatn..mustela kullaniuorum bn
(103 puan) tarafından
Hmm teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 103 göst.
0 oy
8 cevap 142 göst.
27 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,125 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 182 göst.
6 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (117 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 344 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Mercimekinannesi (421 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,223 cevap

34,888 kullanıcı

...