0 oy
533 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

image

omer kurtuldu tedavi için Amerika ya gidecek kızlar çok şükür Allah herkesten razı olsun sıra Ahmet Alp'te nolur kızlar 5 10tl ile kimse Zengin olmaz ama Ahmet Alp kurtulur lütfen yardımcı olun

7 Cevaplar

0 oy
(27,330 puan) tarafından

Nasıl yardim edebilriiz  bilgi verirmisiniz

tarafından
https://instagram.com/sma_ahmetalp?igshid=vdltqqbqu2p3 link bıraktım Instagram hesabından iban i var çok teşekkür ederim ❤️
(27,330 puan) tarafından
Rica ederim bakacm hemen
-Reklam-
0 oy
(14,079 puan) tarafından
RABBİM onu bağışlasın inşallah 
tarafından
Aminnnn kuzum önce dua nolur dua edin Ömer kurtuldu o kdar sevindimmmm ki oturdum ağladım sıra Ahmet Alp'te bağış yapmasanız bile dua edin çünkü Allah duyandir ♥️
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Rabbimden gelene razıyız ama böyle kuzuları gördükçe yüreğime kor düşüyor resmen. Allahım şifa versin hepsine :(  Hepimiz imkanimiz el verdiğince duyarlı olursak damlaya damlaya göl olur. 
tarafından
Aynen kuzum Allah razı olsun
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Daha çok fenomen el atsa yada sms kampanyası yapılsa allahım ne olur şu çocuklar biran önce sağlığına kavuşsun.
tarafından
Aminnnnn inşallah kuzum İnan düşünüyorum ne ne yapim o kdar kişiye yazdım ki vallahi zenginden hayır yok para içinde yüzüyorlar ama yardım etmeye gelince yoklar çok üzülüyorum ya
tarafından
Fenomenler para istiyor canım ailelerden o derece vicdansızlar
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Ada da kurtuldu bugn o da tamamladi..bn ona atmistim para..canlarim ya minnaciklar ne mücadele
tarafından
Aynen ya ikiside o kda güzel ki şimdi sıra Ahmet Alp'te ve diğer tüm güzel kuzular da inş devlet el atar biz yinde destek olalım
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Canım bu artık bizim yapacağımızın çok dışına çıktı, evet 5-10 tl ile kimse zengin olmaz ama bunlar sadece buz dağının görünen kısmı. Buna devletin, milyarderlerin, oyuncuların v.s el atması lazım. 3-5 birine göndersem öbürü için içimde kalır. Rabbim kimseyi böyle derde düşürmesin, kimseyi kimseye muhtaç etmesin. 
tarafından
Hiç sorma kuzum hepsi o kadar güzeller ki dayanilacak gibi değil ama ne yapim en azından destek olalım inşallah devlet el atar bu işe biz yine de elimizden geleni yapalım
(5,491 puan) tarafından
Mesela ömer, ada çok şanslı ne güzel paraları toplandı, görüldüler, inşallah Rabbim diğer meleklere de iyileşmeyi nasip eder.
0 oy
tarafından
Sma hastalığının tek çözümü var zolgensma diye bir ilaç. Fiyatı 2. 3milyon euro... Türkiyede de bir ilaç var 93bin yuro falan diye bılıyorum. Türkiyedekini devlet karşılıyor fakat şartları var şartları karşılamayan bebekler bu ılaca ulaşamıyor. Bıldıgım kadarıyla durumu krıtık olan bebekler ulaşamıyor ılaca.3 4 aylıkken tanı konulıyor samanla nefes alamıyor bipap vıhaza baglı yaşıyor ve kas hareket kabılıyetını kaybedıyorlar. Yağız ege dıye sma tıp1hastası bebek vardı onu takıp edıyorum o amerıkadakı zolgensma ya ulaştı bağışlar sayesınde. Ama turkıyedekı ılacı alamadı. Bu sebepten hastalıgı hızla ılerledı eger alabılseydı daha yavas ılerleyebılırdi. Neyseki şimdi kaybettiği kabılıyetlerını tekrar kazanabılecek zamanla ınsallah. Tv de bagıs kampanyası baslatmak yasak diye bılıyorum oyuzden ınstagram ve twıttee uzerınden seslerını duyurmaya calısıyorlar. Bırde haberlerde bıkac defa verdiler. Buna ragmen bir cok bebek kurtuldu ama daha cok yol var cok evlat var kurtulacak. Sma tip1 hastalıgı olan bebekler max 2 yasına kadar yasayabılıyor. Bu sebepten ımkanımız oldukca 50 100 tl atabılırsek corbada tuzumuz olur. Verdıgım bılgılerse yanlıs varsa affola duzeltebılırsınız. Bılmeyen annelerımıze bılgı amaclı paylastım. 
tarafından
Hepsini gözü yaşlı okudum aynen öyle Allah'ım sen duyansin nolur ya kızlar bildiğiniz her yerde paylaşalım ki görsün herkes çok küçükler çok :(
tarafından
Rabbim şifa bekleyen tum evlatlara şifa versim insallah. Para yuzunden evlatlar ölmesin:( duyarlılıgınız için minnettarım. Hayırlı geceler gonlu guzel anneler
(5,134 puan) tarafından
Futbol için bagış yapıp topluyorlar bu çocuklar bir futbol maçından degersiz mı ah ya içim nasıl yanıyor hiç aklımdan çıkmıyorlar her gün dua ediyorum allahım ne olur şu ilaç türkiye ye gelsin hepsi iyileşşin diye.
tarafından
Futboldan milyonlar kazanıyorlar al gülüm ver gulum burada bır bebegın hayatı soz konusu ama yapılmıyor malesef yasak. Her ay 2 3 gunluk 20 tl bagış kampanyası yapılsa her ay bi bebek kurtulur.

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 162 göst.
9 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
8 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifelaemir (288 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde yagmur1608 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 327 göst.

377,994 soru

11,314,035 cevap

34,753 kullanıcı

...