0 oy
730 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kizlar kayannam surekli gekince habersz gekiyorlar bide esmle beni birbirimizs dusuruyor usandm artk 100 kere habersz gelmeyin diyorz  laf anlamak  cokmuu zor kendi kziinada haberli gider  ya bide kziimin uyku saatinde gelir uyutursam laf eder uyursada kaldirir 8 aylik  bebegi bugun gene habersiz  geldi bnde artk  anlasin diye hosgeldin demedim bide gelms demedin diyor daldim dedim ya ac ac gelmsler yemek yemedik diyorlar  ya yemginjzdi yiyin haber edin ki  bnde mutlu olim yeter ama ya esimde rahatzz dedi habersz gelmeyin diye adamda 100 kere dedi usandm. Surekli kadin yuzunden esimle tartsmakdan  usandm  ya 1 telefon ac belki misafririm var  belki bnyo ediyorm belki evim  daginik yeter ama ya 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bi gün kapıda kalsınlar bidaha gelmezler habersiz onlar gelince evde yok muş gibi yap seni arasınlar sende evde değilim uzaktayım gelmem 2 saati bulur de 
(44 puan) tarafından
Kiz daha cumartesi gunu habersz gelmsler evde yoktuk esimde oh iyi oldu kapida kalin dedi gene laf anlayan yok  aman hosgeldin demedim.anlasinlar ya yeter ya
tarafından
Düşüncesizler yaaa
(44 puan) tarafından
Ya esimle aram bozulsun istemoyirm soncta ailesi ama onlarinda dusunmesi lazim artk bide diyor istekiyrosa oglum  torunumu gttsin diye  ainsi yilam
-Reklam-
0 oy
(49 puan) tarafından
Anlayışsızlar vallhi ya. 
(44 puan) tarafından
Ya sinir oluom gerekszlee yuzunde eismle aram bozulsun istemiyorm
0 oy
(22,070 puan) tarafından
En iyi çare kavga edecen istemiyom dicen 
(44 puan) tarafından
Yaa esimle kotu olmak istemiyrm 100 kere esim dedi habersz gelmeuin doye ya artk hosgeldinz demedim anlasim diye kac kere dedim arayin diye anlamiyrsla beyin yok kiz
(44 puan) tarafından
Esimw dedim habersz gelincw istemiyorm yeter ya ozelmm var oda diyro hsklisn haber etmeleri gerek ama hosgeldin dememsim kovmusum direk anlamina geliyromus
(22,070 puan) tarafından
Ay desene kafalari kalin benimkilerde boyleydi ayni bi kavga ettik gelip gitmiyolar artik kurtuldum yani
(44 puan) tarafından
Bnde 20 gun once kavga ettim gelop gtmeyin dye yuzsuzler aynenr
0 oy
(7,189 puan) tarafından
Açma kapıyı o zaman . Ben olsam açmam. Bana göre karşında ki kişiyi yok saymaktır bu davranış . Adap denen bir seu var gerekirse zorla öğrenirler .
(44 puan) tarafından
Dhaa cumettesi kapida kaldilar akil olsa arayalim derler esimde allah var surekli diyor haber edin diye
0 oy
tarafından
Gerçekten işi abarttılarsa bırsaha gorustugunuzde habersız gelırsenız musaıt olmayacagız kapıda kalmayın dıye soyluyorum de. Kayınpederınde mı laftan anlamıyor pekı
(44 puan) tarafından
Sadece  kaynim ve kyananm  vat kayinperderm yok ya diyorz kapida kalorsanz karsmyiz diye
tarafından
Kapıya geldıklerınde açın musaıt degılız diyin. Hatta utanmycan yalandan kafana havlu sarcan dustaydım musaıt degılm habersız gelmeyın dıcen onlar utanmyosa sensçde utanma:)
(44 puan) tarafından
Kiz esinmm ayip olur  der yapmaz ki allaha birakrim ya vala
tarafından
Onlarn yaptgı ayıp degıl mi. Esın yokken yapcan  eşinede demeyeceksın bılerek yaptm dıye. Yeter artık dustada da raht yok dıcen:))
0 oy
(14,025 puan) tarafından
Bence kapıyı açma bir kaç kere :D 
(44 puan) tarafından
Ya evde olmuyorxki kac ketr kapida kaldirlae ayni  duusnveszler
(14,025 puan) tarafından
Geldikleri zaman telefonla arayıp musait değiliz noldu birsey mi oldu falan de yalandan :D
(44 puan) tarafından
Ya kac kerr oyle yptik gene byeinszler akillanmadilqr
(14,025 puan) tarafından
Ya pes bu kadarına daaaa. Madem anlamıyorlar sağlam bir kavgayı hak etmişler o zaman
(44 puan) tarafından
Ya anlamiyorlar eisme bugun kzidim acik acik soyle direk gelmeuin diye esim nazikce  haber edin diyor lafdan anlamiyirlar ama bu harekwtimden sonra sanorim habersz gelmezler insan usaniuor evim daginik olabilir ozelim olabilir misafrim esim dostum olabilir
0 oy
(1,597 puan) tarafından
Benim kaynanada 2 sokak aşağıda Cat kapı geliyo düşünce yok ki...
(44 puan) tarafından
Ayenne insan  usaniuor artk
(1,597 puan) tarafından
Özel denilen bir şey var düşünmeleri lazım belki ben eşimle uyuyorum yani bı düşün ama nerde
(44 puan) tarafından
Kzi 1.katt otruyirz isikler kapaki olsudn etrwfi gwzerler bakarlae evde olmiyalm ararlar bide bebekliyim ya evde beden giymiyorm rwhat etmiyirm ztn rejimdeuim bise yemiom halim yok dusuncezler ya usandkk ama hosgeldin  demedn ya 15 dakka otrup gttiler
0 oy
(47 puan) tarafından
Kocan arkandaysa acıma valla.benimki de tam tersi başını kuma gömdü.iki kaşık yemek zor yapıyorum akşama kadar .temizlik için eşimin iznini bekliyorum bunaliyorum bazen arada gelse çocuğu  bir iki saat eglese de sağımı solumu toplasam fena mı olur aynı yerdeyiz ...6.aydayiz bir elin parmağını geçmedi çocuğu görüşü...
(44 puan) tarafından
Kiz acimiyorm hosgeldn bile demedin anlasin diyee bide klakms rahatszmu oldun diyor terbiyesz kziinads olsa gtmrx dul kizi bizede cat kapi gelir dusuncesz
(47 puan) tarafından
Bı kere geldiklerinde müsait değiliz diyip kapıyı acmasana.esin de bilsin tâbi.emrivaki yapıyorlar en nefret ettiğim şey.
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Açma kapıyı olsun bitsin onu istiyorlar sanırım 
(44 puan) tarafından
Tek olsam yaparm  cabim da aksam 8 de esim evdyken geliyrolar eism habersz gelemeuin diyorlar laf anlamiyorlar valla.
(2,264 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin ne diyim sinir bozucu
0 oy
(503 puan) tarafından
bi kaç kere geldiklerinde açma kapıyı. hatta bir kere geldiklerinde kapıyı çalınca açma ama içerden telefonla ara kaynananı. anne içerdeyim ama ağda yapıyorum şu an hiç müsait değilim de. her seferinde böyle buna benzer özel işler uydur.birinde banyodayım de mesela. 
(503 puan) tarafından
geleceğinizi bilsem hiç başlamazdım bu işe de :)
(44 puan) tarafından
Ya twkken gelse cok bahane var ama esim evdeyken zor
(503 puan) tarafından
eşinin evde olduğunu nerden biliyo.  evde izinli günüyse bile çarşıda işi vardır o gün adam dışarı çıkmıştır senin de evde işin vardır işte  :)
0 oy
(616 puan) tarafından
Birgün geldiklerinde dustaymis taklidi yap hala gelmek istiyorsa yuh derim
(44 puan) tarafından
Kiz oglen glseler yaparm da  aksam esim varken geliyorlar eismede acmiyak desem olmaz esimde kac kere kizdi habersz g3l3muin diy3
0 oy
(2,009 puan) tarafından
En iyisi.bornozla karsiliycan bakalim bida Habersiz gelecekmi
(44 puan) tarafından
Ya oylede olmuyor esim evde brakmaz bnyods felan  olsam bile esim acar oglen gelmiyorlarki tek olsam yaparm aksam  esm evdyken geliyrolar aksam 8 gibi
(2,009 puan) tarafından
Biliyolar islerini valla cok kurnaz senin kaynana demedi deme :)
(44 puan) tarafından
Aynene oyle naoim cnm bnmde allahim var alahindan bulsun
(2,009 puan) tarafından
Aynen kuzum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 134 göst.
0 oy
5 cevap 446 göst.
0 oy
1 cevap 77 göst.
9 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Leylam_ (72 puan) tarafından soruldu