0 oy
516 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından

Bebeğim yarın bir haftalık olucak çok şükür doktor kontrolümüz var ve sağlık ocağına gidicez puset ilk kez kullanicam minderi de var örtüsü de kemerleri kayar falan diye tedirgin oldum kullananlar bilgi verebilirmi puset için erkenmi 

image

8 Cevaplar

0 oy
(830 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Bende kundak yapıp koyuyordum canım birşey olmaz merak etme kemerini takmana gerek yok hareketli olmuyor zaten :)

tarafından
Teşekkürler cnm ben yinede korkuyorum ya taşırken falan düşer diye
(830 puan) tarafından
Rica ederim kuzum valla benimki çok seviyor puseti 5 aylığız diğer aparatta asla durmuyor pusete de sığmıyor artık ne yapacaz bilemiyorum artık :D
tarafından
Maşallah sübhanallah cnm inşallah sağlıkla bizde o günlere geliriz kemer takınca elimde de tasiya bilirim dimi sıkıntı olmaz araçtan sokunce elimde kemeri takip yine kullana bilirim herhalde bana çok ağır geldi puset ya korktum acaba kullanmasam mi diye de içimi rahatlattıniz
(830 puan) tarafından
Gerçekten çok ağır oluyor haklısın kuzum ama kullanabilirsin rahat oluyor hatta ben şuan bile evden aşağı merdivene kadar onunla taşıyıp sonra takıyorum arabaya :D
Rabbim o günleri gösterir inşallah canım benim valla çok çabuk büyüyorlar :)))
-Reklam-
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Herşeyini yıka canim 1 haftalık bebek çok hareketli olmaz zaten kemerlerini ona göre ayarla hicbirsey olmaz Allah'ın izniyle
tarafından
Yıkadım cnm arabayı da sildik kemerle ayarlasam sıkılmaz dimi yolda ağlar falan diye tedirgin oldum
(2,572 puan) tarafından
Yok canım uyur zaten hep şu çok sıkma aglayacagini olacağını sanmıyorum ama pisetin ustunu de ince bişeyele ört mutlaka korona yokken de orterdkm bı toz gelir bı arabanın altından taş firlar ne bilim her ihtimal için büyüyen kadar ört hatta kışın ciktiginda battaniye ort
tarafından
Puset örtüsü var bide ince nohut battaniye ortuyim çok sağol canım Rabbim razı olsun
(2,572 puan) tarafından
Battaniye şimdi uygun olur mu bilmem ben kışın nohut battaniye orterdim rüzgar değmesin diye kemerleri sakın unutma kimseyi dinleme kaldırım vs biseu olur önlem olsun
tarafından
Çok teşekkürler cnm takarım muhakkak
0 oy
tarafından
İçine ince bi battaniye daha seriyordum ben. Bi de kemer falan takmadım hiç hareketlenince takarsın 3.ayda falan. 
tarafından
Duserdiye tedirgin oluyorum ben minderi var aldım dün bı yatiriyim dedim omurga yapısına göre güzeldi ama kemer takarsam rahatsız olup aglarmi takmasam da dusermi eşim de çalışıyor yanlız gidicem yollarda çok korktum ya
(2,572 puan) tarafından
Bı kaldirimdan çıkarken bir filan taksim bence başıma geldi düşüyordu nerdeyse ben.evin içinde bile kemeri takarak.pusete katlardim bebek bu belli olmaz
tarafından
Çok teşekkürler cnm takarım muhakkak
tarafından
Korkulacak bişey yok canım. Çıkınca göreceksin. Sen biraz tedirginsin o yuzden tak :) alıştıkça görürsün daha dönemiyor hareket edemiyor ya bişey olmaz.
tarafından
Çok teşekkür ederim şimdi arabadan sokup elime alınca düşü verecek gibi geliyo bana takarım muhakkak çok sagol
0 oy
(790 puan) tarafından
Pusetler cok rahatsz bence bebeklern beli icin uygun dgl bebek iki buklum oluyo bence normal bebek arabasina duz yatr gotur daha iyi sen bilirsin tabi
tarafından
Teşekkürler cnm sağol
0 oy
(765 puan) tarafından
Fotoda yerdeki Puseti kullanicaksin canım hastaneden çıkarken de o kullanılıyor zaten bişi olmaz Allah'ın izniyle ❤️ Allah'ım sağ salim büyütmeyi nasip etsin
tarafından
Evet cnm bebek arabamız ve pusetimiz biz ilkkez kullancaz daha önce hiç denemedim tedirgin oldum durdamam bağlasam huzursuz falan olurmu bide yol boyu ağlar ağlarsa elim ayağıma dosaliyo amin güzel dileklerin için
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben doğduğu günden beri kullanıyorum hiç kemer takmadım zaten içine gömülüyordu şuan 3 aylık 4 gün sonra hala da takmıyorum çünkü puseti çok seviyor dışarıya çıkınca hemen uyuyor hareket de etmiyor
tarafından
Çok sağol cnm bide Puseti mesela elde taşırken takıyorsunuz dimi kemeri
(3,681 puan) tarafından
Yok canım takmadım dediğim gibi hareket etmiyordu ilk zamanlar küçük olduğu için 3 aylık oldu hareketlendi şimdi takmaya başlarım
tarafından
Çok teşekkürler cnm Rabb'im gönlüne göre versin inşallah çok sağol sağlıkla büyüt ün
(3,681 puan) tarafından
Saol canım benim amin cümlemizin
0 oy
(25,225 puan) tarafından
Zaten hareket bile etmiyor cnm bebek. onlar bebeğe göre yapılıyo içi çukur olur zaten istersen kemeri tak yine ben takmamıştım. Minderi terletebilir ince Bi penye battaniye serebilirsin 
tarafından
Çok teşekkürler cnm sağol
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Birsey olmaz canim ben en.alta.musli battaniye atiyorum ki terlemesin kemerini de tak uyur zaten o miniminicik kuzum ins sıkıntısız halledersin canimm 
tarafından
Çok teşekkürler cnm inşallah çok sağol

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 270 göst.
0 oy
4 cevap 137 göst.
4 Eylül 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,194 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 172 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy