0 oy
274 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
Arkadaşlar bebek arabam var ama minibüse binmekte ,apartmanda taşımakta faalan zor oluyor .Kucağıma alıp taşımak daha zahmetsiz.Apartmanımız asansörlü değil .Mininüsler bazen uyuzlkk yapıyor.Şu soğuk havalrda bir yere gitmemiz gerektiğinde ( 3 aylık bebek) sıkıca giydirsem,tulum hırka vs.giydirip çıkartsam olmaz mı?

15 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Olur neden olmasin direkt rüzgar alıp üstüne yağmur yagmazsa problem olmaz bence sarıp sarmalayip cikarılabilir :) 
tarafından
Aynen,bugünlük aldım arabayı birdaha almayacağım..Artı bir yük bebek arabası
(545 puan) tarafından
Evet asansör falan olmayınca yük oluyor gerçekten
-Reklam-
0 oy
(800 puan) tarafından
Olur vnm bişy olmaz 

Varsa kanguru da olur 
tarafından
Kanguurum yok , çok sğaolun cevap için
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Olur cnm kucağında dah sıcak olur benim kızımda 8ay almadık yoktu Bingöl ün soğuğunda kucakta taşıdım karda falan ama kızim sıcacık olurdu.
tarafından
Bingöl'de öyle taşıdıysanıx İstanbul'da bebebk arabasına ne hacet?
(1,243 puan) tarafından
Evet cnm eşim o zaman Bingöl'de görev yapıyordu kızım Mart ayında doğdu yıl 2012 dize kadar kar la sağlık ocağı doktor hep kucakta götürdüm ben
tarafından
Hmm ,iyi ben de.bir dahakine almayayım yanıma..
(1,243 puan) tarafından
Pratik oluyor hemen gidip geliceksen
0 oy
(534 puan) tarafından
Kanguru yada sling çok rahat oluyo canım kulanabilirsin ben 3. Ayından sonra kullanmaya başlamıştım. Evet çok zor oluyo katla aç falan
tarafından
Bebek arabssını mı 3.aydan sonra kullandınız?
(534 puan) tarafından
Hayır kanguruyu
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Olur kız niye olmasın kafasını gözünü sar iyice 
0 oy
(119,000 puan) tarafından
cok kucukmus yaa bayagi saglam giydir
0 oy
tarafından
Kanguru alıp kullanabilirsin canim bence :)
0 oy
tarafından
Canım olur ama nereye gittiginede bagli kucaginda uyursa falan tek başına zorlanırsın diye düşünüyorum 
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Ben cogu zaman oyle yapmistim arabayo indiremiyodum falan oyle daha kolaydi canim 
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Ben hep kucağımda taşıdım arabayı nadir kullandı 
tarafından
Çok sağolun cevap için
0 oy
(8,226 puan) tarafından
3 aylıksa ana kucagı edın bı tane benım solomom baby nın var 2 yasında kızım 2 aylıktan beri kullanıyorum.sıcagında üsümezde
tarafından
Bana eşimin ablası verdi ama o çok ağır değil mi?Ya da bendeki araba koltuğu falan mı? Anlamadım ki eşim bile taşırken zorlanıyor
0 oy
(940 puan) tarafından
Ben goturuyom canim bazen icini guzel giydirip  ustune battaniye atiyom ama battaniyeyle zor oluyor senin tukubun falan varsa gerek yok ruzgar olan yerlerde yuzunu kendi gogusune dogru tut hic bisey olmaz 
tarafından
Çoksağolunnyorum için,bugünlük arabayı aldım bir daha almayayım bebek arabasını yanıma..
(940 puan) tarafından
Bebek araban hangisinden canim  nasil model
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Kollarınız yorulmazmı sürekli kucağınızda tutmaktan? Bence bebek arabası büyük rahatlık 
tarafından
Yakın mesafe için ,yorum için sağolun..
0 oy
tarafından
Gideceğin mesafeye ve dışarda geçireceğin zamana bağlı ben de bebek arabası almam çoğunlukla ama çarşıya uzun süreli gidersem çocuğun uykusu geliyor haliyle bebek arabasında uyuyor
0 oy
tarafından
Olabilir ama ben olsam kucakta götürmezdim 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 148 göst.
0 oy
5 cevap 211 göst.
0 oy
1 cevap 419 göst.
12 Temmuz 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy