0 oy
1,311 göst.
Diğer kategorisinde (396 puan) tarafından
Arkadaşlar pazartesi günü çatı muayenesi oldum 38+1 de doktorum o gün kanama olabileceğini söylemişti 2cm de açılma vardı dün yine ara ara akıntı ve kanlı sümüksü akıntı oldu akşamında bsy yoktu az önce yine az kanlı sümüksü bi akıntı geldi öyle sancim falan yok çok hafif vajinamda ağrı var dizlerimde ağrı hissediyorum böyle olan var mi normal mi yoksa doğum başladı ki demek oluyor çatı muayenesi olduğu için normal olduğunu düşündüm ama bugün de devam edince biraz tedirgin oldum bilgisi olan başına gelen varsa yazabilir mi ne yapayım ilk doğumum olacak nasipse 

4 Cevaplar

0 oy
(119,248 puan) tarafından
Nişan gelmiş normal cati muayenesinden snr gelir nişan sen simdi ilik bi duş yap snr bekle sancilarini kontrol et gecmezse artarsa git hemen
(396 puan) tarafından
Tamm tsk ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Nişanın geliyor herhalde canım biraz dur eğer sancıların gelirse bi kontrole git inşallah sağ salim kolayca doğurursun 
(396 puan) tarafından
Çok az kasiklarimda ağrı var Dünde vardı biraz batma oluyor onun dışında bsy yok çok sağol canım
0 oy
tarafından
Normal canım siyaha akıntı gelmişti bnde de 1 hafta sonra acılmam 4 cm olmustu suni sancıyla doğurdum 
(396 puan) tarafından
Pazartesiden beri geliyor canım bugün 3 gün olacak o yüzden tedirgin oldum
tarafından
Bende sürmüştü o kadar belim bacaklarımda cok agrı olmuştu. Tekrar suyun gelmedikçe bebek hareket ettikçe sıkıntı olmaz
(396 puan) tarafından
Anladım.canim bebek hareket ediyor suyum falan da gelmedi çok az ağrı var o zaman bekleyeyim şancı falan gelmesini tsk ederim
0 oy
(374 puan) tarafından
CNM nisanın geliyor kanamam çok oluşa suyun gelirse bekleme hastaneye git onun harici bekle sancılar geldiğinde anlarsın adet sancısı gibi gelip geçici 20 dk 1 15 dk 1 10 dk 1 5 dk 1 3 dk 1 oluyor öyle düşüyor hafif ağrıyla doğum olmaz zaten 
(396 puan) tarafından
Anladım kuzum çok sağol öyle çok agrim yok suyunda gelmedi bekliyorum bnde suanlık

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 1,228 göst.
0 oy
16 cevap 254 göst.
26 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Anne-bebek (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 110 göst.
14 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,948 cevap

34,820 kullanıcı

...