0 oy
366 göst.
Aile kategorisinde (87 puan) tarafından
Yaw sevgiliyken nişanlıyken götünden ayrılmazlar evlenince elde ettik diye mi bi havaya giriyorlar heveslerini mi alıyorlar bi ilgisizlik yüzünden düşen bin parca önceden dışardan içeri girmeyen adamlar dışarı çıkıp bi karısını gezdiresi gelmiyor nasıl bi zihniyet ya her gün aynı postlsr

14 Cevaplar

0 oy
(485 puan) tarafından

Benim eşim türünün son örneği sanırım hiç değişmedi aynı kaldı benden hiç ayrılmaz bensiz dışarı çıkmaz hep beraber olalım ister<3:)

(87 puan) tarafından
Benimki de öyle şükür aylık mutlaka yemeğe gezmeye götürür burda çok görüyorum onun için sitemim
tarafından
Maşallah de adamaaaa:D
(1,329 puan) tarafından
Senin eşinin kromozom karı kopyalayıp çoğaltmak lazım bacım:D
-Reklam-
0 oy
tarafından

Köprüye geçene kadar her şey. Şükür eşim bana daha çok düştü. Oyle eşim olsa uykusunda boğardım heralde o yüzden bana iyi bir eş denk geldi galiba :angel: 

tarafından
Hahahahqhqhqq
Uykusunda boğmak güzel fikir :)))
(26 puan) tarafından
Valla canım maşallah diyelim benim annemin hayatı da böyleydi babam değer vermez her türlü şiddeti yaşadı gördü kışın ince feraceyle giderdi her yere terliklerle babam dusunupte bişey almazdı ona kölesi gibi muamele ederdi
Şiddet yok ama genelde bende annemin kaderini yaşıyorum sanırım..
tarafından
Allah sabır versin canım. Eşine de merhamet versin. Eşim merhametli bir insan sadece bana karşı değil herkese karşı düşünceli. Aile ortamı da cok önemli annesini babası el üstünde tutar oyle yetişince o da oyle olmuş. Bende oğlumu oyle yetiştiricem. Kıymet bilmez merhametsiz olmaz inşallah.
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Valla canm galiba o akildalar benim eşim de anlattgn gibi malesef bir yıldır evliyiz bir kere çıktık tek oda benim zorumla 
0 oy
(2,792 puan) tarafından

Aa bende tek benim eşim böyle sanıyordum :D demek ki hamurun mayasında var anacım

0 oy
(26 puan) tarafından
Aynı durumdayiz canım ben evde yıllarca dursam bı kere demez gel çıkalım bı kahve içelim yada yemek yiyelim diye anama git der resmen malıymisiz gibi davraniyorlar
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Benim eşim hiç değişmedi, nişanlıyken de aynıydı, çok aman aman ilgili değildi, zaten toplamda 5 defa anca gördüm eşimi. O da sinemaya gittik anca öyle büyük büyük organizasyonlar yoktu hiç
0 oy
tarafından
Şans meselesi heralde benimki değişmedi tam tersi daha çok ilgili oldu heleki çocuklarına karşı Iyiki evlenmişim iyikim 
0 oy
tarafından
Birde bana sor ;( eşim aferdersin popomdan ayrılmıyor evde koltuk takımı var kocaman TV izlerken bile ayağımın dibinde 
tarafından
Bana dokunmadan oturamaz ve aynı babası gbi bi oğlan doğurmuşum. Ailecek kıç kıçayız :))
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Benim eşim hic deyişmedi.

Isine gider sonrada eve hic yanliz disari cikmaz ki

Ancak beraberiz
0 oy
(739 puan) tarafından

Benim eşim hiç değişmedi şükür oğlumuz olunca daha bir ilgi göstermeye başladı bize <3

0 oy
tarafından
Benim esim  evlenmeden onceki haliyle ayni bana cok duskun 
0 oy
tarafından
Allah bozmasın benimki de ilk tanıştığımız gibi bensiz birşey yapmaz sürekli arar gün içinde yada ben onu ararım eve geldiğinde de yan yanayız hep
0 oy
tarafından
Benim eşim de evden çıkmaz bilgisayar basın da bi pugb belası tamam her yere beraber gidiyoruz beni tek basima bi yere yollamak istemiyor gezdiriyor filan ama neyin var demedikten sonra iki bisey söyleyince bi sus iş yerin de zaten başım ağrıyo dedikten sonra yaptıklarının bi önemi kalmıyor benim için askerdeyken ayrılalım diyodum aynı burcuz çok kavga ederiz firar ederim diye telefon da agliyodu şuan o adam dan eser yok sonra kızıyorum iyi davranıyo sonra yine aynı bıraktım artık kendi halin de takılsın
0 oy
tarafından
Benim eşim hiç değişmedi daha da çok ilgili oldu hatta

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 87 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeeee66 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 679 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 462 göst.
12 Mart 2024 Aile kategorisinde Asilomm (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 236 göst.
24 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,273 soru

11,290,177 cevap

34,703 kullanıcı