0 oy
309 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Benim oğlum 10 aylık sabah cicibebe pirinç unu karışık yanında peynir verdim kendime yumurta kırdım onun sarısını yedirdim bir de rezene çayı içirdim :D bi de bizim oğlan yemek yerken illa bişeyler istiyo ben de eline ekmek verdim onu kendi ısırdı bi tane dişiyle :) şimdi elmalı irmikli muhallebi yaptım tarifi internette var onu yedircem :) aralarda da emdi

image

8 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
Yemiyo iki gündür çileden çıkıyorm ya bişi verirken deli ediyor beni 
tarafından
Bizde de aynı oyunla kandırmayla veriyorum ama çok zor bu aralar
(3,750 puan) tarafından
Bn oyunlarda veremiyorum zorluyorm yok zorlamasam sadece süt mama odaklı olacak
tarafından
Zorla asla yediremem ben oğluma ağzını çevirir kaşığa vurur bi görsen kavga dövüş o yüzden oyunla veriyorum yoksa hayatta ağzını açmaz taş gibi kapatır.
-Reklam-
0 oy
tarafından
23 aylik oglum sabah 2 yumurta hasladim bal kaymak tahin prkmez ekmek muz yedi ihlamur cayi icti simdi uyuyor uyanimca ezogelin corbasi vardi onu yer aksamda patates yemegi yaninda biz ne yersek artik yiyor
tarafından
Oh maşallah ne güzel yediyse
tarafından
Zorlamayla falan yiyir bu ara canim bir ara sirf ac gezdi disten sanirim
tarafından
Olabilir benim oğlum da diş çıkarıyo oyunla kandırmayla yediriyorum
0 oy
(716 puan) tarafından
Sabah bir yumurta poğaça peynir falan yedi çok uykusu vardı pek yemedi.

Öğlen çorbaya ekmek doğrayıp verdim. 

Ikindide makarna yoğurt vericem.

Akşamda 'ne yemek yaptıysam onu vericem gece de yatmadan ya cicibebeli mama yada süt vericem
tarafından
Oh maşallah yarasın
0 oy
(4,725 puan) tarafından

Sabah haşlanmış yumurta sarısı,3 4 tane patates kızartması, 1 çeri domates yedi.

Uyku öncesi emdi

Uyandı biraz emdi öğlende sebzeli mercimek çorbası içti uyku öncesi şimdi yine emecek :)

10 buçuk aylık 

(4,725 puan) tarafından
10 buçuk aylık canım :)
tarafından
İyi maşallah canım :)
(716 puan) tarafından
Kizlar mercimek çorbası içebilir demi 9 buçuk aylık kızım. Şimdiye kadar vermek hiv aklıma gelmedi hani gaz falan yapıyor diye içemez diyordum hiç araştırmadım da.
(4,725 puan) tarafından
Ben veriyorum 2 3 aydır hiç bir sorun yaşamadım biraz kimyon ekliyorum arada birazda nane. Mis gibi oluyor
(716 puan) tarafından
Tamam canım sağol bende yapayım bugün
0 oy
tarafından
Sabah patatesli domates yaptım onu seviyor yanına kahvaltılıklar oğlen mercimek çorbası makarna yoğurt aksam mercimek çorbası pilav patates yemeği yiyecek kendimize ne yapıyorsam onu yiyor 22 aylık 
tarafından
Yarasın bebişe canım
0 oy
tarafından

Benimki 6 aylik niye hic birsey yemiyor hazır kaşık mamaları yemiyor pirinç unu yemiyor cixibebe yemiyor sadece kavonoz püreleri yiyor:(

tarafından
Kendin meyve rendele ver canım onları yer belki
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Sabah peynirli yumurta yedi

Öğlen için köfteli şehriyeli çorba yaptim

Akşamüstü  muhallebi 

Aralarda ceviz ve uzum

Akşamda tekrar yine çorba icer
tarafından
Afiyet olsun canım
0 oy
(1,169 puan) tarafından
9 buçuk aylık sabahları hep belirli yulaflı yumurta karışımı yer başka türlü yumurta yemiyor. Şimdi uyuyor uyanınca da dün yaptığım kıymalı kereviz çorbasını içecek akşam da genelde biz ne yersek ondan veriyorum bizim yediğimizi yiyemezse cicibebeli yoğurt veriyorum
tarafından
Afiyet olsun bebişe

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,028 göst.
6 Kasım 2019 Yemek-Tarifler kategorisinde ☆☆☆hry☆☆☆ (3,149 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 313 göst.
19 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 396 göst.
15 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 407 göst.
8 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu

377,324 soru

11,291,785 cevap

34,710 kullanıcı

...